Повідомлення про проведення установчих зборів об‘єднання співвласників багатоквартирних будинків №46, №48, №50 по вул. В. Гудзя (Лютнева) в м. Бориспіль Опитування для осіб з інвалідністю та роботодавців, які працевлаштовують осіб з інвалідністю Оголошення ТОВ «ГРАД-2007» про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля: нове будівництво та експлуатація автозаправної станції з автогазозаправним пунктом за адресою: Київська область, місто Бориспіль, вулиця Шевченка, 102-В Фінансова підтримка на відкриття або перезапуск власної справи в рамках Програми підтримки економічної стійкості (ERP) Оголошення ТОВ "АГРАРНА ТЕХНОЛОГІЧНА КОРПОРАЦІЯ "ІВАНКІВ" (44707411) про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля: реконструкція будівель і споруд птахофабрики під свинокомплекс повного циклу вирощування з допоміжними будівлями та спорудами по вул. Харківська в с.Іванків Бориспільського району Київської області 30 червня 2026 року відбудеться Всеукраїнський День поля «Сортові ресурси та технологічні інновації» Про скликання сімдесят восьмої сесії міської ради VІІІ скликання До уваги жителів громади: безоплатна консультація нотаріуса Оголошення про формування конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору незалежних членів наглядової ради Комунального некомерційного підприємства «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Про встановлення місцевих податків та зборів та податкових пільг зі сплати місцевих податків і зборів на території Бориспільської міської територіальної громади з 2027 року Грантове фінансування для малого та середнього бізнесу, що постраждав від війни Рахункова палата проводить опитування громадян з метою виявлення найбільш актуальних проблем територіальних громад та врахування думки громадян Звіт ТОВ «УКРСПЕЦВИДОБУВАННЯ» з оцінки впливу на довкілля «Розробка (продовження розробки) Глибоцького родовища піску, придатного як пісок-компонент в’яжучого для щільних силікатних бетонів, а також для благоустрою, рекультивації та планування в Бориспільському районі Київської області» До уваги жителів громади: безоплатна консультація нотаріуса Про скликання сімдесят сьомої сесії міської ради VІІІ скликання КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" запрошує долучитися до донорського забору крові Виконавчий комітет Бориспільської міської ради повторно оголошує конкурс по відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності для комплексу робіт по оцінці земельних ділянок, що підлягають продажу суб’єктам підприємницької діяльності надалі (Експерти): земельна ділянка № 1 - площею 0,9495 га за адресою: Київська обл., м. Бориспіль, вул. Сергія Оврашка, 12. ГО «Захист прав молоді та релігійних громад» запрошує до вишкільного табору «ЧИН ГЕРОЇВ» Інформування про діяльність Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Опитування мешканців територіальних громад Київщини з метою визначення потреб маломобільних груп населення Онлайн-навчання та тренінги для соціальних працівників з питань надання кваліфікованої підтримки та допомоги дітям, які постраждали від онлайн-насильства, та їхнім сім’ям Оголошення про умови проведення конкурсу з визначення підтримки для дотації фізичним особам за утримання корів Оголошення про умови проведення конкурсу з визначення підтримки суб’єктам господарювання, для часткового відшкодування витрат на створення нових виробництв з переробки сільськогосподарської продукції або збільшення потужностей наявних виробництв з переробки сільськогосподарської продукції Оголошення про умови проведення конкурсу з визначення підтримки суб’єктам господарювання, для часткового відшкодування вартості придбаного суб’єктами господарювання насіння нішевих технічних культур (льону, гірчиці, коріандру) Оголошення про умови проведення конкурсу з визначення підтримки суб’єктам господарювання для надання часткового відшкодування вартості закуплених суб’єктами господарювання племінних кізочок, козематок, ярок та вівцематок Оголошення про умови проведення конкурсу з визначення підтримки для дотації суб’єктам господарювання за приріст корів власного відтворення Увага! 