Інформація про намір здійснити коригування тарифу на послуги з поводження з побутовими відходами по КП "ВУКГ" Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями (організаціями) ветеранів, зареєстрованими у місті Борисполі, для реалізації яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету у 2023 році УВАГА! Відключення електроенергії 4 та 5 серпня До уваги власника (користувача) тимчасової споруди (металевий кіоск «Преса»), розташованої за адресою: м. Бориспіль, вул. Лютнева, 3 До уваги власника (користувача) тимчасової споруди (металевий кіоск «Преса»), розташованої за адресою: м. Бориспіль, вул. Київський Шлях (біля буд. № 11) До уваги власника (користувача) тимчасової споруди (металева споруда), розташованої за адресою: м. Бориспіль, вул. Броварська (біля буд. № 42) УВАГА! Відключення електроенергії 1 та 2 серпня До уваги власників (користувачів) тимчасових споруд (гаражів), розташованих за адресою: м. Бориспіль, вул. Мічуріна (у дворі буд. 2) Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АТ ТРЕЙД ПЛЮС» Запрошуємопрацівники кадрових служб, бухгалтерій та служб з охорони праці підприємств, установ та організацій взяти участь у семінарі-нараді «Актуальні питання організації трудових відносин у період воєнного стану» УВАГА! Відключення електроенергії 27-29 липня Виконавчий комітет Бориспільської міської ради Київської області повідомляє про визнання недійсними бланків посвідчень батьків багатодітної сім’ї З 25 липня на території Бориспільського району проводитимуться планові тренування військових Інформаційний лист для підприємств, установ та організацій – споживачам теплової енергії (лікувальним, дошкільним, навчальним та іншим закладам соціального призначення) Інформаційний лист для теплогенеруючих, теплотранспортуючих, теплопостачальних та теплосервісних організацій УВАГА! Відключення електроенергії 25-26 липня УВАГА! Відключення електроенергії 22 липня До уваги мешканців Бориспільської міської територіальної громади, фермерів та керівників сільгосппідприємств! Увага! Відключення електроенергії 20-22 липня! Увага! Відкрито набір слухачів на другий потік безкоштовного курсу з вивчення української мови У Бориспільській громаді проводяться турові раунди імунізації від поліомієліту дітей віком від 6 місяців до 6 років Виконавчий комітет Бориспільської міської ради Київської області повідомляє про визнання недійсними бланків посвідчень батьків багатодітної сім’ї 14 липня у КНП «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» відбудеться забір донорської крові Увага! Відключення електроенергії 11 липня у м. Бориспіль Управління капітального будівництва оголошує конкурс на вакантну посаду головного спеціаліста управління капітального будівництва Бориспільської міської ради На території Київської області заплановано проведення командно-штабних навчань УВАГА! Відключення електроенергії 4 та 5 липня! Відкрито прийом заявок на участь у конкурсі «Обличчя молоді»! Центр стерилізації та адопції тварин м. Бориспіль пропонує 31% знижки на послуги кастрації та стерилізації 22 червня в Україні - День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни Графік планових відключень електроенергії на території Бориспільської міської територіальної громади з 23 по 28 лютого 2022 року Оголошення про проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка з бюджету на 2022 рік, у рамках виконання програми підтримки дітей громади, хворих на цукровий діабет І типу, та їх родин на 2022-2024 роки «Допоможемо разом» Оголошення про подання кандидатур до складу конкурсної комісії з визначення програм, для реалізації яких надається фінансова підтримка з бюджету громади на 2022 рік, у рамках програми підтримки дітей, хворих на цукровий діабет І типу, та їх родин Повідомлення про проведення стратегічної сесії щодо формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Бориспільської міської територіальної громади Про скликання дев’ятнадцятої позачергової сесії міської ради Виконавчий комітет Бориспільської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад Запрошуємо громаду на покладання квітів до Дня Героїв Небесної Сотні Графік планових відключень електроенергії на території Бориспільської міської територіальної громади з 16 по 22 лютого 2022 року Про скликання двадцятої сесії міської ради Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Служби автомобільних доріг у Київській області Оголошення про проведення установчих зборів Молодіжної ради при Бориспільській міській раді Оголошення про намір ТОВ "Перший український експертний центр" зміни (коригування) розміру тарифів на теплову енергію та послугу з постачання теплової енергії для груп споживачів Графік планових відключень електроенергії на території Бориспільської міської територіальної громади з 05 по 14 лютого 2022 року Оголошення про формування Переліку об’єктів житлового будівництва, що не прийняті в експлуатацію Управління молоді та спорту Бориспільської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: начальника відділу – головного бухгалтера Виконавчий комітет Бориспільської міської ради оголошує конкурс по відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності для комплексу робіт по оцінці земельних ділянок, що підлягають продажу суб’єктам підприємницької діяльності Виконавчий комітет Бориспільської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад Графік планових відключень електроенергії на території Бориспільської міської територіальної громади з 01 по 04 лютого 2022 року Про скликання вісімнадцятої позачергової сесії міської ради Графік планових відключень електроенергії на території Бориспільської міської територіальної громади з 24 по 31 січня 2022 року

Рішення міської ради від 14.05.2009 № 5761-51-V "Про затвердження проекту «Місто якості. Через якість до міста європейського зразка»

13 вер. 2009

 

 

 

Заслухавши інформацію керуючої справами виконавчого комітету міської ради Передерей Л.Л. про представлення проекту «Місто якості. Через якість до міста європейського зразка» для участі у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування,  враховуючи рекомендації дирекції Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та  пропозиції постійних комісій міської ради з питань планування бюджету, економічної реформи, житлово-комунального господарства, приватизації та благоустрою, регламенту та депутатської етики, контролю за виконанням рішень ради, законності, правопорядку, взаємодії із засобами масової інформації, з питань освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту та у справах релігії, відповідно до п. 22 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення міської ради від 14 травня 2009 року  № 5761-51-V «Про затвердження проекту «Місто якості. Через якість до міста європейського зразка», а саме:
1.1 Пункт 1 викласти у наступній редакції: «Схвалити проект «Місто якості. Через якість до міста європейського зразка»  для участі у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування» (додається).
1.2. Пункт 3 викласти у наступній редакції: «Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради передбачити фінансування проекту «Місто якості. Через якість до міста європейського зразка» з місцевого бюджету в сумі 176,0 тис. грн.»

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування бюджету, економічної реформи.

 

Міський голова                                                         А.С.Федорчук

 

 

 

м. Бориспіль

 

09 червня 2009 року
№ 5874-52-V

 

 

 

 

 

 

       СХВАЛЕНО
рішення міської ради
від 09.06.2009
№ 5874-52-V
ПРОЕКТ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МІСТО ЯКОСТІ
 ЧЕРЕЗ ЯКІСТЬ ДО МІСТА ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЗРАЗКА

 

 

 

Антикризовий, антикорупційний
проект  етичного, ефективного,
прозорого управління
 та попередження криз суспільного розвитку

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

м. Бориспіль 2009

 

 

 

 Дирекції Всеукраїнського конкурсу

 

  проектів та програм розвитку        

 

  місцевого самоврядування

 

 

 

                                                          

 

 

 

Заява

 

 

 

Просимо Вас прийняти  проект  «Місто якості. Через якість до міста європейського зразка» до участі у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

 

 

 

Додатки:

 

 

  1. Проект обсягом ___________стор. (1 оригінал, 2 копії).

 

  1. Електронний варіант проекту (дискета).

 

  1. Рішення відповідної ради (копія).

 

 

 

 

Керівник органу місцевого самоврядування, що подає проект

Керівник проекту

 

в особі Бориспільського міського голови А.С.Федорчука

 

 

Адреса: вул. Київський шлях, 72 м. Бориспіль, Київська обл. 08300

 


Контактний тел./факс: 60235

 

E-mail: : inf@Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 

(підпис)
“_____”_________________2009 р.

