Рахункова палата проводить опитування громадян з метою виявлення найбільш актуальних проблем територіальних громад та врахування думки громадян Звіт ТОВ «УКРСПЕЦВИДОБУВАННЯ» з оцінки впливу на довкілля «Розробка (продовження розробки) Глибоцького родовища піску, придатного як пісок-компонент в’яжучого для щільних силікатних бетонів, а також для благоустрою, рекультивації та планування в Бориспільському районі Київської області» До уваги жителів громади: безоплатна консультація нотаріуса Про скликання сімдесят сьомої сесії міської ради VІІІ скликання КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" запрошує долучитися до донорського забору крові Виконавчий комітет Бориспільської міської ради повторно оголошує конкурс по відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності для комплексу робіт по оцінці земельних ділянок, що підлягають продажу суб’єктам підприємницької діяльності надалі (Експерти): земельна ділянка № 1 - площею 0,9495 га за адресою: Київська обл., м. Бориспіль, вул. Сергія Оврашка, 12. ГО «Захист прав молоді та релігійних громад» запрошує до вишкільного табору «ЧИН ГЕРОЇВ» Інформування про діяльність Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Опитування мешканців територіальних громад Київщини з метою визначення потреб маломобільних груп населення Онлайн-навчання та тренінги для соціальних працівників з питань надання кваліфікованої підтримки та допомоги дітям, які постраждали від онлайн-насильства, та їхнім сім’ям Оголошення про умови проведення конкурсу з визначення підтримки для дотації фізичним особам за утримання корів Оголошення про умови проведення конкурсу з визначення підтримки суб’єктам господарювання, для часткового відшкодування витрат на створення нових виробництв з переробки сільськогосподарської продукції або збільшення потужностей наявних виробництв з переробки сільськогосподарської продукції Оголошення про умови проведення конкурсу з визначення підтримки суб’єктам господарювання, для часткового відшкодування вартості придбаного суб’єктами господарювання насіння нішевих технічних культур (льону, гірчиці, коріандру) Оголошення про умови проведення конкурсу з визначення підтримки суб’єктам господарювання для надання часткового відшкодування вартості закуплених суб’єктами господарювання племінних кізочок, козематок, ярок та вівцематок Оголошення про умови проведення конкурсу з визначення підтримки для дотації суб’єктам господарювання за приріст корів власного відтворення Увага! 14-15 травня 2026 року заплановані роботи по промивці та знезараженню резервуарів чистої води та мереж водопостачання у Борисполі Оголошення ТOB «ЖЕК-53» про підвищення тарифів по наданню послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій з 01 червня 2026 року Щодо необхідності своєчасної сплати орендної плати за земельні ділянки комунальної власності Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє про наявність вакантних посад Про скликання сімдесят шостої позачергової сесії міської ради VІІІ скликання З 4 по 17 травня 2026 року пройде Марафон кліматичної адаптації Щодо проведення заходів із взяття на військовий облік призовників юнаків 2009 року народження з 01 січня по 31 липня 2026 року Опитування ГО «Зміст» про вивчення рівня обізнаності, відповідності та готовності українських аграрних ОГС до вимог законодавства ЄС щодо організацій виробників Виконавчий комітет Бориспільської міської ради оголошує конкурс по відбору експертів –суб’єктів оціночної діяльності для комплексу робіт по оцінці земельних ділянок, що підлягають продажу суб’єктам підприємницької діяльності надалі (Експерти): - земельна ділянка №1 - площею 0,9495 га за адресою: Київська обл., м. Бориспіль, вул. Сергія Оврашка, 12. Повідомлення ТОВ "ЛНК"про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля: експлуатація існуючої комплексної інженерної споруди з системою збору біогазу не діючого полігону твердих побутових відходів (ТПВ) для виробництва електроенергії на території в районі с. Глибоке Бориспільського району Київської області, за межами населеного пункту Оголошення ТОВ "АГРАРНА ТЕХНОЛОГІЧНА КОРПОРАЦІЯ "ІВАНКІВ" (44707411) про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля: реконструкція будівель і споруд птахофабрики під свинокомплекс повного циклу вирощування з допоміжними будівлями та спорудами по вул. Харківська в с.Іванків Бориспільського району Київської області Запуск онлайн-курсу «Фінанси для бізнесу: люди, процеси, системи» Про скликання сімдесят п’ятої сесії міської ради VІІІ скликання Оголошено набір на участь в одноденному воркшопі «Відповідальне ведення бізнесу як передумова відновлення та євроінтеграції: інструменти для місцевих громадських організацій» Запуск безоплатного онлайн-курс із системного маркетингу З 01 травня 2026 року змінюється тариф послуги, що надає ТОВ «ЖЕК-53» Про скликання сімдесят четвертої позачергової сесії міської ради VІІІ скликання «Майстерня власного бізнесу»: навчання та менторська підтримка для жінок, які планують започаткувати власну справу або відновлюють бізнес після вимушених змін Позачерговий прийом військовослужбовців у поліклінічному відділенні КНП «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Бориспільське районне споживче товариство запрошує на передвеликодній ярмарок! Відкрито реєстрацію до Молодіжної ради 4-го скликання До уваги жителів громади: безоплатна консультація нотаріуса Інформація щодо продовження надання послуг оренди електросамокатів в м. Бориспіль Повідомлення СТОВ «Старинська птахофабрика» (30925770) про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Повідомлення про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Бориспільської міської територіальної громади з пропозицією щодо долучення до її роботи осіб Збір Великоднього кошика для захисників і захисників України: долучайтеся! Про внесення змін до Комплексної програми розвитку сільського господарства та сільських територій Київської області на 2024-2027 роки До відома суб’єктів господарювання: затверджено комплексну програму «Конкурентоспроможна Київщина» на 2026–2027 роки Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності Державне підприємство «СЕТАМ» Міністерства юстиції України повідомляє про проведення низки електронних аукціонів Про недопущення самовільних рубок у захисних лісонасадженнях, що розташовані на землях залізничного транспорту «Архів Війни за Незалежність»: Державна архівна служба України запроваджує формування єдиного інтегрованого інформаційного простору Відкрито набір на 2 хвилю безкоштовної онлайн-акселераційної програми для українських жінок-підприємиць «Tech Driven Growth», яку реалізують Garage48 та ГО «Інша Жінка» за підтримки Естонського центру міжнародного розвитку (ESTDEV) Повідомлення ТОВ "УКРСПЕЦВИДОБУВАННЯ" (45643658) про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Про скликання сімдесят третьої сесії міської ради VІІІ скликання
logo diia

