24 грудня 2021 року № 1455-16-VIII «Про надання дозволу Управлінню капітального будівництва Бориспільської міської ради на безоплатну передачу капітально відремонтованого за бюджетні кошти об’єкту комунальної власності «Капітальний ремонт санвузлів Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Бориспільської міської ради Київської області по вул. Соборна, 3 в м. Бориспіль Київської області» на баланс Управління освіти і науки Бориспільської міської ради»
24 грудня 2013 року № 3855-46-VI «Про затвердження проекту землеустрою та передачу в оренду комунальному підприємству «Виробниче управління комунального господарства» земельної ділянки площею 0,0378 га для облаштування автомобільної стоянки по вул. Київський Шлях, 10 у м. Борисполі (землі житлової та громадської забудови)»
Розглянувши лист КП «ВУКГ» від 08.11.2013, ксерокопію проекту землеустрою, враховуючи пропозиції постійної комісії міської ради з питань індивідуального будівництва та землекористування, відповідно до статей 12, 38, 39 Земельного кодексу України та пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” міська рада ВИРІШИЛА:
1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0378 га в оренду для облаштування автомобільної стоянки по вул. Київський Шлях, 10 у м. Борисполі. 2. Передати комунальному підприємству «Виробниче управління комунального господарства» у короткострокову оренду терміном на 5 (п’ять) років земельну ділянку загальною площею 0,0378 га (кадастровий номер 3210500000:07:004:0013) для облаштування автомобільної стоянки по вул. Київський Шлях, 10 у м. Борисполі (землі житлової та громадської забудови). 3. Встановити річну орендну плату у розмірі 5 (п’ять) відсотків від нормативної грошової оцінки землі. 4. Комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства» повинно: 4.1. У місячний термін з дня прийняття цього рішення звернутись до відділу землекористування виконавчого комітету міської ради для підготовки договору оренди землі. 4.2. Зареєструвати договір оренди земельної ділянки відповідно до Порядку державної реєстрації договорів оренди землі. 4.3. Стати на облік у Бориспільській об’єднаній державній податковій інспекції Головного управління Міндоходів у Київській області, як платник за користування землею. 4.4. Дотримуватись обов’язків землекористувачів відповідно до ст. 96 Земельного кодексу України. 4.5. При необхідності забезпечувати вільний доступ для прокладання нових та реконструкції застарілих інженерних мереж та споруд. 4.6. Приступати до використання земельної ділянки після винесення меж земельної ділянки в натуру (на місцевості). Огорожу встановлювати згідно визначених меж земельної ділянки.
5. Відповідальність за дотримання екологічних, санітарних, протипожежних вимог та благоустрій прилеглої території покладається на комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства». 6. Управлінню Держземагенства у Бориспільському районі Київської області внести зміни у земельно-облікову документацію. 7. Попередити землекористувача, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права користування нею відповідно до вимог статей 141,143 Земельного кодексу України. 8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань індивідуального будівництва та землекористування.