 

 

 

М.П.

 

 

 

в особі_________________________

 

 

Адреса:_______________________________________________________

 


Контактний тел./факс:____________

 

E-mail:_________________________

 

 

 

(підпис)
“_____”_________________2009 р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.  РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА  ПРОЕКТУ (ПРОГРАМИ)

 

 

 

 

 

Рада Всеукраїнського конкурсу проектів та
програм розвитку місцевого самоврядування

 

Дирекція Всеукраїнського конкурсу проектів та
програм розвитку місцевого самоврядування)

 

 

 

 

 


Категорія конкурсного відбору                                     Реєстраційний номер
     Заповнюється Дирекцією                                        Заповнюється Дирекцією

 

 

 

 

 

 

 

 

3. ЗМІСТ ПРОЕКТУ

 

 

1.

Заява

ст. 2

2.

Реєстраційна картка проекту

ст. 3

3.

Зміст проекту

ст. 4

4.

Проект

ст. 5

4.1.

Анотація проекту

ст. 5

4.2

Докладний опис проекту

ст. 7

4.2.1.

Опис проблеми, на вирішення якої спрямовано проект

ст. 7

4.2.2.

Мета та завдання проекту

ст. 10

4.2.3.

Технологія досягнення цілей

ст. 11

4.2.4.

План-графік реалізації заходів проекту

ст. 15

4.2.5.

Очікувані результати проекту

ст. 17

5.

Бюджет проекту

ст. 19

6.

Додатки

 

6.1.

Додаток 1.
Форма 1. “Загальний бюджет проекту”
Форма 2. “Розклад бюджету за статтями видатків”

ст. 19

 

ст. 22

6.2.

Додаток 2. Очікувані джерела фінансування

ст. 24

6.3.

Додаток 3. Протокол про наміри спільної реалізації проекту

ст. 25

6.4.

Додаток 4. Інформація про партнерські організації

ст. 26

6.5.

Додаток 5. Резюме виконавців проекту

ст. 27

7.

Реєстр документів регулювання заходів за проектом

ст. 30

 

 

 

П Р О Е К Т
«Місто якості. Через якість до міста європейського зразка»
 

 

 

 

4.1. Анотація проекту

 

Актуальність. Проект «Місто якості. Через якість до міста європейського зразка» є інноваційною світоглядною ідеєю, яка здатна надати поштовх для нової хвилі змін, спроможних надихнути посадових осіб органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади і громадян, дати їм надію та вказати перспективний вектор розвитку.

 

Проблема. Українська криза є кризою довіри, 62 % населення країни довіряють релігійним громадам і лише 3 % - представникам Верховної Ради України.
В умовах жорсткої політичної боротьби та конкуренції, що поглинула всі думки високопосадовців, коли для них актуальні питання життя людей, розвитку країни давно перестали бути значущими, місцеве самоврядування відіграє роль «рятівної соломинки», що утримує на плаву міста, містечка та села.
Прозоре, етичне, ефективне місцеве самоврядування є цілком можливим і реальним через впровадження управлінських моделей та технологій, що існують та застосовуються у світі. Критерієм успішності в управлінні вважають ефективність, яка пов’язана із загальнолюдськими цінностями. Чим моральніша людина – тим активніше вона працює над досягненням кінцевого результату, тим глибше переймається суспільним добробутом, прагне більше віддавати, ніж брати, повністю відкидає неправові інструменти та методи.
Етичність, не будучи економічною категорією, впливає на розвиток економіки та суспільства. Етична влада є вигідною з точки зору економіки, бо суспільні блага не розкрадаються, а примножуються. Тільки етична влада створює фундамент розвитку для наступних поколінь, а не готує для нащадків сюрпризи у вигляді знищених лісів, забруднених річок, викривлених духовних цінностей.
Інноваційна спрямованість проекту полягає у масштабній всеохоплюючій здатності впровадити міжнародні стандарти ISO 9001: 2000 у закладах культури, освіти, спорту, комунальних установах Борисполя та передати досвід іншим громадам України.
Соціально-економічна спрямованість проекту полягає у формуванні та розвитку суспільного капіталу, показниками якості якого є:  
- рівень довіри між мешканцями міста, владою та громадою;

 

 

  • ступенем участі у житті громади кожного;

 

  • кількість та якість формальних та неформальних суспільних зв’язків;

 

  • якості інформаційних каналів у рамках спільноти міста та поза нею.

 

 

Реальна можливість виконання проекту гарантується: відповідальністю виконавчого комітету Бориспільської міської ради, який  сертифіковано відповідно до міжнародних стандартів ISO 9000:2008; добровільною згодою керівників щодо впровадження системи управління якістю у закладах освіти, культури та комунальних установах міста; доступністю та відкритістю до  інновацій міста через інтернет-ресурси,  партнерські зв’язки та обмін досвідом між громадами України і сусідніх держав.
Заходи проекту. Створені у процесі реалізації проекту Фондом сприяння місцевому самоврядування в Україні місцеві інститути (Міжнародний центр місцевих ініціатив, Інформаційно-методичний центр дистанційного навчання, Молодіжний центр та Громадська рада з якості) будуть здатні організовувати заходи, заплановані у проекті, на місцевому, всеукраїнському  та міжнародному  рівнях.
Основним результатом проекту є відновлення довіри української спільноти до влади шляхом об’єднання зусиль влади та громади задля спільного блага – впровадження європейських стандартів якості життя. Реалізація проекту допоможе владним структурам на всіх рівнях підвищити ефективність прийняття управлінських рішень, а органам самоорганізації населення, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків, громадським організаціям, ЗМІ - забезпечити проведення громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади та публічне реагування на них.
Цільові групи проекту: працівники виконавчих органів міської ради, органи самоорганізації населення, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, громадські організації, ЗМІ, молодь, працівники закладів освіти, культури та комунальних установ,  мешканці міста.
Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту, становить 704,00 тис. грн. 
Джерелами фінансування є:
Бориспільська міська рада – 176,00 тис. грн. (25 %);
ГО «Бориспільська агенція муніципальних ініціатив» - 28 тис. грн.(4%);
Фонд сприяння місцевому самоврядуванню – 500,00 тис. грн. (71 %).  
Організації-партнери, співвиконавці проекту:
Громадські організації «Бориспільська агенція муніципальних ініціатив», Центр підтримки розвитку (м. Луцьк), Фундація «Молода демократія» (м. Люблін, Польща), Польсько-український освітній центр (м. Краснік, Польща), Українська асоціація якості (м. Київ), Асоціація директорів загальноосвітніх закладів міста Борисполя, Міжнародна громадська організація «Міста якості», Мінрегіонбуд України.

4.2. Докладний опис проекту.
4.2.1. Опис та соціально-економічний аналіз проблеми, на розвязання якої спрямовано проект.
Бориспіль – місто обласного значення, адміністративний центр Бориспільського району Київської області. Місто розташоване в центрі лівобережної частини Київської області і знаходиться в 35 км від м. Києва. Територія міста складає – 3701,4 га. Чисельність наявного населення станом на 01.01.2009 склала 56,6 тис. чол., що складає 3,2 відсотків населення області. Пристоличне географічне положення в усі часи відігравало домінуючу роль у господарському освоєнні території, визначенні місця і ролі міста у територіальному поділі праці, його спеціалізації. По території міста проходить автомагістраль Київ-Харків. Місто відоме Державним підприємством «Міжнародний аеропорт «Бориспіль», який здійснює регулярні рейси до 40 країн світу та забезпечує транзитні зв'язки із 74 країнами світу.
Для суб’єктів господарювання та населення міста створені умови для використання сучасних засобів зв’язку, а також для формування ринкової інфраструктури. У місті сформувався потужний сектор економіки.
Детальне визначення проблематики, на основі якої виникла ідея щодо складання цього проекту:

 

 

  • Відсутність державного плану дій щодо користування стратегіями попередження криз суспільного розвитку;

 

  • Відсутність механізмів антикризового управління в системі державного, регіонального, місцевого управління;

 

  • Відсутність єдиних для всіх органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування стандартів і процедур діяльності;

 

  • Недостатня орієнтованість діяльності органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування на задоволення потреб споживачів, зокрема у сфері надання управлінських, адміністративних та інформаційних послуг.