29 січня 2013 року № 2912-34-VI «Про Центр надання адміністративних послуг»

29 січ. 2013

З метою удосконалення системи надання адміністративних послуг шляхом збалансування захисту прав та законних інтересів особи і ефективної діяльності виконавчих органів міської ради, а саме: створення єдиної приймальні щодо більшості адміністративних послуг, інтеграції документообігу різних установ, забезпечення оптимальної організації процесів, зручності та оперативності отримання адміністративних послуг замовниками, спрощення процедур отримання адміністративних послуг, протидії корупції та підвищення рівня задоволеності замовників якістю надання адміністративних послуг, на виконання листа Київської обласної ради від 26.12.2012 № 1866/09 щодо доручення Президента України від 06.12.2012, відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 17.07.2009 № 737 «Про заходи щодо упорядкування адміністративних послуг» (із наступними змінами), Указу Президента України від 03.07.2009 № 508 «Про заходи із забезпечення додержання прав фізичних та юридичних осіб щодо одержання адміністративних (державних) послуг», Господарського кодексу України, Законів України «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації», «Про захист персональних даних», п. 5 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування» міська рада ВИРІШИЛА:

1. Утворити Центр надання адміністративних послуг.

2. Затвердити Положення про Центр надання адміністративних послуг (додається).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань регламенту та депутатської етики, контролю за виконанням рішень ради, законності, правопорядку, взаємодії із засобами масової інформації.

 

Міський голова                                                         А.С.Федорчук

                                                                                ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення міської ради
29 січня 2013 року
№ 2912-34-VI

ПОЛОЖЕННЯ
про Центр надання адміністративних послуг

1. Загальні положення

1.1. Положення про Центр надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП) встановлює правові засади організації діяльності, визначає компетенцію ЦНАП в місті Борисполі.