14-15 травня 2026 року заплановані роботи по промивці та знезараженню резервуарів чистої води та мереж водопостачання у Борисполі Оголошення ТOB «ЖЕК-53» про підвищення тарифів по наданню послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій з 01 червня 2026 року Щодо необхідності своєчасної сплати орендної плати за земельні ділянки комунальної власності Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє про наявність вакантних посад Про скликання сімдесят шостої позачергової сесії міської ради VІІІ скликання З 4 по 17 травня 2026 року пройде Марафон кліматичної адаптації Щодо проведення заходів із взяття на військовий облік призовників юнаків 2009 року народження з 01 січня по 31 липня 2026 року Опитування ГО «Зміст» про вивчення рівня обізнаності, відповідності та готовності українських аграрних ОГС до вимог законодавства ЄС щодо організацій виробників Виконавчий комітет Бориспільської міської ради оголошує конкурс по відбору експертів –суб’єктів оціночної діяльності для комплексу робіт по оцінці земельних ділянок, що підлягають продажу суб’єктам підприємницької діяльності надалі (Експерти): - земельна ділянка №1 - площею 0,9495 га за адресою: Київська обл., м. Бориспіль, вул. Сергія Оврашка, 12. Повідомлення ТОВ "ЛНК"про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля: експлуатація існуючої комплексної інженерної споруди з системою збору біогазу не діючого полігону твердих побутових відходів (ТПВ) для виробництва електроенергії на території в районі с. Глибоке Бориспільського району Київської області, за межами населеного пункту Оголошення ТОВ "АГРАРНА ТЕХНОЛОГІЧНА КОРПОРАЦІЯ "ІВАНКІВ" (44707411) про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля: реконструкція будівель і споруд птахофабрики під свинокомплекс повного циклу вирощування з допоміжними будівлями та спорудами по вул. Харківська в с.Іванків Бориспільського району Київської області Запуск онлайн-курсу «Фінанси для бізнесу: люди, процеси, системи» Про скликання сімдесят п’ятої сесії міської ради VІІІ скликання Оголошено набір на участь в одноденному воркшопі «Відповідальне ведення бізнесу як передумова відновлення та євроінтеграції: інструменти для місцевих громадських організацій» Запуск безоплатного онлайн-курс із системного маркетингу З 01 травня 2026 року змінюється тариф послуги, що надає ТОВ «ЖЕК-53» Про скликання сімдесят четвертої позачергової сесії міської ради VІІІ скликання «Майстерня власного бізнесу»: навчання та менторська підтримка для жінок, які планують започаткувати власну справу або відновлюють бізнес після вимушених змін Позачерговий прийом військовослужбовців у поліклінічному відділенні КНП «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Бориспільське районне споживче товариство запрошує на передвеликодній ярмарок! Відкрито реєстрацію до Молодіжної ради 4-го скликання До уваги жителів громади: безоплатна консультація нотаріуса Інформація щодо продовження надання послуг оренди електросамокатів в м. Бориспіль Повідомлення СТОВ «Старинська птахофабрика» (30925770) про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля
logo diia