 

  • Низька якість значної кількості комунальних, медичних, освітніх послуг, які надаються громаді міста.

 

  • Потреба у здійсненні додаткових заходів щодо запобігання корупції серед посадових осіб.

 

  • Відсутність довіри громади до влади на державному та регіональному рівні.

 

  • Відсутність необхідного рівня економічної грамотності та правової освіти населення.

 

 

Соціальний та економічний аспекти вирішення проблеми у проектний спосіб:

 

 

  • Впровадження засад Європейської Стратегії щодо інновацій та доброго врядування на місцевому рівні та Програми «Прозора Україна», реалізація Концепції сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства.

 

 

2. Впровадження сучасної моделі управління – системи управління якістю відповідно до міжнародних норм ISO 9001-2008 в комунальних установах міста, закладах освіти, культури, спорту.
3. Визначення чіткого переліку послуг (адміністративних, освітніх, комунальних, соціальних) та визначення вимог до об’єктів, суб’єктів  та послуг, які надаються.  
4. Розширення мережі інформаційно-довідкових центрів, які надають інформацію щодо діяльності міського голови, виконавчого комітету та депутатського корпусу.
5. Проведення систематичних досліджень рівня задоволеності замовника шляхом діагностичного інструменту для участі громадян на місцевому рівні – CLEАR, анкетування, соціологічних опитувань тощо.
6. Створення та організація роботи Громадської ради з якості як дорадчого органу, який здійснює нагляд за наданням послуг.
Цільові групи проекту:

 

 

  • керівники та працівники комунальних підприємств, освітніх закладів міста, культури та спорту підвищать рівень надання послуг шляхом впровадження міжнародних стандартів ISO;

 

  •  представники виконавчих органів влади забезпечать прозорість, відкритість ефективного доброчесного управління;

 

  • органи самоорганізації населення, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, громадські організації стануть надійними соціальними партнерами у вирішенні проблем місцевого значення;

 

  • громада міста отримає можливість моніторингу діяльності влади, активного залучення до сталого розвитку міста європейського зразка.

 

 

Наявність у м. Борисполі чітко визначеного перспективного бачення розвитку проекту «Місто якості. Через якість до міста європейського зразка» підтверджується документами, копії яких додаються.

 

Реєстр документів регулювання заходів за проектом

 

Вид документа

Дата прийняття та номер

Назва документа

рішення міської ради

25.01.2007
№ 972-10-V

Про затвердження Програми запровадження системи управління якістю в управліннях, відділах, структурних підрозділах міської ради та її виконавчого комітету Бориспільської міської ради

розпорядження

21.07.2008
№ 215

Про організацію та проведення конкурсу місцевих ініціатив  «Спільними зусиллями» у місті Борисполі

розпорядження

07.10.2008
№ 293

Про організаційні заходи щодо проведення у місті Борисполі конкурсу на звання «Лідер якості року»

розпорядження

07.10.2008
№ 294

Про організацію відзначення Європейського тижня місцевої демократії у м. Борисполі

розпорядження

18.11.2009
№ 358

Про затвердження робочої групи координаторів проекту «Бориспіль – місто якості»

рішення міської ради

03.02.2009
№ 5334-47-V

Про затвердження Політики якості та цілей у сфері якості виконавчого комітету міської ради на 2009 рік

розпорядження

 

 

 

рішення міської ради

02.03.2009
№ 59

 

14.05.2009
№ 5761-51-V

Про дослідження рівня задоволеності замовника

 

 Про затвердження проекту «Місто якості. Через якість до міста європейського зразка»

 

Відповідність діяльності за проектом напрямам конкурсу:

 

 

  • розвиток ефективних механізмів управління, зокрема електронного врядування, запровадження європейських стандартів ISO 9001: 2000;

 

  • розвиток міжнародного співробітництва в контексті запровадження європейських стандартів в галузі місцевої і регіональної демократії.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.2.2.Мета проекту
Створення сприятливого середовища для сталого соціально-економічного розвитку міста шляхом впровадження сучасної моделі управління відповідно до міжнародних стандартів ISO, підвищення рівня економічної грамотності населення, постійного покращення якості надання послуг, залучення інвестицій, а також інформаційного сприяння появі національного Плану дій профілактики криз суспільного розвитку в системі державного, регіонального та місцевого управління. 
Виконання Проекту передбачає реалізацію таких завдань:
1.Підвищення рівня життя громади шляхом комплексного відновлення, ефективного використання та системного управління об’єктами місцевої інфраструктури.
2.Мотивація необхідності використання стандарту ISO 9001:2000, як одного із способів ефективного управління.
3.Розширення мережі інформаційно-довідкових центрів – осередків правової освіти та економічної грамотності населення, метою яких є надання інформації щодо діяльності міського голови, виконавчого комітету, міської ради.
4.Формування та розвиток мережі самодостатніх організацій громади, зданих ініціювати та впроваджувати власні ініціативи у взаємодії з місцевими органами влади.
5.Підвищення відповідних професійних навичок  представників місцевих органів влади, комунальних установ, закладів освіти, культури, спорту та покращення знань представників вуличних, будинкових комітетів з метою функціонування прозорої системи місцевого самоврядування, що сприятиме сталому економічному розвитку громади та ефективному наданню послуг.
6.Посилення здатності представників влади та громади у визначенні потреб і пріоритетів розвитку громади, методів управління та моніторингу діяльності.
7.Поширення в загальнонаціональному масштабі практичного досвіду громади щодо планування та ухвалення рішень за участю громадськості, підвищення соціальної активності  та здатності до самоорганізації громади.
8. Підвищення результативності та ефективності місцевого управління,
зокрема в результаті зменшення необґрунтованих витрат, в тому числі
витрат часу.
9. Забезпечення прозорості прийняття управлінських рішень та
підвищення їх якості.
10. Здійснення повної комп’ютеризації та телекомунікації освітніх закладів міста.
11. Підвищення якості освіти міста на основі використання комп’ютерних
технологій.
12. Забезпечення формування позитивного міжнародного іміджу Борисполя на загальнодержавному рівні.

 