1.2. ЦНАП – постійно діючий робочий орган виконавчого комітету міської ради, в якому надаються адміністративні послуги через адміністратора шляхом його взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг.
Єдиний дозвільний центр м. Борисполя, утворений відповідно до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», є складовою частиною ЦНАП.

1.3. ЦНАП утворюється рішенням міської ради і забезпечує надання адміністративних послуг на основі узгоджених рішень, безпосередньо підпорядковується міському голові.
Положення про ЦНАП затверджується міською радою. Склад ЦНАП затверджується рішенням міської ради.

1.4. Здійснення матеріально-технічного та організаційного забезпечення, керівництво та відповідальність за організацію діяльності ЦНАП покладається на виконавчий комітет міської ради.

1.5. Терміни, що використовуються у Положенні про ЦНАП (далі – Положення):

Адміністративна послуга – послуга, яка є результатом здійснення суб’єктом повноважень щодо прийняття згідно з нормативно-правовими актами на звернення фізичної або юридичної особи адміністративного акта, спрямованого на реалізацію та захист її прав і законних інтересів та/або на виконання особою визначених законом обов’язків (отримання дозволу (ліцензії), сертифіката, посвідчення та інших документів, реєстрація тощо).

Адміністративна справа – справа, що розглядається ЦНАП щодо надання замовнику адміністративної послуги.

Адміністратор – посадова особа міської ради та її виконавчого комітету, яка організовує надання адміністративних послуг шляхом взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг.

Суб’єкт звернення – фізична або юридична особа, яка звертається за одержанням адміністративної послуги.

Виконавець – адміністративний орган – учасник ЦНАП, його посадова особа, до компетенції яких належить вирішення справи з надання конкретної адміністративних послуги.

Вхідний пакет документів – заява та документи, що додаються до неї, які відповідно до вимог чинного законодавства є необхідними для отримання адміністративної послуги.

Вихідний пакет документів – адміністративний акт, що прийнято адміністративним органом за результатами розгляду та вирішення адміністративної справи з надання адміністративної послуги, а також супровідні документи по справі, підготовлені для передачі замовнику.

Адміністративний акт – рішення індивідуальної дії, прийняте адміністративним органом за результатами розгляду адміністративної справи і спрямоване на набуття, зміну чи припинення прав та обов’язків фізичної або юридичної особи (осіб).

Інформаційна картка адміністративної послуги – документ, у якому міститься інформація про адміністративну послугу для замовника.

Технологічна картка адміністративної послуги – детальний опис процедури надання адміністративної послуги, у якому визначено порядок дій виконавців та стоки їх вчинення.

Реєстр адміністративних послуг – перелік адміністративних послуг, що надаються в місті, містить інформацію про правові підстави, суб’єкта надання адміністративних послуг, розмір плати за адміністративну послугу (у разі надання послуги на платній основі). Порядок його ведення визначається Кабінетом Міністрів України.

1.6. ЦНАП провадить свою діяльність на принципах:
відкритості та прозорості під час надання адміністративних послуг;
доступності інформації про надання адміністративних послуг;
захищеності персональних даних;
раціональної мінімізації процедурних дій, що вимагаються для отримання адміністративних послуг;
оперативності та своєчасності;
ефективної взаємодії із суб’єктами звернень та суб’єктами надання адміністративних послуг.

1.7. Час прийому замовників до ЦНАП становить шість днів на тиждень та сім годин на день без перерви на обід і є загальним (єдиним) для всіх адміністративних послуг, що надаються в ЦНАП.
Щовівторка та щочетверга ЦНАП здійснює прийом замовників до 20-ї години.

2. Завдання ЦНАП

2.1. Створення зручних умов для отримання адміністративних послуг.

2.2. Спрощення процедур отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання.

2.3. Організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань замовника.

2.4. Запобігання корупції, усунення посередників під час надання адміністративних послуг.

2.5. Підвищення рівня поінформованості суб’єктів звернень про порядок надання адміністративних послуг.

3. Функції ЦНАП

3.1. Організовує надання якісних послуги суб’єктам звернень відповідно до реєстру адміністративних послуг.

