Про скликання тридцять восьмої сесії міської ради VІІ скликання УВАГА! ТЕРМІНОВА інформація для суб’єктів підприємництва по «ProZorro» Оголошено конкурс на здобуття Премії Кабінету Міністрів України для молоді Запрошуємо на мітинг та покладання квітів з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні ЗАПРОШУЄМО НА ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ НА ЧЕСТЬ УКРАЇНСЬКОГО ПАТРІОТА-КОБЗАРЯ ОСТАПА ВЕРЕСАЯ Інформація для суб’єктів підприємництва про 85-й міжнародний сільськогосподарський ярмарок Бориспільський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану запрошує закоханих 14 лютого 2018 року в атмосфері романтики та ексклюзиву подати заяву про державну реєстрацію шлюбу, або зареєструвати свій шлюб Виконавчий комітет міської ради оголошує про намір передати в оренду майно комунальної власності територіальної громади м. Борисполя Українська Академія Лідерства розпочала відбір студентів 2018-2019 навчального року! УВАГА! КАРАНТИН В ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ТА ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ! Запрошуємо громаду на етнографічно-театралізоване гуляння "Масниця в Борисполі" Про призначення субсидії сім’ям до складу яких входять особи, які досягли 14-річного віку Виконавчий комітет міської ради оголошує про намір передати в оренду майно комунальної власності територіальної громади м. Борисполя Управління освіти і науки Бориспільської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника начальника управління освіти і науки Бориспільської міської ради Посольство Федеративної Республіки Німеччина надає фінансову підтримку для реалізації мікропроектів, спрямованих на покращення основних потреб бідних та вразливих верств населення, які мають довгострокову дієвість Інформація для суб’єктів господарювання щодо виставкових заходів в Ісламській Республіці Іран Оголошення про надання грантів для фінансування інноваційних рішень і винаходів за програмою “EXPO-LIVE” Запрошуємо на концерт народного аматорського хору "Терниця", приуроченого до 179-ї річниці від Дня народження Павла Чубинського КОНКУРС «ПІДТРИМАЙ ВІКІМАНДРИ УКРАЇНСЬКОЮ» Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» планує здійснити міжнародну культурну-освітню поїздку «Гуманітарно-медична співпраця» до Словаччини, Австрії, Швейцарії, Франції, Іспанії, Монако, Італії, Словенії й Угорщини Запрошуємо на міські заходи з нагоди відзначення Дня Соборності України Перелік стаціонарних пунктів обігріву, розгорнутих на території міста Борисполя Про скликання тридцять сьомої сесії міської ради VІІ скликання Виконавчий комітет Бориспільської міської ради оголошує конкурс на визначення робочого органу для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування міста Борисполя До уваги співробітників освітньо-наукових закладів, які потребують житла, та є внутрішньо переміщеними особами або членами сімей внутрішньо переміщених осіб чи їх близькими родичами! Запрошуємо громаду на свято Маланки Просимо усіх небайдужих людей допомогти врятувати дитину Управління соціального захисту населення інформує про діяльність Благодійного фонду Архістратига Михаїла Колядка для воїнів АТО. Запрошуємо захисників України! Бориспільською міською радою укладено договір купівлі-продажу нежитлових приміщень Перелік об’єктів нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Бориспіль, що підлягають відчуженню у 2018 році Про заборону проведення салютів, феєрверків у місті Борисполі 23, 24, 25 грудня 2017 року відбудеться бізнес-школа для ветеранів, інвалідів АТО та членів їх сімей Програма новорічно-різдвяних заходів у місті Борисполі Запрошуємо на концерт пам’яті хормейстера, народного артиста України Олександра Зюзькіна Просимо усіх небайдужих людей допомогти врятувати дитину Про благодійну акцію на підтримку постраждалих та внутрішньо переміщених осіб До уваги платників податків! Податковий календар на грудень 2017 року Запрошуємо на передсвяткові ярмарки Патрульною поліцією міста Борисполя проводитиметься комплекс цільових заходів під назвою «Перевізник-зима» Виконавчий комітет міської ради оголошує про намір передати в оренду майно комунальної власності територіальної громади м. Борисполя Про скликання тридцять шостої сесії міської ради VІІ скликання Графік планових відключень електропостачання з 01 по 31 грудня 2017 року 21 листопада стартувала Національна премія «MEDIA etc. 2.0» для фахових медійників Запрошуємо усіх бажаючих на вечір класичної музики До уваги громадських організацій та фахівців сфери молодіжної політики і національно-патріотичного виховання Повідомлення про завершення процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території, обмеженої вулицями Бежівка, Київський Шлях, Європейська у м. Бориспіль Київської області» Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Зміни до плану зонування території міста Борисполя Київської області» Акція до Міжнародного дня інвалідів! Творимо добро разом! Запрошуємо громаду взяти участь у міських заходах з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні!

Довідник управління

Посада

ПІБ

Код, номер