4.2.3. Технологія досягнення цілей
Основними методами реалізації проекту є:
загальнонаукові, організаційні, мультиплікаційні, програмно-цільового управління, моделювання, соціологічні.
Успішна реалізація проекту базується на дотриманні принципів європейського стандарту  ISO 9001:2008:
1.Орієнтація на замовника. Працівники органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств міста, закладів освіти, культури та спорту повинні усвідомити залежність  від свої замовників і тому повинні розуміти поточні та майбутні потреби, виконувати їхні  вимоги і прагнути до перевищення їхніх очікувань. 
2.Лідерство. Керівники органів місцевого самоврядування, комунальних установ, закладів освіти, культури та спорту повинні визначити стратегічну мету організації, встановити єдність мети і напрямків діяльності і організації. Керівництво повинно створювати і підтримувати внутрішнє середовище, в якому можливе повне залучення працівників до діяльності, яка спрямована на  досягнення цілей організації.
3.Залучення працівників. Працівники комунальних установ міста, закладів освіти, культури і спорту становлять основу організацій, їхнє повне залучення дає змогу використовувати їхні здібності на користь організації
4.Процесний підхід. Керівництво організацій повинно усвідомити, що бажаного результату досягають ефективніше, коли діяльністю та пов’язаних з ними ресурсами управляють як процесом.
5.Системний підхід до управління. Установлення і розуміння взаємопов’язаних процесів та управління ними  як системою сприяє організації результативніше та ефективніше досягти цілі.
6.Постійне поліпшення. Постійне поліпшення загальних показників діяльності організації слід вважати незмінною метою організації.
7.Прийняття рішень на підставі фактів. Ефективні рішення ґрунтуються на аналізі даних та інформації.
8.Взаємовигідні стосунки з постачальниками. Організація та її постачальники є взаємозалежними, і взаємовигідні  стосунки підвищують здатність обох сторін створювати цінності.
Попередні досягнення та заходи
На міжнародній конференції «Управління якістю в місцевих органах влади: досвід та перспективи», яка відбулася 19 жовтня 2007 року у місті Києві в рамках Проекту Світового банку /ПАДКО/МЦПД профінансованого Канадським агенством з міжнародного розвитку, було заявлено про амбітну мету: реалізувати проект «Бориспіль – місто якості» під девізом «Через якість до міста європейського зразка».
У рамках проведення Дня Європи в Україні у місті Борисполі 16 травня 2008 року відбулася перша міська конференція «Управління якістю: досвід та перспективи», на якій представники влади, громади та бізнесу підписали Угоду про співпрацю та підтримали проект «Бориспіль – місто якості», ініційований виконавчим комітетом Бориспільської міської ради.
Наступним кроком виконавчий комітет визначив потребу у підготовці та затвердженні рішення про реалізацію проекту «Бориспіль – місто якості», у рамках якого впроваджено систему управління якістю у виконавчому комітеті міської ради та затверджено Політику якості, що визначає основну місію працівників виконкому. Підтвердженням цього є отримання сертифікату відповідно до міжнародних норм ISO 9001: 2008.
Впровадження сучасної моделі управління підтримали представники 40 закладів, установ та організацій міста Борисполя, які мали можливість отримати знання за 9-ма навчальними модулями проекту від працівників виконкому. За сприянням громадської організації «Бориспільська агенція муніципальних ініціатив», на громадських засадах працівники виконкому консультують та надають методичні рекомендації відповідальним особам – учасникам проекту. Вони визначені відповідним розпорядженням міського голови як персональні координатори учасників проекту. Крім того, працівники юридичного, загального, організаційного відділів, відділу кадрів та по роботі із зверненнями громадян є відповідальними за реалізацію певних модулів проекту.
Об’єднані зусилля різних представників влади, громади, бізнесу дають можливість сприяти ефективному управлінню в місті. Наприклад, результатом впровадження системи управління якістю відповідно до міжнародних стандартів у виконавчому комітеті Бориспільської міської ради є створена по місту мережа інформаційно-довідкових центрів, які надають можливість отримати консультації щодо діяльності міського голови, виконавчого комітету, міської ради, депутатського корпусу, представників органів самоорганізації населення, детальну інформації щодо надання адміністративних послуг, яких виконавчим комітетом ідентифіковано 137 та розроблено до них інформаційні картки зі зразками заяв, розміщених на офіційному сайті міської ради.
Впровадження системи управління якістю активізує у працівників виконавчого комітету бажання змінити своє життя, оточуючих, місто на краще та стимулює почуття відповідальності за майбутнє, готовності поділитися набутим досвідом. Доказам плідної співпраці влади та громади є надання міською радою 123 дозволів на створення органів самоорганізації населення, з яких юридичну процедуру легалізації пройшло 20.
Представники виконавчого комітету Бориспільської міської ради готові поділитися своїми напрацюваннями та перейняти досвід інших громад, про що свідчить підписана у рамках відзначення  Європейського тижня місцевої демократії на Форумі місцевих ініціатив Угода про партнерство з містами України.
Опис заходів проекту:
1. Створення Координаційної ради проекту: розробка положення та планування організації роботи.
2. Продовження роботи Громадської ради з якості.
3. Забезпечення інформаційного супроводу реалізації проекту на всіх його етапах, продовження широкої інформаційної кампанії в ЗМІ, через мережу інформаційно-довідкових центрів та презентації проекту для громадськості.
4. Продовження організації навчальних семінарів для учасників проекту (керівників комунальних установ міста, закладів освіти, спорту, культури, представників органів місцевого самоврядування, органів самоорганізації населення та громадських організацій) щодо міжнародних стандартів ISO 9001-2008, підвищення правової освіти, розвитку соціального партнерства тощо.
5. Продовження впровадження ефективних механізмів налагодження зв’язків між органами виконавчої влади та інститутами громадянського суспільства шляхом реалізації Європейської стратегії щодо інновацій та доброго врядування на місцевому рівні, програми «Прозора Україна», Програми співпраці виконавчого комітету міської ради, місцевих громадських організацій, структурних утворень політичних партій, органів самоорганізації населення та сприяння розвитку демократизації суспільства у місті Борисполі на 2008-2010 роки.
6. Впровадження інструменту для самооцінки діяльності виконавчого комітету Бориспільської міської ради за моделлю досконалості європейського фонду управління якістю (EFQM).
7. Проведення ІІІ щорічної міжнародної конференції «Управління якістю: досвід та перспективи» у рамках Дня Європи та Програми «Прозора Україна».
8. Проведення щорічних міських конкурсів «Лідер якості року» серед підприємців, комунальних підприємств, закладів освіти, культури, спорту, комунальних установ та «Спільними зусиллями» серед органів самоорганізації населення.
9. Проведення ІІІ Форуму місцевих ініціатив у рамках Європейського тижня місцевої демократії.
10. Публікація кращих проектів конкурсу «Лідер якості року», «Спільними зусиллями» та тематичних доповідей відповідної конференції  та Форуму.
11. Організація Конкурсу серед журналістів та працівників ЗМІ на кращу радіо-, телепередачу та публікацію в пресі на тему «Передовий досвід впровадження системи управління якістю».
12. Створення та організація роботи Міжнародного центру місцевих ініціатив під девізом «Через якість до міста європейського зразка».
13. Створення та організація роботи Інформаційно-методичного центру дистанційного навчання та Молодіжного центру.
14. Систематичне розміщення на сайті Бориспільської міської ради інформації щодо реалізації проекту «Місто якості. Через якість до міста європейського зразка».
15. Укладання не менше 10 партнерських угод між громадськими організаціями, органами самоорганізації населення,  виконавчими органами міських рад, спонсорами проекту.
16. Організація та забезпечення менеджменту проекту.
17. Відкриття та організація роботи додаткових трьох інформаційно-довідкових центрів.
18. Реалізація пропозицій щодо поліпшення якості надання послуг мешканцям міста.
19. Організація та проведення членами Громадської ради з якості громадської експертизи діяльності учасників проекту щодо надання послуг.
20. Нагородження переможців конкурсів, визначених проектом.
21. Видання відеопосібника найкращих практик місцевого самоврядування щодо співпраці влади, громади, бізнесу.
22. Підготовка звіту про роботу Координаційної ради проекту.
Процедура внутрішнього моніторингу та координації заходів проекту відбуватиметься шляхом діяльності Координаційної ради проекту та Громадської ради з якості, як механізму громадської оцінки ефективності досягнутих результатів.
Виконавці проекту:
 Усі заплановані проектом заходи реалізуються у тісній співпраці представників виконавчого комітету Бориспільської міської ради та громадських лідерів Бориспільської агенції муніципальних ініціатив, яка є місцевою добровільною неприбутковою громадською організацією, зареєстрованою виконавчим комітетом Бориспільської міської ради 12.02.2008. Основною метою діяльності агенції є сприяння співробітництву, обміну досвідом та спільним зусиллям місцевої влади, бізнесу та громадськості для покращення місцевого соціально-економічного розвитку в регіоні, створенню умов для залучення інвестицій, розвитку прозорості влади у вирішенні соціально-економічних питань.


4.2.4. План-графік реалізації заходів проекту

 

 

 

Тривалість
заходу
(по етапах)

 

 

Захід

Джерела фінансування
(видатки поточні/капітальні)
тис. грн.

