У Фестивалі взяли участь учні, вихованці, дитячі творчі колективи загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста згідно з віковими категоріями: середня – від 11 до 14 років та старша – від 15 до 17 років.
Свої виступи учасники Фестивалю презентували мовою оригіналу (англійською, німецькою, французькою) за такими напрямами: драматизація твору, вокальне виконання твору, декламування твору.
Усі учасники фестивалю були нагороджені дипломами управління освіти і науки Бориспільської міської ради.
Вивчаючи англійську… З метою заохочення та підвищення рівня володіння англійською мовою учнів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів та у рамках оголошення 2016 року - Роком англійської мови в Україні 14 квітня на базі Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» відбувся міський фестиваль іноземних мов «Краса й багатство мов світу».
Галерея зображень
View the embedded image gallery online at:
https://borispol-rada.gov.ua/item/24407-vivchayuchi-anglijsku.html#sigProId550bd4fc40
З метою заохочення та підвищення рівня володіння англійською мовою учнів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів та у рамках оголошення 2016 року - Роком англійської мови в Україні 14 квітня на базі Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» відбувся міський фестиваль іноземних мов «Краса й багатство мов світу».
Галерея зображень
View the embedded image gallery online at:
https://borispol-rada.gov.ua/item/24407-vivchayuchi-anglijsku.html#sigProId550bd4fc40
https://borispol-rada.gov.ua/item/24407-vivchayuchi-anglijsku.html#sigProId550bd4fc40





















