Запрошуємо усіх бажаючих на міське свято "Випускник-2018"! Інформація про психологічну реабілітацію учасників АТО Запрошуємо на міські заходи з нагоди відзначення Дня молоді Про скликання сорок третьої сесії міської ради VІІ скликання ДО УВАГИ ВОДІЇВ! 27 червня буде тимчасово обмежено рух транспортних засобів окремими вулицями міста. Повідомлення про намір КП ВКГ«Бориспільводоканал» здійснити зміну діючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення Інформація про психологічну реабілітацію учасників АТО Інформація про переможця конкурсу на право укладення договору оренди індивідуально визначеного нерухомого майна До уваги місцевих виробників! Про скликання сорок третьої позачергової сесії міської ради VІІ скликання Головне управління житлово-комунального господарства повідомляє про проведення додаткового засідання конкурсної комісії Запрошуємо на концерт, присвячений Міжнародному дню друзів Графік проведення щорічних звітів керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти міста за 2017/2018 навчальний рік Виконавчий комітет Бориспільської міської ради оголошує конкурс по відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності для комплексу робіт по оцінці земельних ділянок, що підлягають продажу Запрошуємо на святкову програму до Дня захисту дітей! Виконавчий комітет Бориспільської міської ради оголошує конкурс на перевезення пасажирів автобусними маршрутами загального користування Головне управління житлово-комунального господарства оголошує про намір передати в оренду майно комунальної власності територіальної громади м. Борисполя Головне управління житлово-комунального господарства оголошує про намір передати в оренду майно комунальної власності територіальної громади м. Борисполя Управління освіти і науки Бориспільської міської ради інформує! Оголошено конкурс з визначення проектів у сфері молодіжної політики Інформація для громадян з порушенням слуху! Головне територіальне управління юстиції у Київській області повідомляє про проведення з 21 по 26 травня Тижня права Державна прикордонна служба України запрошує на військову службу за контрактом! Про скликання сорок другої сесії міської ради VІІ скликання Інформація про переможця конкурсу на право укладення договору оренди індивідуально визначеного нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Бориспіль за адресою вул. Європейська, 2 У суботу 19 травня в Борисполі стартує п’ятий сезон національного соціального проекту для дітей «Місто професій» УВАГА! З 17 ПО 18 ТРАВНЯ У БОРИСПОЛІ БУДЕ ВІДСУТНЄ ВОДОПОСТАЧАННЯ Запрошуємо відвідати виставку до 130-ї річниці від дня народження класика молдовської літератури Олексія Матеєвича Філія «135 ДБК» ДП МОУ «Укрвійськбуд» повідомляє про зміну тарифу Виконавчий комітет міської ради оголошує про проведення відчуження об’єкта нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Борисполя Заслуховування конкурсною комісією публічних презентацій претендентів на посаду директора Бориспільського академічного ліцею До відома населення міста Борисполя! Інформація щодо сплати податку на нерухоме майно Запрошуємо громаду вшанувати пам’ять героїв антибільшовицького повстання у Борисполі! Запрошуємо на міські заходи з нагоди відзначення 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, а також Дня пам’яті та примирення Про проведення Всеукраїнського турніру «Кубок нескорених» Запрошуємо усіх бажаючих на міські заходи з нагоди Дня Чорнобильської трагедії Запрошуємо на Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура») Управління освіти і науки Бориспільської міської ради оголошує конкурсний відбір на заміщення вакантної посади: ДИРЕКТОРА БОРИСПІЛЬСЬКОГО АКАДЕМІЧНОГО ЛІЦЕЮ БОРИСПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Управління освіти і науки Бориспільської міської ради оголошує конкурсний відбір на заміщення вакантної посади: ЗАВІДУВАЧА ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ (ЯСЛА-САДОК) «ТЕРЕМОК» БОРИСПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Головне управління житлово-комунального господарства оголошує про проведення конкурсу на право укладення договору оренди майна комунальної власності територіальної громади м. Борисполя за адресою: вул. Європейська, 2 4 червня 2018 року в Торгово-промисловій палаті України відбудеться IV Національний експортний форум Громадська організація «Українські Креативні Реформатори» впроваджує міжнародну програму «Діти створюють Країну» 29 травня 2018 року в приміщенні Торгово-промислової палати України ( м. Київ, вул. Велика Житомирська. 33) планується проведення Українсько-Китайського інвестиційного форуму IV Національний експортний форум 18-й універсальний регіональний торгово-промисловий виставковий форум ARMENIA EXPO 2018 Календар міжнародних виставок та заходів на 2018 рік Офіційна допомога розвитку неприбуткових організацій за програмою Кусаноне Визначено переможця на право укладання договору оренди нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Борисполя за адресою: пров. Бабкіна, 12 ТОВ «ЖЕК-53» подав розрахунки до Бориспільської міської ради на зміну тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій Запрошуємо на діалог "Культурний обмін, як шлях до порозуміння"
Фільтрувати матеріали за датою: Понеділок, 18 березня 2013 — Borispol-rada.gov.uA