Оголошено конкурс з визначення проектів у сфері молодіжної політики Інформація для громадян з порушенням слуху! Головне територіальне управління юстиції у Київській області повідомляє про проведення з 21 по 26 травня Тижня права Державна прикордонна служба України запрошує на військову службу за контрактом! Про скликання сорок другої сесії міської ради VІІ скликання Інформація про переможця конкурсу на право укладення договору оренди індивідуально визначеного нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Бориспіль за адресою вул. Європейська, 2 У суботу 19 травня в Борисполі стартує п’ятий сезон національного соціального проекту для дітей «Місто професій» УВАГА! З 17 ПО 18 ТРАВНЯ У БОРИСПОЛІ БУДЕ ВІДСУТНЄ ВОДОПОСТАЧАННЯ Запрошуємо відвідати виставку до 130-ї річниці від дня народження класика молдовської літератури Олексія Матеєвича Філія «135 ДБК» ДП МОУ «Укрвійськбуд» повідомляє про зміну тарифу Виконавчий комітет міської ради оголошує про проведення відчуження об’єкта нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Борисполя Заслуховування конкурсною комісією публічних презентацій претендентів на посаду директора Бориспільського академічного ліцею До відома населення міста Борисполя! Інформація щодо сплати податку на нерухоме майно Запрошуємо громаду вшанувати пам’ять героїв антибільшовицького повстання у Борисполі! Запрошуємо на міські заходи з нагоди відзначення 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, а також Дня пам’яті та примирення Про проведення Всеукраїнського турніру «Кубок нескорених» Запрошуємо усіх бажаючих на міські заходи з нагоди Дня Чорнобильської трагедії Запрошуємо на Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура») Управління освіти і науки Бориспільської міської ради оголошує конкурсний відбір на заміщення вакантної посади: ДИРЕКТОРА БОРИСПІЛЬСЬКОГО АКАДЕМІЧНОГО ЛІЦЕЮ БОРИСПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Управління освіти і науки Бориспільської міської ради оголошує конкурсний відбір на заміщення вакантної посади: ЗАВІДУВАЧА ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ (ЯСЛА-САДОК) «ТЕРЕМОК» БОРИСПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Головне управління житлово-комунального господарства оголошує про проведення конкурсу на право укладення договору оренди майна комунальної власності територіальної громади м. Борисполя за адресою: вул. Європейська, 2 4 червня 2018 року в Торгово-промисловій палаті України відбудеться IV Національний експортний форум Громадська організація «Українські Креативні Реформатори» впроваджує міжнародну програму «Діти створюють Країну» 29 травня 2018 року в приміщенні Торгово-промислової палати України ( м. Київ, вул. Велика Житомирська. 33) планується проведення Українсько-Китайського інвестиційного форуму IV Національний експортний форум 18-й універсальний регіональний торгово-промисловий виставковий форум ARMENIA EXPO 2018 Календар міжнародних виставок та заходів на 2018 рік Офіційна допомога розвитку неприбуткових організацій за програмою Кусаноне Визначено переможця на право укладання договору оренди нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Борисполя за адресою: пров. Бабкіна, 12 ТОВ «ЖЕК-53» подав розрахунки до Бориспільської міської ради на зміну тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій Запрошуємо на діалог "Культурний обмін, як шлях до порозуміння" Головне управління житлово-комунального господарства оголошує про намір передати в оренду майно комунальної власності територіальної громади м. Борисполя Запрошуємо виборців міста перевірити свої дані у Державному реєстрі виборців Запрошуємо на науково-практичну конференцію «Вплив творчості Олеся Гончара на формування розвитку літературного доробку сучасних українських письменників» Повідомляння про відключення електропостачання на окремих підстанціях міста Борисполя з 01 по 30 квітня 2018 року у зв’язку з запланованими роботами з обслуговування електричних мереж Головне управління житлово-комунального господарства оголошує про намір передати в оренду майно комунальної власності територіальної громади м. Борисполя Запрошуємо на передвеликодній ярмарок! 22 березня відбудеться ХІ Всеукраїнська науково-практична конференція УКРАЇНОЗНАВСТВО ЯК ФЕНОМЕН ІСТОРИЧНОГО РОЗВИТКУ ТА ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ УКРАЇНИ» Про скликання сорокової сесії міської ради VІІ скликання Засідання громадської ради Виконавчий комітет Бориспільської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління освіти і науки міської ради Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів у місті Бориспіль Про скликання тридцять дев’ятої позачергової сесії міської ради VІІ скликання Державною установою «Національний науковий центр радіаційної медицини Національної академії медичних наук України» проводиться безкоштовне діагностичне обстеження дітей віком до вісімнадцяти років окремих категорій населення Головне управління житлово-комунального господарства оголошує про проведення конкурсу на право укладення договору оренди майна комунальної власності територіальної громади м. Борисполя Головне управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету повідомляє про зміну умов проведення конкурсу Головне управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради оголошує про намір передати в оренду майно комунальної власності територіальної громади м. Борисполя Запрошуємо на святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня Всеукраїнський Марафон історій «Сила жінок. Історії натхнення» Оголошено творчий конкурс «Яка прекрасна наша планета!»

До уваги громади міжконфесійний фестиваль "Великодня пісня"

11 квіт. 2017 318 Перегляди