11 листопада 2013 року № 704 «Про схвалення прогнозу бюджету міста Борисполя на 2014 - 2015 роки »

11 лист. 2013


Відповідно до статті 21 Бюджетного кодексу України, статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі рішення міської ради від 21 грудня 2012 року № 2764-32-VI «Про бюджет міста Борисполя на 2013 рік» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1. Схвалити прогноз бюджету міста Борисполя на 2014 – 2015 роки (додається).

2. Рішення виконавчого комітету Бориспільської міської ради від 19 серпня 2013 року № 497 визнати таким, що втратило чинність.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Ковальову Л.О.

 

Міський голова                                                                  А.С. Федорчук

 

СХВАЛЕНО
Рішення виконавчого
комітету міської ради
11.11.2013 704

ПРОГНОЗ
бюджету міста Борисполя на 2014–2015 роки

Цей Прогноз визначає основні напрями дій у середньостроковій перспективі, які сприятимуть досягненню довгострокових стратегічних цілей.
Метою середньострокового бюджетного прогнозування є створення дієвого механізму управління бюджетним процесом, встановлення взаємозв’язку між стратегічними цілями розвитку міста та можливостями міського бюджету у середньостроковій перспективі.
Прогноз бюджету міста Борисполя розроблено на основі положень Бюджетного кодексу України, Податкового кодексу України, базується на положеннях і завданнях, визначених у Програмі економічних реформ на 2012–2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», а також постанові Верховної Ради України від 22 травня 2012 року № 4824-VI «Про основні напрями бюджетної політики на 2013 рік» та Прогнозі економічного і соціального розвитку України на 2012 рік та основних макропоказників економічного і соціального розвитку України на 2013 і 2014 роки (схвалений відповідною постановою Кабінету Міністрів України від 31.08.2011 № 907).
Головною метою для міста на середньостроковий період є забезпечення відновлення та подальшого економічного зростання на основі здійснення модернізації економіки міста та підвищення її конкурентоспроможності.
Для досягнення цієї мети політика міської влади, як і державна, спрямовуватиметься на проведення комплексних реформ у всіх сферах життєдіяльності із одночасним забезпеченням на належному рівні соціальної підтримки населення.
У бюджетній сфері основним завданням залишатиметься забезпечення макроекономічної стабільності, збалансованості та стійкості бюджетної системи.
Податково-бюджетна політика у середньостроковій перспективі здійснюватиметься на основі положень Бюджетного кодексу України та Податкового кодексу України зі змінами і доповненнями, які передбачатимуть поступове зниження податкового навантаження на суб’єктів господарювання, децентралізацію бюджетних ресурсів, підвищення ефективності використання бюджетних коштів, відповідальності всіх учасників бюджетного процесу тощо.

Індикативні прогнозні показники бюджету
міста Борисполя на 2014-2015 роки

 

Прогнозний обсяг, тис. грн

2014 рік

2015 рік 

Загальний обсяг доходів (без трансфертів), у тому числі:

227778,7

230646,0

доходи загального фонду

204706,0

207836,0

доходи спеціального фонду

23072,7

22810,0

з них: бюджет розвитку

12820

12120

Загальний обсяг видатків 

280619,5

286536,8

видатки загального фонду

260336,0

266546,0

видатки спеціального фонду

20253,5

19990,8

Офіційні трансферти (загальний фонд)

55660

58710

Кредитування

2819,2

2819,2

кредитування спеціального фонду

2819,2

2819,2

Фінансування, у тому числі:

10000

11500

внутрішнє фінансування

10000

11500

Граничний розмір боргу міського бюджету та гарантованого територіальною громадою міста боргу

31346,7

27853,0

Дефіцит («+»), профіцит («-»)

0,0

0,0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перспективи економічного і соціального розвитку
міста Борисполя у 2014–2015 роках

Прогноз економічного і соціального розвитку міста на 2014–2015 роки враховує вплив реформування податкової системи, нової соціально-економічної політики щодо активізації процесів модернізації національного виробництва, поліпшення бізнес-клімату й створення сприятливих умов для надходження інвестицій.
Розроблення та реалізація комплексу структурних економічних реформ забезпечать підґрунтя для економічного зростання міста, формування структури економіки більш стійкої до впливу зовнішніх негативних факторів.
Важливою складовою економічного зростання у 2014–2015 роках буде зростання обсягів нагромадження основного капіталу. Інвестиційний попит зростатиме завдяки реалізації реформ у базових секторах економіки, у податковій системі, що створюватиме необхідні умови для збільшення інвестицій в реальний сектор економіки.
Регіональна політика спрямовуватиметься на забезпечення конкурентоспроможності промислового комплексу.
Реалізація раціональної податкової політики, яка передбачатиме поступове зниження рівня податкового навантаження на економіку, збільшення обсягів надходжень інвестицій та підвищення ділової активності, сприятиме збільшенню прибутків підприємств.
Економічне зростання, зниження рівня інфляції, покращення фінансового стану приватного сектору, забезпечення соціальних гарантій населенню, а також відновлення тенденції зростання зайнятості сприятиме збільшенню реальних доходів населення та, відповідно, розширенню споживчого попиту.
Із метою підвищення стандартів життя населення передбачається подальше реформування системи охорони здоров’я, підвищення конкурентоспроможності освіти, посилення адресності всіх видів соціальної підтримки.
На цінову динаміку у середньостроковій перспективі позитивно вплине зменшення фіскального навантаження на реальний сектор економіки, виважена тарифна політика, помірні темпи зростання світових цін.
Розвиток економіки за песимістичним сценарієм прогнозу несе значні ризики для виконання бюджету в середньостроковій перспективі. З метою мінімізації цих ризиків та забезпечення відновлення та підтримання високих темпів розвитку економіки міста Борисполя вживатимуться заходи щодо створення стимулів для розширення внутрішнього попиту, особливо інвестиційного, активізації процесів просування товарів на зовнішні ринки, стимулювання розвитку нових високотехнологічних виробництв.

