У вітальному слові заступник міського голови Людмила Пасенко зауважила: «Цифра «7» для фестивалю є символічною, адже рівно стільки нот в октаві. Музика непідвладна часу, об’єднує нас усіх і дає натхнення на добрі діла». Ініціатор проведення «Музичного компоту» Борис Шапіро розповів, що цьогоріч фестиваль відбудеться з 18 по 20 травня: «На усіх чекатимуть зустріч з хорошою музикою і незабутні враження».
Програма заходу включала майстер-клас піаніста лауреата міжнародних конкурсів, доцента інституту музики ім. Глієра, кандидата мистецтвознавства, лауреата премії «За розбудову України», кавалера ордена Георгія Побідоносця Артема Ляховича.
Захід відбувся за ініціативи Шапіра Бориса Абрамовича, за сприяння Бориспільської міської ради та за підтримки депутата міської ради Боженка Євгенія Павловича. Усі учасники отримали Подяки за участь, а музичній школі депутат міської ради Євгеній Боженко презентував цінний подарунок у вигляді музичних колонок.
Завершувався концерт «Одою радості» – фрагментом 9 симфонії Бетховена у виконанні учнів та викладачів музичної школи.
Вітаємо учасників фестивалю з успішним виступом на міській сцені.
У рамках проведення VІІ Фестивалю сучасної музики «Музичний компот – 2017» відбувся концерт учнів та викладачів Бориспільської дитячої музичної школи 06 квітня у міському будинку культури у рамках проведення VІІ Фестивалю сучасної музики «Музичний компот – 2017» відбувся концерт учнів та викладачів Бориспільської дитячої музичної школи «Любов і полум’я», присвячений творчості Людвіга Ван Бетховена.
Галерея зображень
06 квітня у міському будинку культури у рамках проведення VІІ Фестивалю сучасної музики «Музичний компот – 2017» відбувся концерт учнів та викладачів Бориспільської дитячої музичної школи «Любов і полум’я», присвячений творчості Людвіга Ван Бетховена.





