3.2. Організовує і здійснює ведення діловодства щодо надання адміністративних послуг у міській раді та її виконавчому комітеті відповідно до Примірної інструкцією з діловодства у міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади, затвердженою Кабінетом Міністрів України, затвердженої відповідною постановою Кабінету Міністрів України від 18.11.2011 № 526 та Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації затвердженої відповідною постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 № 348.

3.3. Здійснює прийом, реєстрацію, облік, передачу за призначенням, зберігання, пошук, розсилку документів, що надходять до ЦНАП, видачу інформації стосовно строків їх проходження.

3.4. Здійснює контроль за своєчасним розглядом заяв суб’єктів звернень, що надійшли до міської ради та її виконавчого комітету, забезпечує дотримання вимог законодавства щодо розгляду заяв суб’єктів звернень, здійснює контроль за станом цієї роботи на підприємствах, в установах та організаціях міста незалежно від форм власності, а також аналізує причини виникнення порушень у виконанні вимог чинного законодавства, вносить пропозиції щодо їх усунення.

3.5. Організовує проведення дослідження рівня задоволеності суб’єктів звернень щодо надання послуг посадовими особами міської ради та її виконавчого комітету шляхом анонімного анкетування в управліннях, відділах, службах міської ради, її виконавчого комітету та інформаційно-довідкових центрах міста.

3.6. Забезпечує оприлюднення у засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті міської ради узагальнених відомостей про організацію роботи щодо надання адміністративних послуг, інформує мешканців міста про роботу міської ради та її виконавчого комітету з питань, що належать до компетенції ЦНАП.

4. Організація роботи ЦНАП

4.1. Забезпечує надання загальної інформації та консультацій, іншої першої допомоги суб’єктам звернень щодо отримання адміністративних послуг.

4.2. Здійснює прийняття вхідних пакетів документів, надання фахових консультацій щодо конкретних адміністративних послуг, у визначених випадках – забезпечує опрацювання справи та передавання вихідних пакетів документів суб’єктам звернень.

4.3. До роботи ЦНАП залучаються управління, відділи, служби міської ради та її виконавчого комітету, комунальні підприємства, установи, організації міста, що надають адміністративні послуги на території міста Борисполя рішенням міської ради.

4.4. Діловодство ЦНАП ведеться відповідно до номенклатури справ ЦНАП, вимог чинного законодавства.

4.5. Адміністратори ЦНАП призначаються па посаду та звільняються з посади розпорядженням міського голови.
Кількість адміністратором визначається штатним розписом міської ради, управлінь, відділів, служб міської ради та її виконавчого комітету.
Адміністратори мають іменні печатки із зазначенням прізвища, імені, по батькові та найменування ЦНАП.
Адміністратори є взаємозамінні. Права, посадові обов’язки, кваліфікаційні вимоги адміністраторів ЦНАП визначаються посадовими інструкціями, що затверджуються міським головою.

5. Порядок роботи ЦНАП

5.1. У ЦНАП розміщується та є загальнодоступною інформація:
структура та режим роботи ЦНАП;
реєстр адміністративних послуг, що надаються ЦНАП;
інформаційні картки адміністративних послуг;
формуляри (бланки) заяв та зразки їх заповнення;
адреса, поштовий індекс ЦНАП;
номери довідкових телефонів ЦНАП;
адреса веб-сайту ЦНАП, факс, електронна пошта ЦНАП;
інструкція з користування інформаційними терміналами;
положення про ЦНАП;
банківські реквізити для оплати платних адміністративних послуг;
відомості про супутні послуги, що надаються у приміщенні ЦНАП;
порядок оскарження рішень, дій та бездіяльності працівників ЦНАП, адміністративних актів, отриманих через ЦНАП;
прізвище, ім’я по батькові керівника ЦНАП, номер його телефону, адреса електронної пошти.
Вищезазначена інформація розміщується на сайті міської ради.

5.2. Реєстр адміністративних послуг, що надаються у ЦНАП, розміщуються у доступному та зручному для суб’єктів звернень місці.

