Розглянувши заяву та пакет документів до неї гр. Жук Н.І., графічні матеріали, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань індивідуального будівництва та землекористування, відповідно до статей 12, 40, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” міська рада ВИРІШИЛА:
1. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку площею у межах 0,0800 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд громадянці Жук Ніні Іванівні по вул. Чубинського, 41 у м. Борисполі поза межами червоної лінії.
2. Громадянці Жук Ніні Іванівні у 60-тиденний термін з дня прийняття цього рішення звернутися до землевпорядної організації, яка має відповідну ліцензію для складання договору на виконання землевпорядних робіт.
3. Визнати таким, що втратило чинність рішення міської ради від 22.05.2012 № 2117-25-VI «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку площею у межах 0,1000 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд громадянину Логвину Миколі Івановичу по вул. Чубинського, 41 у м. Борисполі».
4. Після розробки технічної документації із землеустрою подати її до міської ради для затвердження та передачі земельної ділянки у власність.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань індивідуального будівництва та землекористування.
Міський голова А.С.Федорчук





