I етап

 

Фонд Конкурсу

Місцевий бюджет

Організації-партнери

Місяць 1

1. Оголошення проведення щорічного міського конкурсу «Лідер якості року» та «Спільними зусиллями».
2. Проведення широкої інформаційної кампанії в ЗМІ, презентація проекту.
3. Створення Міжнародного центру місцевих ініціатив під девізом «Через якість до міста європейського зразка».
4. Створення та організація роботи Інформаційно-методичного центру дистанційного навчання при Управлінні освіти і науки м. Борисполя та забезпечення його необхідною науково-методичною літературою, комп’ютерною та оргтехнікою.

-

 

 

 

-

 

 

 

45,3

 

 

 

282,5

5,0

 

 

 

5,0

 

 

 

6,2

 

 

 

45,5

-

 

 

 

-

 

 

 

 

 

 

 

3,0

Місяць 2

5. Оголошення Конкурсу серед журналістів та працівників ЗМІ на кращу радіо-телепередачу та публікацію в пресі на тему «Передовий досвід впровадження системи управління якістю».

-

5,0

-

Місяць 3

6.  Розробка та впровадження комп’ютерної програми електронного документообігу в комунальних установах міста.
7.   Підготовка соціальної реклами для розміщення на об’єктах зовнішньої реклами

-

 

 

 

-

-

 

 

 

5,2

8,8

 

 

 

11,8

II етап

 

 

 

 

Місяць 4

8.  Проведення навчальних семінарів для учасників проекту.

-

22,6

4,4

Місяць 5

9. Організація міжнародної конференції «Управління якістю: досвід та перспективи» у рамках Дня Європи та Програми «Прозора Україна».
10. Урочисте відкриття Міжнародного центру місцевих ініціатив під девізом «Через якість до міста європейського зразка».

-

 

 

 

-

7,0

 

 

 

-

-

 

 

 

-

Місяць 6

11. Створення Молодіжного центру

101,6

30,6

-

III етап

 

 

 

 

Місяць 7

12. Укладання договорів про співпрацю з філіалами вищих навчальних закладів міста Борисполя з метою розширення комунікаційного простору діяльності Інформаційно-методичного центру дистанційного навчання

-

-

-

Місяць 8

13. Укладання не менше 10 партнерських угод між громадськими організаціями, органами самоорганізації населення,  виконавчими органами міських рад щодо поширення проекту

-

-

-

Місяць 9

14. Відкриття інформаційно-методичного центру, інформування громади міста про його діяльність

-

-

-

IV етап

 

 

 

 

Місяць 10

15. Організація та проведення ІІІ Форуму місцевих ініціатив у рамках Європейського тижня місцевої демократії.
16. Підведення підсумків Конкурсу серед журналістів та працівників ЗМІ на кращу радіо-телепередачу та публікацію в пресі на тему «Передовий досвід впровадження системи управління якістю» в рамках проведення  Дня журналіста.
17. Публікація кращих проектів конкурсу «Лідер якості року», «Спільними зусиллями» та ІІІ Форуму.
18. Видання відеопосібника найкращих практик місцевого самоврядування щодо співпраці влади, громади, бізнесу.

-

 

 

 

-

 

 

 

 

 

      -

 

 

 

70,6

3,0

 

 

 

5,9

 

 

 

 

 

20,0

 

 

 

-

 

 

      -

 

 

 

-

 

 

 

 

 

-

 

 

 

-

 

 

Місяць 11

19. Нагородження переможців конкурсів «Лідер якості» та «Спільними зусиллями»

 

15,0

     -

Місяць 12

Звіт про роботу Координаційної ради проекту.

-

-

-

РАЗОМ

704,0

500,0

176,0

28,0

 

 

 

4.2.5. Очікувані результати проекту

 

Короткотривалі наслідки реалізації проекту:

 

 

  1. Реалізація проекту забезпечить системне поліпшення надання послуг мешканцям  міста.

 

  1. Забезпечить впровадження сучасної моделі управління – системи управління якістю в 40 установах міста (закладах освіти, культури, спорту, комунальних підприємствах міста).

 

  1. Буде розроблено чіткий перелік послуг в установах міста, які впроваджують систему управління якістю.

 

  1. Збільшиться мережа інформаційно-довідкових центрів (ІДЦ) міста з 17 не менше, ніж на 3.

 

  1. Збільшиться на 30% кількість органів самоорганізації населення, легалізованих станом на 01.01.2010, та буде створено не менше 3 об’єднань  співвласників багатоквартирних будинків.

 

  1. Здійснюватиметься нагляд за наданням послуг в установах, що впроваджують систему управління якістю, шляхом роботи Громадської ради з якості як дорадчого органу.

 

  1. Будуть створені додаткові місцеві громадські інститути: Інформаційно-методичний центр при управлінні освіти і науки, Молодіжний центр та Міжнародний центр місцевих ініціатив з метою акумулювання, поширення найкращих практик місцевого самоврядування.

 

  1. Заклади освіти міста отримають новітні комп’ютерні технології.

 

 

9. Буде узагальнено досвід міста Борисполя щодо впровадження європейських стандартів життя - як антикризова, антикорупційна модель етичного, ефективного, прозорого управління та попередження криз суспільного розвитку.

 

Перспективні наслідки реалізації проекту

 

 

  1. Відбудуться позитивні зміни в свідомості керівників закладів, організацій, установ міста у зв’язку з набуттям необхідних знань та навичок щодо ефективного використання та системного управління об’єктами місцевої інфраструктури. Представники органів самоорганізації населення повірять у ефективність спільних зусиль щодо сталого розвитку міста.

 

  1. Пілотна модель «Місто якості» набуде сталості та пошириться серед громад міст України.

 

  1.  Під впливом широкої інформаційної кампанії в ЗМІ в Україні в умовах кризи суспільного розвитку в системі державного управління буде розроблений план загальнонаціональних підходів щодо суттєвого поліпшення якості продукції та послуг, підвищення досконалості, конкурентоспроможності та соціальної спрямованості підприємств і організацій, покращення якості життя громадян України.

 

  1.  Покращить стан реалізації державної політики України у сфері управління якістю послуг, підвищить ділову досконалість і конкурентоспроможність вітчизняних підприємств, організацій, установ на міжнародному рівні.

 

  1. Вплине на удосконалення та реалізацію державної політики у сфері якості, залучить до процесів розвитку загальнонаціонального руху за якість і досконалість більшість міст України.

 

  1. Забезпечить поширення акцій антикорупційної програми «Прозора Україна» (реалізовується Інститутом Демократії імені Пилипа Орлика та Фундації розвитку місцевої демократії (Польща), яка слугує мобілізацією невикористаних ресурсів та їх трансформації у реальний, продуктивний, суспільний капітал, об’єднання зусиль влади, громади, бізнесу.

 

  1. Сприятиме реалізації в Україні Європейської стратегії інновацій та доброго врядування на місцевому рівні, яка організовується Міністерством регіонального розвитку та будівництва України у співробітництві з Радою Європи.

 

  1. Забезпечить  реалізацію Концепції  сприяння органами виконавчої влади розвитку громадянського суспільства, що затверджена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21.11.2007 № 1035-р.

 

  1. Відновиться довіра української спільноти до влади шляхом впровадження європейських стандартів життя.

 

 

 

 

БЮДЖЕТ ПРОЕКТУ

 

Додаток 1.
Форма 1.
Загальний бюджет проекту

 

Найменування заходів, що здійснюються за проектом; перелік та найменування видатків

Загальна вартість
(тис. грн.)