Міжбюджетні відносини

У сфері взаємовідносин державного та обласного бюджетів з міським бюджетом міста Борисполя у середньостроковому періоді відповідно до положень Бюджетного кодексу України зі змінами і доповненнями передбачається подальше розширення ресурсної бази місцевих бюджетів, зміцнення їх фінансової незалежності та удосконалення міжбюджетних відносин у напрямі підвищення самодостатності місцевих бюджетів.
Бюджетна політика у середньостроковій перспективі буде спрямована на реформування міжбюджетних відносин та забезпечення сталого соціально-економічного розвитку регіонів шляхом покращення якості послуг, що надаються за рахунок місцевих бюджетів, та підвищення частки інвестиційних видатків на місцях.
Досягнення цілей передбачає вирішення у середньостроковій перспективі таких завдань:
Зміцнення фінансової основи місцевих бюджетів шляхом:
розширення джерел надходжень доходів, що не враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів;
розширення переліку видатків, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів.
Зміцнення інвестиційної складової місцевих бюджетів шляхом розширення джерел формування бюджету розвитку місцевих бюджетів.
Впровадження програмно-цільового методу складання та виконання  місцевих бюджетів, що потребує:
затвердження нормативних документів для впровадження і застосування програмно - цільового методу на рівні місцевих бюджетів;
запровадження програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів;
удосконалення системи моніторингу й оцінювання використання бюджетних коштів.
Впровадження середньострокового планування, що в свою чергу передбачає:
розроблення методології середньострокового бюджетного планування;
запровадження програм розвитку регіонів на середньострокову перспективу.
У цілому, на період до 2015 року, реформування міжбюджетних взаємовідносин з метою децентралізації бюджетних ресурсів у бік зростання самодостатності місцевих бюджетів дасть змогу міській раді проводити ефективнішу політику розвитку та сприятиме підвищенню життєвого рівня населення.

Дохідна частина місцевого бюджету

Прогноз доходів місцевого бюджету розроблено на підставі основних прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку міста на 2014–2015 роки з урахуванням основних напрямів реформування податкової системи, визначених у Податковому кодексі України зі змінами і доповненнями.
Подальша консолідація податкового законодавства у Податковому кодексі України дасть можливість уникнути безсистемного внесення змін до податкового законодавства, забезпечить його стабільність, сприятиме інвестиційно-інноваційному розвитку економіки, зниженню податкового навантаження на платників податків, системності надання податкових пільг, збільшенню надходжень до бюджету за рахунок розширення бази оподаткування та поліпшення адміністрування.
Індикативний прогноз показників бюджету міста Бориспіль на 2014 – 2015 роки за основними джерелами доходів у розрізі фондів наведено у додатку 1 до цього прогнозу.
Індикативні прогнозні показники загального фонду бюджету міста Бориспіль за основними джерелами доходів на 2014 – 2015 роки викладено у додатку 2 до цього прогнозу.