5.3. Формуляри (бланки) заяв, необхідні для замовлення адміністративних послуг, розміщуються на стендах-накопичувачах у достатній кількості, групуються за видами адміністративних послуг. Стенд із формулярами (бланками) заяв розміщуються у зручному та доступному для суб’єктів звернень місці.

5.4. У ЦНАП забезпечується доступ до інформації особам з обмеженими можливостями.

5.5. При зверненні суб’єктів звернень до ЦНАП адміністратор ЦНАП з’ясовує причину звернення особи та інформує її щодо подальших дій в межах ЦНАП. Також адміністратор ЦНАП, за необхідності, консультує суб’єктів звернень щодо структури роботи ЦНАП.

5.6. З метою забезпечення зручності та оперативності обслуговування суб’єктів звернень у ЦНАП вживаються заходи для запобігання виникненню черг у ЦНАП, а у випадку їх виникнення – для регулювання черги.

5.7. Подання вхідного пакету документів на отримання адміністративної послуги з компетенції ЦНАП та повернення вихідного пакету документів здійснюється виключно в ЦНАП.

5.8. Суб’єкт звернень має право подати вхідний пакет документів у ЦНАП особисто, через представника, або шляхом використання поштового зв’язку.

5.9. Якщо вхідний пакет документів подається представником суб’єкта звернень, до нього додаються документи, що підтверджують його повноваження.

5.10. Прийняття вхідних пакетів документів здійснюється адміністратором ЦНАП відповідно до опису робочого місця.

5.11. Адміністратор ЦНАП перевіряє відповідність поданого пакету документів інформаційній картці адміністративної послуги, здійснює необхідної уточнення, поправки. У випадку, якщо суб’єкт звернень допустив неточності або помилки при заповненні формуляру (бланку) заяви, адміністратор ЦНАП пропонує виправити їх та надає необхідну допомогу.

5.12. Адміністратор ЦНАП під час отримання вхідного пакету документів зобов’язаний з’ясувати бажані для суб’єкта звернень способи його повідомлення про результати вирішення адміністративної справи, а також бажаний спосіб передачі суб’єкту звернення вихідного пакету документів, про що зазначається на заяві.

5.13. Адміністратор ЦНАП здійснює реєстрацію вхідного пакету документів шляхом внесення даних до електронного реєстру. Після занесення даних до електронного реєстру, адміністративній справі присвоюється номер, за яким здійснюється її ідентифікація та який фіксується на бланку заяві.

5.14. У разі потреби адміністратор ЦНАП видає суб’єкту звернення реєстраційний штрих-код.

5.15. Якщо під час прийняття вхідного пакету документів адміністратор ЦНАП виявив факти відсутності необхідного документу у вхідному пакеті документів та/або неповноту відомостей, адміністратор ЦНАП за вибором суб’єкта звернень або реєструє вхідний пакет документів, або повертає документи суб’єкту звернення у без реєстрації.
При реєстрації вхідного пакету документів з неповним пакетом документів суб’єкт звернення одночасно повідомляється про потребу усунення вказаних недоліків та ймовірність негативного рішення для суб’єкта звернення у випадку не усунення недоліків вхідного пакету документів. Якщо суб’єкт звернення надсилає вхідний пакет документів поштовим зв’язком, про його недоліки (у разі їх виявлення) суб’єкт звернення інформується у повідомленні про реєстрацію вхідного пакету документів, або за можливості – негайно повідомляється телефоном або електронною поштою.
Усі додаткові документи, у тому числі документи на заміну, подаються лише через ЦНАП, із фіксацією цих дій в матеріалах справи та реєстрі. У випадку не усунення суб’єктом звернення недоліків вхідного пакету документів рішення у справі приймається на основі наявних документів відповідно до чинного законодавства.

5.16. Після реєстрації вхідного пакету документів адміністратор ЦНАП формує справу у паперовому та електронному вигляді.

5.17.Після реєстрації вхідного пакету документів адміністратор ЦНАП у день звернення зобов’язаний направити справу виконавцю, до компетенції якого належить її опрацювання, про що робиться відмітка у реєстрі із зазначенням часу, дати та виконавця, до якого її направлено.

5.18. ЦНАП зобов’язаний організувати передання справ виконавцям по мірі їх надходження, але не рідше двох разів протягом робочого дня.

