Наші спортсмени гідно представили рідне місто та здобули наступні місця:
Чоловіки:
В/ категорія до 105кг – Беленок Руслан (Центр спорту) - 6 місце;
Дівчата (до 18 років):
Вагова категорія до 72 кг - Галай Наталія (учениця ЗОШ № 8) - 1 місце (виконала 2-й юнацький розряд);
Вагова категорія до 63 кг – Машевська Юлія (учениця ЗОШ № 8) - 1 місце;
Вагова категорія до 84 кг – Олексієнко Анастасія (учениця № ЗОШ 8) - 1 місце (виконала 3-й юнацький розряд);
Вагова категорія до 63 кг – Шмелькова Марина (Центр спорту) - 3 місце (виконала 2-й юнацький розряд);
Юнаки (до 18 років):
Вагова категорія до 74 кг – Лудченко Артем (вихованець ДЮСШ) - 1 місце;
Вагова категорія до 83 кг – Горецький Павло (вихованець ДЮСШ) - 1 місце (виконав 1-й дорослий розряд);
Вагова категорія до 120 кг – Парфенюк Михайло (учень ЗОШ № 8, вихованець ДЮСШ) - 1 місце (виконав 1-й дорослий розряд);
Юніорки(до 23 років):
Вагова категорія до 57 кг – Панкеєва Олеся (Центр спорту) - 2 місце (виконала 2-й юнацький розряд);
Юніори(до 23 років):
вагова категорія до 74 кг – Курятенко Олександр (вихованець ДЮСШ) - 2 місце (виконав І-й дорослий розряд).
Чоловіки:
В/ категорія до 105кг – Беленок Руслан (Центр спорту) - 6 місце;
Дівчата (до 18 років):
Вагова категорія до 72 кг - Галай Наталія (учениця ЗОШ № 8) - 1 місце (виконала 2-й юнацький розряд);
Вагова категорія до 63 кг – Машевська Юлія (учениця ЗОШ № 8) - 1 місце;
Вагова категорія до 84 кг – Олексієнко Анастасія (учениця № ЗОШ 8) - 1 місце (виконала 3-й юнацький розряд);
Вагова категорія до 63 кг – Шмелькова Марина (Центр спорту) - 3 місце (виконала 2-й юнацький розряд);
Юнаки (до 18 років):
Вагова категорія до 74 кг – Лудченко Артем (вихованець ДЮСШ) - 1 місце;
Вагова категорія до 83 кг – Горецький Павло (вихованець ДЮСШ) - 1 місце (виконав 1-й дорослий розряд);
Вагова категорія до 120 кг – Парфенюк Михайло (учень ЗОШ № 8, вихованець ДЮСШ) - 1 місце (виконав 1-й дорослий розряд);
Юніорки(до 23 років):
Вагова категорія до 57 кг – Панкеєва Олеся (Центр спорту) - 2 місце (виконала 2-й юнацький розряд);
Юніори(до 23 років):
вагова категорія до 74 кг – Курятенко Олександр (вихованець ДЮСШ) - 2 місце (виконав І-й дорослий розряд).