ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ШУКАЧА РОБОТИ –

ЦЕ ЗРУЧНО ТА ЕФЕКТИВНО

 

Державна служба зайнятості, підтримуючи сучасні тенденції з розвитку електронного урядування, активно впроваджує електронні сервіси з метою надання повного спектру якісних послуг населенню та роботодавцям.
Відтепер необов’язково відвідувати центри зайнятості аби записатися на прийом до фахівців державної служби зайнятості.

Завдяки сервісу «Електронна черга» на порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua, сьогодні є можливість, не виходячи із дому та не витрачаючи часу та коштів на проїзд, записатися на прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України за посиланням з метою отримання консультацій з питань: сприяння працевлаштуванню, вибору професії, профнавчання, профорієнтації, тимчасової зайнятості, юридичних аспектів у сфері зайнятості, реєстрації у центрі зайнятості тощо.

Також, на веб-сайті Державної служби зайнятості для всіх регіонов України реалізовано Електронний кабінет шукача роботи . Даний сервіс надає можливість створити власне резюме, переглянути особисті реквізити особи, ознайомитися з семінарами та масовими заходами, на які запрошено особу та на які можна записатися дистанційно, дізнатися про заплановані та фактичні відвідування центру зайнятості, скористатися сервісами профорієнтаційної платформи; отримати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги по безробіттю. Для створення власного електронного кабінету, шукачу необхідно звернутись до центру зайнятості, повідомити адресу електронної пошти, сформувати логін та пароль, авторизуватися та отримати доступ до послуги на сайті Державної служби зайнятостіhttp://www.dcz.gov.ua.

Кар’єрний радник - новація служби зайнятості!

У рамках здійснення модернізації та сприяння продуктивній зайнятості з січня 2019 року запроваджено інститут кар’єрного радника. Кар’єрні радники є індивідуальними консультантами осіб, які шукають роботу, та зареєстрованих безробітних у пошуку роботи, плануванні кар’єри та підвищенні конкурентоспроможності на ринку праці, зокрема через залучення до професійного навчання. Вони забезпечують супровід безробітних від дня звернення до центру зайнятості до факту працевлаштування.

Основним завданням кар’єрного радника є якісне надання послуг з урахуванням індивідуальних потреб шукачів роботи та повернення клієнта до трудової діяльності.

 

За більш детальною інформацією звертайтеся до Бориспільської  міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості.

Адреса центру зайнятості:  м. Бориспіль, вул. Глибоцька, 4, контактний телефон: (04595)5-66-66, 5-07-82, 5-12-82.