5.19. Передавання справ виконавцям здійснюється спеціально визначеним працівником ЦНАП.

5.20. Виконавець зобов’язаний вирішити справу у строки, визначені технологічною карткою адміністративної послуги.

5.21. ЦНАП зобов’язаний здійснювати контроль за дотриманням строків вирішення справи.

5.22. Результат вирішення справи вноситься виконавцем до електронного реєстру.

5.23. Виконавець зобов’язаний невідкладно, але не пізніше наступного робочого дня з моменту вирішення справи, сформувати вихідний пакет документів та направити його до ЦНАП, про що він зазначає в електронному реєстрі.

5.24. ЦНАП у день надходження вирішеної справи здійснює реєстрацію вихідного пакету документів шляхом внесення відповідних відомостей до електронного реєстру.

5.25. У разі, якщо адміністративна послуга потребує декількох дій для її вирішення та/або включає послідовне або паралельне опрацювання справи двома і більше адміністративними органами, виконавець забезпечує проходження цих дій у встановленому порядку відповідно до технологічної картки адміністративної послуги, без участі суб’єкта звернень адміністративної послуги.

5.26. У разі, якщо в ході вирішення справи виявлено підстави для прийняття негативного для суб’єкта звернень рішення, виконавець повинен врахувати, можливість отримання від суб’єкта звернень додаткових пояснень, інформації, документів для позитивного вирішення його справи та відповідно – забезпечити право суб’єкта звернень на участь у процесі прийняття рішення.
Додаткове отримання пояснень, інформації, документів від суб’єкта звернення здійснюється виключно через ЦНАП.

5.27. Адміністратор ЦНАП невідкладно, але не пізніше наступного робочого дня після отримання вихідного пакету документів ЦНАП, повідомляє результати розгляду адміністративної справи суб’єкта звернення телефоном та/або шляхом направлення йому електронного повідомлення.

5.28. Вихідний пакет документів протягом трьох днів з моменту його реєстрації у ЦНАП надається суб’єкту звернення особисто (у тому числі його представнику) або надсилається поштою.

5.29. У випадках, якщо адміністративна послуга надається невідкладно, опрацювання та вирішення справи здійснюється у ЦНАП адміністраторами ЦНАП. При цьому адміністратор ЦНАП реєструє результат вирішення адміністративної справи, невідкладно формує вихідний пакет документів та передає його суб’єкту звернення.

5.30. Контроль за проходженням адміністративної справи та дотриманням строків її вирішення покладається на керівника ЦНАП.

5.31 Відповідальність за своєчасне та належне надання адміністративної послуги несе виконавець та в межах своїх повноважень – адміністратори ЦНПА.

6. Організаційно-правовий статус керівника ЦНАП

6.1. ЦНАП очолює керівник, який призначається на посаду та звільняється з посади міським головою. Керівник ЦНАП підзвітний та підконтрольний міському голові.

6.2. Керівник ЦНАП організовує його діяльність, забезпечує взаємодію між учасникам ЦНАП щодо розгляду та вирішення адміністративних справ.

6.3. Керівник ЦНАП:

6.3.1. Здійснює керівництво роботою ЦНАП, спрямовуючи її на максимально повне врахування інтересів замовника.

6.3.2. Організовує діяльність ЦНАП, забезпечує його взаємодію з суб’єктами надання адміністративних послуг.

6.3.3. Координує діяльність адміністраторів, контролює якість та своєчасність виконання ними обов’язків.

6.3.4. Організовує інформаційне забезпечення роботи ЦНАП, роботу із засобами масової інформації, визначає час проведення та зміст інформаційних заходів.

6.3.5. Затверджує розподіл повноважень між адміністраторами ЦНАП.
6.3.6. Вносить пропозиції міському голові щодо:
призначення та звільнення з посад адміністраторів ЦНАП, вирішує інші питання добору персоналу;
структури, кадрового складу, технічного оснащення, бюджетного забезпечення ЦНАП;
щодо покращення умов обслуговування замовників у ЦНАП, зокрема, зонування приміщення ЦНАП, забезпечення належного комфорту у зоні очікування, належного облаштування робочих місць працівників ЦНАП тощо.