Видаткова частина місцевого бюджету

Бюджетна політика на період до 2015 року спрямовуватиметься на підтримку економічного зростання, стимулювання переходу до інноваційно-інвестиційної моделі розвитку, проведення структурних реформ у бюджетній сфері та економіці, зокрема, у медицині, освіті, житлово-комунальному господарстві, а також на забезпечення гідних умов життєдіяльності для кожного громадянина.
Індикативні прогнозні показники видатків місцевого бюджету на 2014-2015 роки за функціональним призначенням наведено у додатку 3 до цього прогнозу.
При цьому ключовим завданням бюджетної політики залишатиметься забезпечення макроекономічної стабільності, стійкості та збалансованості бюджетної системи.
Фінансування бюджетних видатків на період до 2015 року здійснюватиметься в рамках жорсткої економії бюджетних коштів. У цих умовах визначальним стане підвищення ефективності видатків, що відбуватиметься на основі їх пріоритетності та оцінки ступеня досягнення очікуваних результатів.
У середньостроковому періоді бюджетна система України функціонуватиме на засадах Бюджетного кодексу України зі змінами і доповненнями, положення якого, зокрема врегульовують питання запровадження механізму середньострокового бюджетного прогнозування, посилення взаємозв’язку економічної, бюджетної, податкової та грошово-кредитної політики, підвищення відповідальності учасників бюджетного процесу.
Для підвищення рівня та ефективності використання бюджетних коштів у 2014-2015 роках передбачається:
           удосконалення нормативно-правової та методологічної бази з урахуванням результатів запровадження ПЦМ на рівні місцевих бюджетів;
           моніторинг виконання бюджетних програм місцевих бюджетів, проведення оцінки ефективності та результативності їх виконання;
           внесення змін до програмного забезпечення в частині планування та обслуговування місцевих бюджетів за ПЦМ;
Розробка методологічних засад планування місцевих бюджетів на середньострокову перспективу полягатиме у оцінці ефективності виконання бюджетних програм за попередній бюджетний період, перегляді та оцінці законодавства, що надає підстави для здійснення витрат з місцевого бюджету, формуванні переліку бюджетних програм на плановий та наступні за плановим два бюджетні періоди.
За видами діяльності головними завданнями бюджетної політики будуть такі.

Освіта

Пріоритетним завданням галузі буде забезпечення доступної високоякісної освіти, яка забезпечує повноцінний розвиток кожної дитини і її успішну інтеграцію в українське суспільство та європейську інтеграцію.
Основними напрямами політики протягом 2014-2015 років є:
оптимізація мережі навчальних закладів з урахуванням демографічних і економічних реалій;
створення умов для переходу фінансування навчальних закладів від принципу утримання до принципу формування їх видатків, виходячи з кількості учнів та стандарту вартості навчання одного учня;
запровадження національної системи оцінювання якості освіти;
підвищення рівня забезпеченості загальноосвітніх шкіл сучасними засобами навчання (кабінети біології, фізики, хімії) та комп’ютерною технікою нового зразка.

Соціальний захист та соціальне забезпечення

Посилення адресної соціальної підтримки для підвищення ефективності використання бюджетних коштів та їх спрямування соціально вразливим верствам населення.
У середньостроковій перспективі передбачається:
збільшення розмірів державних соціальних гарантій за рахунок коштів державних цільових субвенцій;
здійснення структуризації системи надання пільг (з урахуванням рівня доходів всіх одержувачів пільг), компенсацій та державної допомоги відповідно до вимог законодавства;
підвищення охоплення адресною соціальною допомогою незахищених верств населення;
перехід до принципу адресності для всіх видів соціальної підтримки, за винятком допомоги у разі народження дитини, інвалідам з дитинства й дітям-інвалідам, а також пільг особам, які мають виняткові заслуги перед Батьківщиною згідно діючого законодавства.

Культура та мистецтво

Головними пріоритетами галузі будуть збереження, відтворення та примноження духовних і культурних здобутків українського народу.
Протягом 2014-2015 років передбачається здійснити:
удосконалення механізму надання фінансової підтримки закладам культури;
упорядкування кількості установ культури та їх штатної чисельності;
запровадження системи державних стандартів щодо надання культурних послуг населенню;
забезпечення підвищення фахового та освітнього рівня працівників культури і мистецтв.