Джерела фінансування

Фонд Конкурсу

Учасник Конкурсу

Організації – партнери

1. Інформаційна кампанія проектів в ЗМІ та презентація проекту

15,0

-

15,0

-

2.Створення Інформаційно-методичного центру дистанційного навчання при управлінні освіти і науки

331,0

282,5

45,5

3,0

2.1.Створення  освітнього Бориспільського порталу

2,0

2,0

-

-

2.2. Обладнати приміщення охоронною сигналізацією

6,5

-

6,5

-

2.3. Обладнати приміщення пожежною сигналізацією

15,0

-

15,0

-

2.4.Придбання та монтаж комп’ютерної та офісної техніки

237,8

233,3

4,5

-

у тому числі:

 

 

 

 

- інтерактивні дошки 8 шт.

14,0

14,0

-

-

-комп’ютери (системні блоки, клавіатура, мишки, екран, принтер) 25 шт.

137,5

137,5

-

-

- методично –програмне забезпечення
для комп’ютерів

25,0

25,0

-

-

- цифровий фотоаппарат 1 шт.

2,0

2,0

-

-

- цифрова відеокамера 1 шт.

2,5

2,5

-

-

- тюнер, 1 шт.

0,5

 

0,5

-

- телевізор плазмовий, 1 шт.

7,0

7,0

-

-

- ізограф, 1 шт.

25,0

25,0

-

-

- телефон-факс, 1 шт.

1,5

1,5

-

-

- проектор, 1 шт.

3,0

3,0

-

-

- ноутбук, 1 шт.

5,8

5,8

-

-

- наушники з мікрофоном, 10 шт.

1,0

 

1,0

-

- вебкамера, 10 шт.

3,0

 

3,0

-

- монтаж обладнання

10,0

10,0

-

-

2.5.Придбання меблів

47,5

31,0

16,5

-

у тому числі:

 

 

 

 

- круглий (овальний) стіл, 1 шт.

3,0

3,0

-

-

- столи для комп’ютерної техніки, 10 шт.

6,5

 

6,5

-

- столи офісні, 10 шт.

10,0

10,0

-

-

- стільчики, 50  шт.

10,0

-

10,0

-

- шафи для книг, 10 шт.

10,0

10,0

-

-

- виставкові стенди, 25 шт.

5,0

5,0

-

-

- інформаційний стенд, 3шт.

3,0

3,0

-

-

2.6. Забезпечення доступу до швидкісного Інтернету:
абонплата, модем)

19,2

16,2

-

3,0

- підключення

1,2

1,2

-

-

- закупівля модему, 10 шт.

6,0

3,0

-

3,0

- абонплата

12,0

12,0

-

-

2.7. Інформування громадян міста про діяльність довідкового центру

3,0

-

3,0

-

 

 

 

3. Створення Молодіжного центру

132,2

101,6

30,6

-

3.1. Обладнати приміщення охоронною сигналізацією

6,5

 

6,5

-

3.2. Обладнати приміщення пожежною сигналізацією

15,0

-

15,0

-

3.3. Створення порталу

2,0

2,0

-

-

3.4. Придбання та монтаж комп’ютерної та офісної техніки

84,2

       80,1

4,1

-

   у тому числі:

 

 

 

 

- Комп’ютери (системні блоки, клавіатура, мишки, екран, принтер)

11,0

11,0

 

 

- ноутбук, 2 шт.

11,6

11,6

-

-

- інтерактивні дошки, 2 шт.

3,0

3,0

-

-

- програмне забезпечення для    комп’ютерів

4,0

4,0

-

-

- цифровий фотоапарат, 2 шт.

3,0

3,0

-

-

- цифрова відеокамера, 1 шт.

5,0

5,0

-

-

- телевізор LCD  37 ”, 1 шт.

9,0

9,0

-

-

- DVD-програвач, 1 шт.

2,0

2,0

-

-

- телефон-факс, 1шт.

1,5

1,5

-

-

- радіотелефон, 2 шт.

1,0

1,0

-

-

- проектор, 1 шт.

3,0

3,0

-

-

- комп’ютерні колонки, 1 шт.

0,5

-

0,5

-

- принтер, 2 шт.

4,5

4,5

-

-

- сканер, 1 шт.

2,0

2,0

-

-

- електронний носій, 5 шт.

1,5

-

1,5

-

- музичний центр

5,0

5,0

-

-

- радіо-мікрофон, 6 шт.

10,0

10,0

-

-

- диктофон, 2 шт.

0,8

-

0,8

-

- CD-RW, 50 шт.

0,1

-

0,1

-

- ДБЖ, 2 шт.

1,2

-

1,2

-

- мікро-хвильова піч, 1 шт.

1,0

1,0

-

-

- монтаж обладнання

3,5

3,5

-

-

3.5. Забезпечення доступу до швидкісного Інтернету

14,7

14,7

-

-

   у тому числі:

 

 

 

 

- підключення

1,2

1,2

-

-

- абон. плата

12,0

12,0

-

-

- купівля  модема, 2шт.

1,5

1,5

-

-

3.6. Придбання меблів

9,8

4,8

5,0

-

   У тому числі:

 

 

 

 

- круглий (овальний) стіл, 1 шт.

3,0

3,0

-

-

- стільчики, 30 шт.

5,0

-

5,0

-

- інформаційний стенд, 1 шт.

1,8

1,8

-

-

4. Навчальні семінари

27,0

-

22,6

4,4

5. Розробка та впровадження комп’ютерної програми електронного документообігу в комунальних установах міста

8,8

-

-

8,8

6. Підготовка соціальної реклами для розміщення на об’єктах зовнішньої реклами

17,0

-

5,2

11,8

7. Організація ІІІ міжнародної конференції «Управління якістю: досвід та перспективи»

7,0

-

7,0

-

8. Створення Міжнародного центру місцевих ініціатив

51,5

45,3

6,2

-

8.1 Придбання та монтаж комп’ютерної техніки

41,5

40,3

1,2

-

     У тому числі:

 

 

 

 

- Комп’ютери (системні блоки, клавіатура, мишки, екран, принтер)

11,0

11,0

 

 

- ноутбук, 2 шт.

11,6

11,6

-

-

- ксерокс, 1шт

4,7

4,7

-

-

- телевізор плазмовий, 1 шт.

7,0

7,0

 

 

- принтер, 2шт

2,5

2,5

        -

-

- ДБЖ, 2 шт.

1,2

-

1,2

-

- монтаж обладнання

3,5

3,5

 

 

8.2. Придбання методичної літератури

5,0

5,0

 

-

8.3. Придбання сувенірної продукції з символікою міста

5,0

-

5,0

-

9. Організація та проведення ІІІ Форуму місцевих ініціатив у рамках Європейського тижня місцевої демократії

3,0

-

3,0

-

10. Підведення підсумків Конкурсу серед журналістів та працівників ЗМІ на кращу радіо, телепередачу та публікацію в пресі на тему «Передовий досвід впровадження системи управління якістю», нагородження цінними подарунками

5,9

-

5,9

-

11. Публікація кращих проектів конкурсів «Лідер якості року», «Спільними зусиллями» та ІІІ Форуму та конференції

20,0

-

20,0

-

12. Видання відеопосібника найкращих практик місцевого самоврядування

70,6

70,6

-

-

13. Нагородження  цінними подарунками переможців конкурсу   «Лідер якості» та «Спільними зусиллями»

15,0

-

15,0

-

РАЗОМ:

704,0

500,0

176,0

63,2

 

 

 

Додаток 1.
ФОРМА 2.
Розклад бюджету за статтями видатків

 

(тис. грн.)

 


Статті видатків

Загальна сума

Джерела фінансування

Державний бюджет

Рада - переможець

Організації – партнери

тис. грн.

%

тис. грн.

%

тис. грн.

%

 

  •  

 

 

  1.  

 

 

  1.  

 

 

  1.  

 

 

  1.  