6.3.7. Розглядає скарги суб’єктів звернень на діяльність чи бездіяльність адміністраторів ЦНАП, а також скарги, зауваження й пропозиції щодо діяльності ЦНАП.

6.3.8. Здійснює контроль за якістю та своєчасністю надання адміністративних послуг.

6.3.9. Виявляє навчальні потреби, організовує підвищення кваліфікації працівників ЦНАП.
В установленому порядку вносить подання про присвоєння рангів державного службовця, заохочення працівників ЦНАП та накладання дисциплінарних стягнень.

6.3.10. Відповідає за матеріально-технічне забезпечення ЦНАП.

6.3.11. Реалізує інші функції щодо ЦНАП, надані йому міським головою та керуючим справами виконавчого комітету міської ради.

6.3.12. Організовує роботу ЦНАП щодо ведення діловодства, забезпечення доступу громадян до публічної інформації та процесу системи управління якістю.

6.3.13. Може здійснювати функції адміністратором ЦНАП.

6.4. Про проведену роботу ЦНАП звітує один раз на рік перед виконавчим комітетом міської ради, організовує передачу досвіду, застосовуючи нові технології бейнчмаркетингу.

6.5. Розробляє і здійснює заходи щодо поліпшення організації та підвищення ефективності роботи ЦНАП.
Координує взаємодію ЦНАП з іншими управліннями, відділами, службами міської ради та її виконавчого комітету.

6.6. Бере участь у засіданнях міської ради, виконавчого комітету, нарадах міського голови у разі розгляду питань, що стосуються компетенції ЦНАП.

6.7. Підписує та візує документи в межах своєї компетенції.

6.8. Бере участь у розробленні нормативно-правових актів.

6.9. Представляє ЦНАП у державних установах та громадських організаціях з питань, віднесених до його компетенції.

6.10. У випадку відсутності керівника ЦНАП чи неможливості здійснення ним своїх повноважень, його обов’язки виконує посадова особа ЦНАП відповідно до розпорядження міського голови за поданням керівника ЦНАП.

7. Права ЦНАП

7.1. Повертати виконавцям документи та вимагати їх доопрацювання у випадках порушення встановленого порядку роботи з документами в ЦНАП.

7.2. Одержувати в установленому порядку від управлінь, відділів, служб міської ради та її виконавчого комітету необхідну інформацію, а в разі потреби – відповідні документи необхідні для виконання покладених на нього завдань.

7.3. Використовувати систему зв’язку і комунікацій, що існують у міській раді.

7.8. Вносити пропозиції з питань вдосконалення організації роботи в ЦНАП.
Надавати пропозиції щодо створення нових документів виконавчого комітету міської ради та внесення змін до них.