Фізична культура і спорт

Головними пріоритетами галузі будуть всебічне фізичне виховання та становлення здорової нації.
Протягом 2014-2015 років передбачається здійснити:
створення умов для залучення широких верств населення до масового спорту, удосконалення механізму утворення та утримання мережі сучасних спортивних споруд;
сприяння розвитку олімпійського спорту;
створення стимулів для здорового способу життя й здорових умов праці шляхом розвитку інфраструктури для занять масовим спортом та активного відпочинку.

_____________________________________

 

 

 

 

                                                        Додаток 1
до прогнозу бюджету м. Борисполя
на 2014-2015 роки

ІНДИКАТИВНИЙ ПРОГНОЗ НАДХОДЖЕНЬ
ДО БЮДЖЕТУ МІСТА БОРИСПОЛЯ
на 2014-2015 роки за основними джерелами доходів місцевих бюджетів
(без міжбюджетних трансфертів)

(тис. грн)

№ з/п

Код *

Доходи місцевих бюджетів

Факт 2012 року

Затверджено на 2013 рік

Прогнозна 2014 рік

Прогноз
на 2015 рік

1

2

5

7

8

9

10

Доходи, що враховуються при визначені обсягів міжбюджетних трансфертів (І КОШИК)

1

11010000

Податок на доходи фізичних осіб

168 155,0

196 813,4

172 100,0

175 260,0

9

22010300

Реєстраційний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

68,3

65,0

0,0

0,0

16

22090000

Державне мито

288,9

300,0

180,0

180,0

 

Разом по кошику I

168 512,2

197 178,4

172 280,0

175 440,0

Доходи, що не враховуються при визначені обсягів міжбюджетних трансфертів (ІІ КОШИК)

1

11020200

Податок на прибуток підприємств і організацій, що належать до комунальної власності

639,8

650,0

700,0

700,0

2

13000000

Збори та плата за спеціальне використання природних ресурсів

10,3

0,0

0,0

0,0

2.3

13020000

Збір за спеціальне використання води (місцевого значення)

10,3

0,0

0,0

0,0

3

13050000

Плата за землю

26 904,5

26 700,0

26 800,0

26 900,0

Продовження додатку 1

1

2

5

7

8

9

10

4

 

Місцеві податки і збори, з них

1 550,1

1 600,0

1 400,0

1 470,0

5

18030000

Туристичний збір

204,7

200,0

200,0

220,0

6

18040000

Збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності (крім провадження торговельної діяльності нафтопродуктами, скрапленим та стиснутим газом із застосуванням пістолетних паливно-роздавальних колонок на стаціонарних, малогабаритних і пересувних автозаправних станціях, заправних пунктах)

1 345,4

1 400,0

1 200,0

1 250,0

10

21050000

Плата за розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів

4 468,3

1 000,0

 

 

11

21080900

Штрафні санкції за порушення законодавства про патентування, за порушення норм регулювання обігу готівки та про застосування реєстраторів розрахункових операції у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг

3,0

3,0

3,0

3,0

12

21081100

Адміністративні штрафи та інші санкції

20,3

20,0

20,0

20,0

Продовження додатку 1

1

2

5

7

8

9

10

13

22080400

Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим  майном, що у комунальній власності

3 550,5

3 600,0

3 400,0

3 200,0

16

24060300

Інші надходження

134,6

0,0

0,0

0,0

18

31010200

Надходження коштів від реалізації безхазяйного майна, знахідок, спадкового майна, майна, одержаного територіальною громадою в порядку спадкування чи дарування, а також валютні цінності і грошові кошти, власники яких невідомі

5,9

5,0

3,0

3,0

21

21010300

Частина чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучаються до бюджету

206,4

130,0

100,0

100,0

 

Разом по II кошику

37 493,7

33 708,0

32 426,0

32 396,0

 

До загального фонду місцевих бюджетів

206 005,9

230 886,4

204 706,0

207 836,0

Бюджет розвитку місцевих бюджетів

1

18010000

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

 

20,0

50,0

50,0

2

18050000

Єдиний податок

11 021,8

10 500,0

10 770,0

10 570,0

3

24170000

Надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту

3 178,7

1 000,0

1 000,0

1 000,0

Продовження додатку 1

1

2

5

7

8

9

10

4

31030000

Кошти від відчуження майна, що знаходиться у комунальній власності

66,1

200,0

0,0

0,0

5

33010000

Кошти від продажу землі

2 202,3

1 100,0

1 000,0

500,0

 