 

6

7

8

1. Видатки споживання:

293,6

110,5

38,0

155,1

53,0

28,0

9,0

1.1 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку

211,3

110,5

52,0

72,8

34,0

28,0

14,0

1.1.1. Оплата послуг сторонніх організацій з організації і проведення за угодами з радою окремих заходів:

112,0

75,0

67,0

32,6

29,0

4,4

4,0

- консалтингові (розробка положень, методик, інших нормативно-правових актів, проектно-кошторисної документації) (1139);

 

 

 

 

 

 

 

- організація і проведення комунікативних заходів (семінарів, конференцій, круглих столів, конкурсів тощо (1139);

10,0

 

 

10,0

 

 

100,0

 

 

- проведення обстежень, опитувань, аудиту, інше (1139);

 

 

 

 

 

 

 

- підготовка і перепідготовка кадрів (тренінги, навчально-методичні семінари тощо (1139);

27,0

 

 

22,6

84,0

4,4

16,0

- поточний ремонт будівель, інвентарю та обладнання (1137);

 

 

 

 

 

 

 

- придбання м’якого інвентарю та обмундирування (1134); 

 

 

 

 

 

 

 

- створення і функціонування робочих груп з реалізації проекту (1139)

 

 

 

 

 

 

 

1.1.2. Оплата послуг з організації та проведення заходів безпосередньо радами-переможцями:

32,6

 

 

32,6

100,0

 

 

- створення нових комунальних установ (центрів, клубів, підприємств, кооперативів інше) (згідно кошторисів);

 

 

 

 

 

 

 

- самостійне проведення заходів перелічених в п. 1.1.1.

32,6

 

 

32,6

100,0

 

 

1.1.3. Оплата послуг з встановлення (інсталяції) програмного забезпечення:

16,2

4,4

27,0

 

 

11,8

73,0

- створення і впровадження інформаційних систем та комплексів, локальних мереж, їх супроводження та обслуговування (1139);

5,4

2,4

44,0

 

 

3,0

56,0

- створення баз даних, програмного забезпечення для їх управління (1139);

8,8

 

 

 

 

8,8

100,0

- створення і впровадження WEB – сторінок/сайтів/порталів (1139);

4,0

4,0

100,0

 

 

 

 

- створення і впровадження програмного забезпечення систем дистанційного навчання, інтерактивного опитування, інше (1139).

 

 

 

 

 

 

 

1.1.4. Оплата послуг з інформаційного забезпечення заходів проекту
(ЗМІ, телебачення, друкування, реклама) (1139).

122,6

70,6

58,0

40,2

33,0

11,8

10,0

1.2. Оплата послуг з організаційного забезпечення  проекту:

117,8

35,5

30,0

82,3

70,0

 

 

- офісні витрати та обладнання (1131);

50,8

11,5

23,0

39,3

77,0

 

 

- оплата транспортних послуг (1135);

 

 

 

 

 

 

 

- орендна плата (1136);

 

 

 

 

 

 

 

- оплата послуг зв’язку (1138);

24,0

24,0

100,0

 

 

 

 

- видатки на відрядження (1140).

 

 

 

 

 

 

 

 

  • інші видатки.

 

  • (оплата встановлення та утримання пожарної сигналізації, охорони)

 

 

 

43,0

 

 

43,0

100,0

 

 

2. Видатки розвитку (Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм):

 

 

410,4

 

 

389,5

 

 

95,0

 

 

20,9

 

 

5,0

 

 

2.1. Оплата послуг сторонніх організацій за надані науково-дослідні послуги:

 

 

 

 

 

 

 

- розробка концепцій, стратегій розвитку, в т. ч. окремих галузей місцевого господарства (1171);

 

 

 

 

 

 

 

- розробка генеральних планів, проектів забудови міст, сіл, селищ тощо (1171);

 

 

 

 

 

 

 

- прикладні розробки та експериментальне проектування, тощо (НОУ-ХАУ) (1171);

 

 

 

 

 

 

 

- витрати на геологорозвідувальні та топографо-геодезичні роботи (1171); 

 

 

 

 

 

 

 

- розробка дослідних (експериментальних) зразків обладнання (1171);

 

 

 

 

 

 

 

- розробка дослідних зразків програмного забезпечення, за результатами НТР.

 

 

 

 

 

 

 

2.2 Капітальні видатки

410,4

389,5

95,0

20,9

5,0

 

 

2.2.1 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування  (2110)

410,4

389,5

95,0

20,9

5,0

 

 

- придбання виробничого та невиробничого обладнання і предметів довгострокового користування (меблів, автомобілів,оргтехніки)(2110);

410,4

389,5

95,0

20,9

5,0

 

 

2.2.2 Капітальне будівництво (в т. ч. розробка проектно-кошторисної документації) (2120);

 

 

 

 

 

 

 

Будівництво (придбання) житла (2121);

 

 

 

 

 

 

 

Будівництво (придбання) адміністративних об’єктів (2122);

 

 

 

 

 

 

 

Інше будівництво (придбання) (2123);

 

 

 

 

 

 

 

2.2.3 Капітальний ремонт (2130)

 

 

 

 

 

 

 

Капітальний ремонт житлового фонду (2131);

 

 

 

 

 

 

 

Капітальний ремонт адміністративних об’єктів(2132);

 

 

 

 

 

 

 

Капітальний ремонт інших об’єктів (2133);

 

 

 

 

 

 

 

2.2.4 Реконструкція та реставрація (2140)

 

 

 

 

 

 

 

Реконструкція житлового фонду(2141);

 

 

 

 

 

 

 

Реконструкція адміністративних об’єктів (2142);

 

 

 

 

 

 

 

Реконструкція інших об’єктів (2143);

 

 

 

 

 

 

 

Реставрація пам’яток культури, історії та архітектури (2144);

 

 

 

 

 

 

 

2.2.5 Придбання землі і нематеріальних активів (у т.ч. придбання (з правом власності) ліцензійного програмного забезпечення) (2300).

 

 

 

 

 

 

 

Разом

704,0

500,0

71,0

176,0

25,0

28,0

4,0

 

 

 

Додаток 2.

 

Очікувані джерела фінансування

 

 

 

Джерела фінансування

 
 Сума (грн.)

Частка в % від
всієї суми

Фінансування  з боку учасника Конкурсу (місцевого бюджету)

176,0

25,0

Фінансування з фонду Конкурсу
(державного бюджету)

500,0

71,0

Фінансування з боку організацій-партнерів

28,0

4,0

              
 СУКУПНЕ ФІНАНСУВАННЯ

 

 

704,0

 

 

100,0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 3.

 

Протокол про наміри спільної реалізації проекту

 

від 14 травня  2009 року

 

Виконавчий комітет Бориспільської міської ради, що надалі називається “Учасник Конкурсу” в особі Бориспільського міського голови Федорчука Анатолія Соловйовича — з одного боку, та громадської організації «Бориспільська агенція муніципальних ініціатив» в особі голови правління Пасенко Людмили Василівни, яка діє на підставі статуту громадської організації «Бориспільська агенція муніципальних ініціатив», зареєстрованого рішення м виконавчого комітету Бориспільської міської ради від 12.02. 2008 №99 - з іншого боку, дійшли до згоди і вирішили:
1. Об'єднати свої організаційні, наукові можливості для підготовки та реалізації проекту «Міста якості. Через якість до міста європейського зразка»
2. Розподілити обов'язки таким чином:

 

2.1. Учасник Конкурсу бере на себе такі зобов'язання:

 

 

  • Забезпечити фінансування даного проекту в частині місцевих видатків

 

  • Забезпечити приміщеннями створених у процесі реалізації проекту місцевих інститутів

 

  • Організувати та забезпечити менеджмент проекту

 

  • Забезпечити інформаційну підтримку проекту через ЗМІ

 

  • Провести Конкурс серед журналістів та працівників ЗМІ на кращу радіо-телепередачу та публікацію в пресі на тему «Передовий досвід впровадження системи управління якістю» у рамках проведення Дня журналіста, ІІІ щорічну міжнародну конференцію «Управління якістю: досвід та перспективи», ІІІ Форум місцевих ініціатив, конкурс «Лідер якості року» та «Спільними зусиллями»

 

 

2.2. Громадська організація «Бориспільська агенція муніципальних  ініціатив» бере на себе такі зобов'язання:

 

 

  • Забезпечення наукового та методичного супроводу всіх заходів передбачених проектом

 

  • Тематичне наповнення проведення конференції та Форуму місцевих ініціатив

 

  • Співучасть у створенні та організації роботи інформаційно-методичного центру дистанційного навчання при Управлінні освіти м. Борисполя та забезпечення його необхідною науково-методичною літературою, комп’ютерною та оргтехнікою

 

  • Співучасть у розробці та впровадженні комп’ютерної програми електронного документообігу в комунальних установах міста.