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення міської ради
29 січня 2013 року
№ 2823-34-VI
                                            ЗВІТ
   про виконання бюджету за 2012 рік по м. Бориспіль
     грн.
Затверджено на 2012 рік з урахуванням внесених змін Фактичне виконання за 2012 рік Відсоток виконання Фактичне виконання за  2011 рік
163374000 168512197 103,1 152768868
163054000 168154966 103,1 151882202
50000 68266 136,5 48659
270000 288965 107,0 838007
30501000 37493659 122,9 31508604
630000 639837 101,6 745196
-833 247546
10285 б.200
23500000 26904457 114,5 23606056
1400000 1538839 109,9 1417709
-11193 184021
200000 204659 102,3 153716
1200000 1345373 112,1 1079972
75000 206407 б.200 151478
1322500 4468316 б.200 1307247
3000 2985 99,5 4985
15000 20346 135,6 12016
3550000 3550544 100,0 3719762
146633 291657
5000 5843 116,9 4600
193875000 206005856 106,3 184277472
1237300
51635500 50450718 97,7 43107636
33091200 33004308 99,7 28509146
11748000 11165615 95,0 12748686
1695000 1186004 70,0 1616114
9000 8104 90,0 6347
303700 298743 98,4 144843
70000 70000 100,0 82500
4718600 4717944 100,0
245510500 256456574 104,5 228622408
-4030 311491
440000 619586 140,8 254468
20000
95000 94002 98,9 88882
4000000 11021757 б.200 4901668
3000000 7991988 266,4 3416491
-54998 46925
40000 2086730 б.200 401196
3178705
4000 12,9 6320
5083332 4902909 96,5 5285516
2547265 2676331 105,1 2221792
66094
1000000 2202282 б.200 3364545
1000000 1246595 124,7 3806119
17229597 36028465 209,1 24105413
2833740 2831800 99,9 2077211
1940 81529
98995
2449300 2449300 100,0
382500 382500 100,0 1896687
20063337 38860265 193,7 26182624
265573837 295316839 111,2 254805032
13174470 12813218 97,3 12908498
13174470 12813218 97,3 12908498
68735725 67117169 97,6 55629101
20820505 20464485 98,3 16886497
39852879 39026084 97,9 31984004
556500 547914 98,5 448470
843807 838851 99,4 1104704
3167161 3056929 96,5 2526539
946814 868825 91,8 799949
1018739 938385 92,1 737775
388585 337060 86,7 256935
1110050 1007952 90,8 833427
14615 14614 100,0 36491
16070 16070 100,0 14310
48962254 48010629 98,1 44987989
10389863 9587524 92,3 11245300
364300 359639 98,7 322128
359883 358761 99,7 289884
4167440 4118991 98,8 4046963
20806686 20806686 100,0 17986090
966884 966884 100,0 784382
2106874 2106846 100,0 1823966
218379 218379 100,0 159494
52000 50407 96,9 29440
139700 104011 74,5 37004
1771870 1769822 99,9 1665046
3600 3498 97,2 2797
315021 306562 97,3 192850
1831 1574 86,0
31540 29066 92,2 28458
128045 112500 87,9 90755
99000 98280 99,3
1180711 1171321 99,2 1585642
194972 194972 100,0 182856
1237244 1237113 100,0 1010431
79221 71804 90,6 82363
73300 62648 85,5 70056
4273354 4273341 100,0 3351922
12225706 12012693 98,3 8014283
941197 936043 99,5 1481352
137020 137020 100,0
29010 29010 100,0
6399879 6192676 96,8 6235450
297481
4718600 4717944 100,0
8859699 8389326 94,7 6802828
634467 614020 96,8 428709
733924 632388 86,2 872371
1376013 1284959 93,4 1093486
747746 744980 99,6 474870
1121306 1046287 93,3 788267
3730755 3586727 96,1 2759516
515488 479965 93,1 385609
51225 51225 100,0 547961
153400 153400 100,0 146600
5095015 4951389 97,2 3906504
291637 248518 85,2 296371
2327747 2240348 96,2 1760598
884424 884163 100,0 905312
1591207 1578360 99,2 944223
630000 581152 92,2 599300
290000 56516 19,5 536414
2543786 2270723 89,3 463032
12039 12038 100,0 12405
11169 11167 100,0 15148
1211760 1211760 100,0 1211760
379811
90961500 90961500 100,0 61253400
867846 690330 79,5 494092
254165405 249294235 98,1 197529315
7630598 6949803 91,1 7136422
81523 81511 100,0 16551
4939640 2988751 60,5 892986
2957300 1758924 59,5 286546
1611562 882557 54,8 588784
15897 15897 100,0 9356
329586 306082 92,9 8300
13700 13700 100,0
11595 11591 100,0
3921639 3329854 84,9 3264915
140008 140008 100,0 151024
2150959 1723642 80,1 785105
179331 179331 100,0 76890
1068841 904373 84,6 355209
382500 382500 100,0 1896687
112280 62676 55,8 87268
50000 32000
55268
62280 62280 100,0
59990
847673 469183 55,3 381784
260061 260060 100,0 298999
68620 54920 80,0
518992 154203 29,7 82785
5160837 1955118 37,9 2071701
4839017 1727299 35,7 2071701
321820 227819 70,8
35000 30450 87,0
6353853 3382863 53,2 2341613
1271370 1271370 100,0 652034
10000 9800 98,0 15780
3323997 367078 11,0 169689
4640767 3684276 79,4 4232945
3220795 3140727 97,5 1480228
1940 81529
41551912 27723460 66,7 22885435
295717317 277017695 93,7 220414750
Начальник фінансового управління                                 С.М.Заєць