Разом бюджет розвитку

16 468,9

12 820,0

12 820,0

12 120,0

Спеціальний фонд

1

12030000

Збір за першу реєстрацію транспортного засобу (включаючи податок з власників транспортних засобів)

615,6

550,0

550,0

600,0

2

18040000

Збір за провадження торговельної діяльності нафтопродуктами, скрапленим та стиснутим газом із застосуванням пістолетних паливно-роздавальних колонок на стаціонарних, малогабаритних і пересувних авто-заправних станціях, заправних пунктах

94,0

95,0

95,0

95,0

4

21110000

Надходження коштів від відшкодування втрат сільського-сподарського та лісогосподарського виробництва

2 086,7

0,0

40,0

40,0

5

24062100

Грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та

0,5

0,0

4,0

5,0

Продовження додатку 1

1

2

5

7

8

9

10

 

 

іншої діяльності

 

 

 

 

8

25000000

Власні надходження бюджетних установ

7 579,2

5 597,7

5 338,7

5 600,0

9

19010000

Екологічний податок
(включаючи збір за забруднення)

7 937,0

3 900,0

3 025,0

3 150,0

10

50110000

Цільові фонди, утворені ВР АРК, органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади

1 246,6

1 200,0

1 200,0

1 200,0

 

Разом спеціальний фонд

19 559,6

11 342,700

10 252,7

10 690,0

До спеціального фонду місцевих бюджетів

36 028,5

24 162,700

23 072,7

22 810,0

Разом доходи місцевих бюджетів (без трансфертів)

242 034,4

255 049,100

227 778,7

230 646,0

_____________________________________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 2
до прогнозу бюджету м. Борисполя
на 2014-2015 роки

Індикативні прогнозні показники загального фонду бюджету
міста Борисполя за основними джерелами доходів на 2014 - 2015 роки

тис. грн

Найменування доходів згідно з бюджетною класифікацією доходів

Код

2012 рік
Бюджет

2013 рік
Бюджет

2014 рік
Прогноз

2015 рік
Прогноз

1

2

3

4

5

6

Податкові надходження

10000000

188 075,0

225 763,4

201 000,0

204 330,0

Податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості

11000000

163 174,0

197 463,4

172 800,0

175 960,0

Податок на доходи фізичних осіб

11010000

162 474,0

196 813,4

172 100,0

175 260,0

Податок на прибуток підприємств

11020000

700,0

650,0

700,0

700,0

Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності

11020200

700,0

650,0

700,0

700,0

Збори та плата за спеціальне використання природних ресурсів

13000000

23 501,0

26 700,0

26 800,0

26 900,0

Збір за спеціальне використання води (місцевого значення)

13020000

1,0

0,0

0,0

0,0

Плата за землю

13050000

23 500,0

26 700,0

26 800,0

26 900,0

Місцеві податки і збори

18000000

1 400,0

1 600,0

1 400,0

1 470,0

Неподаткові надходження

20000000

5 795,0

5 118,0

3 703,0

3 503,0

Доходи від власності та підприємницької діяльності

21000000

1 095,0

1 153,0

123,0

123,0

Частина чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучаються до бюджету

21010300

75,0

130,0

100,0

100,0

Плата за розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів

21050000

1 000,0

1 000,0

0,0

0,0

Штрафні санкції за порушення законодавства про патентування, за порушення норм регулювання обігу готівки та про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг

21080900

5,0

3,0

3,0

3,0

Адміністративні штрафи, що накладаються місцевими органами виконавчої влади та виконавчими

21081100

15,0

20,0

20,0

20,0

Продовження додатку 2

1

2

3

4

5

6

органами місцевих рад або утвореними ними в установленому порядку адміністративними комісіями

 

 

 

 

 

Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційного та побічного продажу

22000000

4 700,0

3 965,0

3 580,0

3 380,0

Реєстраційний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, що справляється виконавчими органами відповідних місцевих рад