 

  • Сприяння у підготовці соціальної реклами для розміщення на об’єктах зовнішньої реклами

 

  • Проведення навчальних семінарів для учасників проекту.

 

  • Подальшу діяльність здійснювати на основі додатково складеного і підписаного договору, що є складовою частиною до дійсного протоколу.

 

 

 

 

 

 

 

 

Бориспільський міський голова                                        А.С. Федорчук

 

 

 

Голова правління громадської
організації «Бориспільська агенція
муніципальних ініціатив»                                                   Л.В. Пасенко

 

 

Додаток 4.

 

Інформація про організацію-партнера

 

 

Партнер

Повна офіційна назва організації-партнера

Громадська організація «Бориспільська агенція муніципальних ініціатив»

Місце розташування

Новопрорізна 2 кв. 10, м. Бориспіль, Київська обл., 08300

Юридичний статус

Громадська організація

Офіційна адреса

Новопрорізна 2 кв. 10, м. Бориспіль, Київська обл., 08300

Контактна особа

Пасенко Людмила Василівна

Телефон

+380(4495) 6-07-44
+380(97) 672-00-14

Факс

+380(4495) 6-02-35

Адреса електронної пошти

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кількість штатних співробітників (постійних та тимчасових)

-

Роль та залученість до підготовки цього проекту

50

Завдання, які покладаються на організацію-партнера в реалізації проекту

    Забезпечення наукового та методичного супроводу всіх заходів передбачених проектом
Тематичне наповнення проведення конференції та Форуму місцевих ініціатив
Співучасть у створенні та організації роботи інформаційно-методичного центру дистанційного навчання при Управлінні освіти м. Борисполя та забезпечення його необхідною науково-методичною літературою, комп’ютерною та оргтехнікою
Співучасть у розробці та впровадженні комп’ютерної програми електронного документообігу в комунальних установах міста.
Сприяння у підготовці соціальної реклами для розміщення на об’єктах зовнішньої реклами
Проведення навчальних семінарів для учасників проекту

 

 

 

Голова правління громадської
організації «Бориспільська агенція
муніципальних ініціатив»                                                   Л.В. Пасенко

 

 Додаток 5.1

 

 

 

РЕЗЮМЕ УЧАСНИКІВ ПРОЕКТУ

 

Федорчук Анатолій Соловйович

 

 

 

Почесні нагороди:
Грамота Кабінету Міністрів України (2008р), Орден Святого Рівноапостольного Князя Володимира Великого III-го ступеня УПЦ КП(2008р)

 

Базова освіта

 

Вища педагогічна

 

Київський державний педагогічний інститут ім. М. Горького (1985 р.)

 

Досвід професійної діяльності
Заступник генерального директора ЗАТ «Пенто-Пак»; з 18 квітня 2006року Бориспільський міський голова

 

Вміння та навички

 

Поєднує в собі креативне мислення, знання нормативно-правових документів, розуміння сучасної суспільно-політичної та економічної ситуації, великі організаторські здібності,  ораторське мистецтво.

 

Публікації

 

-
Авторські монографії та книжки
-
Колективні монографії

 

-

 

Переклади, рукописи, статті  тощо
-

 

Функції та завдання

 

Керівник проекту

 

Контактний телефон/факс, е-mail

 

Т/ф.: 8 (04495)6-02-35
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Бориспільський міський голова                                        А.С. Федорчук

 

Додаток 5.2

 

 

 

РЕЗЮМЕ УЧАСНИКІВ ПРОЕКТУ

 

Пасенко Людмила Василівна

 

 

 

Почесні нагороди:
Грамота управління освіти Київської обласної державної адміністрації  (1995, 2000), Почесна грамота Міністерства освіти  і науки України (2001), знак «Відмінник освіти України» (2000), Подяка Управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації (2003 (2), 2004 (2), 2005(2), 2006 (2), 2007, 2008, 2009), Почесна Грамота Київської обласної державної адміністрації (2004, 2006), Почесна Грамота ЦВК (2006), Орден «Святої Варвари» УПЦ КП, орден Павла Чубинського Міжнародного благодійного фонду імені П. Чубинського.

 

Базова освіта

 

Вища педагогічна

 

Київський державний педагогічний інститут ім. М. Горького (1988 р.)

 

Досвід професійної діяльності
Заступник директора з навчально-виховної роботи Бориспільського ліцею «Дизайн-освіта» імені Павла Чубинського до 2007 року.
Начальник відділу внутрішньої політики виконавчого комітету Бориспільської міської ради з 2007 року.

 

Вміння та навички

 

Широка освіченість та загальна культураглибоке знання предмета керівництва, постійна самоосвіта і самовдосконалення, високі вольові якості та організаторські здібності гарантують ефективне залучення усіх можливих ресурсів на кожному етапі реалізації проекту.

 

Публікації

 

Має ряд публікацій у центральних фахових виданнях з проблем виховання, викладання географії та економіки. Київським видавництвом видано посібник з вивчення географії рідного краю. Кілька доповідей, у яких розкривається сутність саме національних традицій, надруковано у збірниках наукових доповідей Всеукраїнських конференцій.

 

Протягом останніх двох років вийшли:

 

Скарб писарської гори. Матеріали міськрайонної науково-практичної конференції «Краєзнавство як феномен історичного розвитку та державотворення України», присвяченої 75-річчю утворення Київської області. – К.: Видавець Карпенко В.М., 2007. – 100 с.
Л.Пасенко. Роль політичних партій у формуванні дільничних виборчих комісій в умовах пропорційної системи виборів // Вибори-2006: Досвід. Проблеми. Перспективи: Збірник матеріалів міжнародної науково-практичної конференції. Київ, 31 жовтня – 1 листопада 2006 року. – К.: Атака, 2007. – 552с. [ + 16 іл.]

 

Науково-методичне видання «Безмежжя Борисового поля». Матеріали ІІ регіональної науково-практичної конференції «Українознавство як феномен історичного розвитку та державотворення України», присвяченої Олесю Берднику. – Бориспіль: Ризографіка, 2008. – 134 с.

 

«Україна – європейський вибір». Матеріали «круглого столу», проведеного у рамках Програми співпраці місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, місцевих громадських організацій, структурних утворень політичних партій та сприяння розвитку демократизації суспільства у Київській області на 2007-2008 роки, схваленої депутатами Київської обласної ради 23 жовтня 2008 року в місті Борисполі Київської області. – Бориспіль: Видавництво ПП «Люксар», 2008. -  60 с.

 

Авторські монографії та книжки
Довідник новий. Географія //
За редакцією Л.Пасенко. – К.:
ТОВ Казка. – 2008. – 992 с.

 

Колективні монографії

 

-

 

Переклади, рукописи, статті  тощо
Щотижня друкується у регіональних ЗМІ

 

Функції та завдання

 

Керівник проекту

 

Контактний телефон/факс, е-mail

 

Телефон: 8 (04495)6-07-44
Т/ф.: 8 (04495)6-02-35
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Голова правління громадської
організації «Бориспільська агенція
муніципальних ініціатив»                                                   Л.В. Пасенко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Реєстр документів регулювання заходів за проектом