46-річний чоловік влаштував прибутковий бізнес у себе вдома - на присадибній ділянці вирощував наркозілля. Готовий урожай сушив, фасував та продавав наркозалежним жителям за ціною - 1 грам - 200 гривень.
На даний час тривають слідчі дії. Вилучене направлено на експертизу.
Слідчими відкрито кримінальні провадження за ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. “Бізнесменові” загрожує покарання - до 8 років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.
Поліцейські Київщини продовжують вести запеклу боротьбу з наркозлочинністю! Шановні громадяни, якщо ви володієте інформацією про місця, де здійснюється незаконний продаж наркотичних засобів, або про осіб, які займаються їх виготовленням, повідомляйте про це на спецлінію поліції Киівщини “102”. Анонімність гарантуємо!
Бориспільський відділ поліції





















