11 жовтня 2022 року № 2077-29-VIII «Про зміну назви та затвердження Статуту Бориспільського будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» Бориспільської міської ради в новій редакції»
09 липня 2013 року № 3278-40-VI «Про хід виконання Програми охорони навколишнього природного середовища у м. Борисполі на 2012-2016 роки за 2012 рік»
Заслухавши інформацію начальника головного управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради Аврамчука В.І. про хід виконання Програми охорони навколишнього природного середовища у м. Борисполі на 2012-2016 роки за 2012 рік, затвердженої відповідним рішенням міської ради від 29.12.2011 № 1568-20-VI, враховуючи пропозиції постійних комісій міської ради з питань житлово-комунального господарства, приватизації та благоустрою, з питань планування бюджету, економічної реформи, відповідно до ст. 25, п. 22 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада ВИРІШИЛА:
1. Інформацію начальника головного управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради Аврамчука В.І. про хід виконання Програми охорони навколишнього природного середовища у м. Борисполі на 2012-2016 роки за 2012 рік взяти до відома (додається).
2. Головному управлінню житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради продовжити роботу в 2013 році по виконанню заходів щодо реалізації Програми охорони навколишнього природного середовища у м. Борисполі на 2012-2016 роки.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, приватизації та благоустрою.
Міський голова
А.С.Федорчук
Додаток до рішення міської ради 09 липня 2013 року № 3278-40-VI
Інформація про хід виконання Програми охорони навколишнього природного середовища у м. Борисполі на 2012-2016 роки за 2012 рік
Програма охорони навколишнього природного середовища у м. Борисполі на 2012-2016 роки (далі Програма) розроблена на основі Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища». У відповідності до Програми основними завданнями є регулювання відносин у галузі охорони, використання і відтворення природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки, запобігання і ліквідації негативного впливу господарської та іншої діяльності на навколишнє природне середовище, збереження природних ресурсів, генетичного фонду живої природи, ландшафтів та інших природних комплексів, унікальних територій та природних об'єктів, пов'язаних з історико-культурною спадщиною. На виконання цієї Програми головне управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради, комунальні підприємства міста Бориспіль вживали заходи, направлені на вирішення проблем охорони навколишнього природного середовища.
Виконання основних заходів Програми охорони навколишнього природного середовища у м. Борисполі на 2012-2016 роки за 2012 рік
№ п/п
Зміст заходів
Обсяги фінансування (тис. грн)
Розпорядник коштів
Згідно Програми
Фактично
1
2
3
4
5
Проектування колектора по скиду очищених стічних вод від комплексу очисних споруд міста Борисполя. Розроблено проектно-кошторисну документацію по скиду очищення побутових вод з комплексу очисних споруд м. Борисполя потужністю 12,5 тис. м. куб./ добу Гідротехнічні заходи по випуску очищення зворотних стічних вод в болото Кругле
300,0
300,0
УКБ міської ради
Будівництво каналізаційних мереж в місті Борисполі
За кошти Державного бюджету України ведеться будівництво КОС
Департамент капітального будівництва Київської облдерж-адміністрації
Виготовлення робочого проекту на реконструкцію об’єкту “Благоустрій Комсомольського озера та прилеглої території в м. Бориспіль”. Проведена експертиза проекту
25,0
24,96
ГУ ЖКГ
Виконання робіт по реконструкції об’єкта “Благоустрій Комсомольського озера та прилеглої території”
500,0
277,347
ГУ ЖКГ
Розширення майданчиків для збору твердих побутових відходів Упорядковані майданчики для збору ТПВ Всі контейнери для збору ТПВ у 2012 р. були пофарбовані
40,4
40,4
Комунальні підприємства КП “ЖЕК-1” КП “ЖРЕУ” ГУ ЖКГ
Виконання комплексу робіт на водойми озера Комсомольське з метою захисту від підтоплення забудованої території
56,9
56,9
ГУ ЖКГ
Придбання контейнерів для збору побутових відходів
100,0
78,3
ГУ ЖКГ
Придбання машини для збору та транспортування побутових відходів
380,0
374,8
ГУ ЖКГ
Придбання контейнерів для будівельних відходів
150,0
149,8
ГУ ЖКГ
Придбання транспорту для прибирання доріг та тротуарів у місті