22010300

50,0

65,0

0,0

0,0

Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває у комунальній власності

22080400

3 800,0

3 600,0

3 400,0

3 200,0

Державне мито в частині, що належить бюджету міста

22090000

850,0

300,0

180,0

180,0

Доходи від операцій з капіталом

30000000

5,0

5,0

3,0

3,0

Надходження коштів від реалізації безхазяйного майна, знахідок, спадкового майна, одержаного територіальною громадою в порядку спадкування чи дарування, а також валютні цінності і громадою в порядку спадкування чи дарування, атакож валютні цінності і грошові кошти, власники яких невідомі

31010200

5,0

5,0

3,0

3,0

Разом доходів

 

193 875,0

230 886,4

204 706,0

207 836,0

Офіційні трансферти

40000000

45 373,7

52 509,7

0,0

0,0

Субвенції

41030000

45 373,7

52 509,7

 

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям

41030600

30 691,5

38 010,1

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот

41030800

13 140,0

12 450,0

Продовження додатку 2

1

2

3

4

5

6

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг з послуг зв'язку та інших передбачених законодавством пільг, в тому числі компенсації втрати частини доходів у зв’язку з відміною податку з власників транспортних засобів та відповідним збільшенням ставок акцизного податку з пального для фізичних осіб  (крім пільг на одержання ліків, зубопротезування, оплату електроенергії, природного і скрапленого газу на побутові потреби, твердого та рідкого пічного побутового палива, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот) та компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян

41030900

1 295,0

1 342,0

 

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу

41031000

8,0

10,0

Інші субвенції

41035000

70,0

100,0

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом «гроші ходять за дитиною»

41035800

169,2

597,6

Всього доходів загального фонду

 

239 248,7

283 396,1

204 706,0

207 836,0

_____________________________________

Додаток 3
до прогнозу бюджету м. Борисполя
на 2014-2015 роки

Індикативні прогнозні показники видатків загального фонду бюджету міста Бориспіль на 2014-2015 роки за функціональним призначенням
(без урахування субвенцій з державного та обласного бюджетів)

тис. грн

Видатки

Код

2012

2013

2014

2015

Уточнений бюджет

Загальний фонд (затверджено)

Загальний фонд (прогноз)

Загальний фонд (прогноз)

1

2

3

4

5

6

1. Державне управління

010000

13 174,5

14 306,3

14 106,0

14 157,4

2. Освіта

070000

68 432,0

71 271,3

70 375,0

70 657,0

3. Соціальний захист, соціальне забезпечення

090000

3 339,1

3 321,1

3 274,6

3 287,7

4. Житлово-комунальне господарство

100000

7 507,1

8 091,0

7 977,7

8 010,0

5. Культура і мистецтво

110000

8 859,7

8 703,5

8 583,7

8 618,0

6. Засоби масової інформації

120000

134,6

155,0

152,8

153,4

7. Фізична культура і спорт

130000

5 095,0

4 439,3

4 377,1

4 394,7

8. Транспорт, дорожнє управління

170000

2 543,8

3 000,0

2 958,0

2 969,8

9. Інші послуги, пов’язані з економічною діяльності

180000

12,0

17,7

17,5

17,5

10. Попередження та ліквідація надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха

210000

11,2

12,3

12,1

12,2

11. Обслуговування боргу

230000

1 211,8

908,8

0,0

0,0

12. Видатки, не віднесені до основних груп

250000

1 247,7

1 617,3

1 594,7

1 595,7

РАЗОМ ВИДАТКІВ

900201

111 568,5

115 843,6

113 429,3

113 873,5

Продовження додатку 3

1

2

3

4

5

6

Інші субвенції (кошти, передані бюджету міста з районного бюджету)

120000

70,0

100,0

 

Кошти, що передаються до державного бюджету

250301

90 961,5

91 219,6

81 276,7

82 462,5

Кошти, передані до бюджету розвитку (спеціального фонду)

 

11 974,5

23 823,2

10 000,0

11 500,0

ВСЬОГО ВИДАТКІВ

900202

214 574,5

230 986,4

204 706,0

207 836,0