Постійні комісії
Склад постійних комісій
Бориспільської міської ради VІІІ скликання
1. З питань регламенту та депутатської етики, контролю за виконанням рішень ради, законності, правопорядку, взаємодії із засобами масової інформації
1. | СИДОРЕНКО Володимир Григорович | Голова |
2. | ЗАЄЦЬ Роман Вікторович | Секретар |
3. | БОНДАРЕНКО Інна Василівна | Член комісії |
4. | ГАНУШ Андрій Олександрович | Член комісії |
5. | ЛУЦІВ Ілля Михайлович | Член комісії |
6. | СЕМЧИК Надія Олександрівна | Член комісії |
7. | ТИЩУК Віталій Миколайович | Член комісії |
2. З питань планування бюджету, економічної реформи
1. |
| Голова |
2. | ПАНКЯВІЧЕНЕ Ірина Анатоліївна | Заступник |
3. | КУРАКСА Василь Іванович | Секретар |
4. | КУЛИК Сергій Володимирович | Член комісії |
5. | ЛИКОВ Юрій Володимирович | Член комісії |
6. | НОЩЕНКО Микола Миколайович | Член комісії |
7. | ШАБАН Катерина Степанівна | Член комісії |
3. З питань транспорту, зв’язку, торгівлі
та побутового обслуговування населення
1. | Голова | |
2. | СІРИК Євген Валерійович | Заступник |
3. | АНДРЄЄВ Михайло Валерійович | Секретар |
4. | ХРУЛЕНКО Артем Олександрович | Член комісії |
4. З питань землекористування, промисловості,
будівництва, архітектури та інвестиційної діяльності
1. | ТУР Анатолій Іванович | Голова |
2. | ДЕРКАЧ Вячеслав Миколайович | Заступник |
3. | ДЖЕНЖЕБІР Микола Миколайович | Член комісії |
4. | ДОНЧЕНКО Олена Олегівна | Член комісії |
5. | МОСКОВКА Руслан Миколайович | Член комісії |
6. | САФОНОВ Олександр Євгенійович | Член комісії |
7. | ХОМЕНКО Раїса Петрівна | Член комісії |
8. | ШАЛІМОВ Володимир Ілліч | Член комісії |
5. З питань житлово-комунального господарства, приватизації,
благоустрою та екології
1. | ШАЛІМОВ Ігор Володимирович | Голова |
2. | КОРНІЙЧУК Микола Петрович | Член комісії |
3. | КУЛИК Микола Васильович | Член комісії |
4. | ХАМРАКУЛОВ Рустам Рахим’янович | Член комісії |
5. | ХИМАЧ Сергій Вікторович | Член комісії |
6. | ШАПІРО Борис Абрамович | Член комісії |
6. З питань освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту, у справах релігії, соціального захисту населення та охорони здоров’я
1. | МАЗУРА Віра Іванівна | Голова |
2. | ШЕВЦ Вікторія Олександрівна | Заступник |
3. | КОНОВАЛОВ Максим Сергійович | Член комісії |
4. | КРАВЧУК Микола Юрійович | Член комісії |
5. | ПАШИН Сергій Олександрович | Член комісії |