З метою попередження злочинів, сприяння діяльності правоохоронних органів в дотриманні прав і свобод та захисту життя та здоров’я людини, забезпечення громадського порядку і безпеки на території міста Бориспіль, відповідно до Указів Президента України від 19.07.2005 № 1119/2005 «Про заходи щодо забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності», від 15.12.2006 № 1087/2006 «Про заходи щодо зміцнення правопорядку і посилення взаємодії місцевих органів виконавчої влади та правоохоронних органів», ст. ст. 2, 3, 4 Закону України «Про основи національної безпеки України», ст. 67 Закону України «Про національну поліцію», п. 22 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада ВИРІШИЛА:
1. Затвердити цільову програму профілактики злочинності та сприяння діяльності правоохоронних органів Національної поліції на території міста Бориспіль на 2018-2020 роки (далі – Програма), що додається.
2. Обсяг фінансування Програми складає 2 098,97 тис. грн, термін виконання: 2018 – 2020 роки.
3. Виконавчий комітет міської ради визначити головним розпорядником коштів.
4. Координацію робіт, пов’язаних із виконанням Програми покласти на відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населенням виконавчого комітету міської ради.
5. Відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету міської ради разом із управліннями, відділами, виконавчого комітету міської ради, установами, організаціями, задіяними у виконанні Програми, забезпечити безумовне виконання Програми та щорічно до 01 березня інформувати міську раду про хід її виконання.
6. Визнати таким, що втратило чинність рішення міської ради від 04 липня 2017 року № 2113-27-VII «Про затвердження Програми матеріального-технічного забезпечення Управління патрульної поліції у місті Борисполі на 2017-2019 роки».
7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань з питань планування бюджету, економічної реформи, з питань регламенту та депутатської етики, контролю за виконанням рішень ради, законності, правопорядку, взаємодії із засобами масової інформації.
Міський голова А.С.Федорчук
ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення міської ради
24 квітня 2018 року
№ 3162-41-VII
Цільова програма профілактики злочинності та сприяння діяльності правоохоронних органів Національної поліції на території міста Бориспіль
на 2018-2020 роки
1. Паспорт Програми
1.1 |
Ініціатор розроблення програми |
Виконавчий комітет міської ради |
1.2 |
Розробник програми |
Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради. Бориспільський ВП ГУНП в Київській області. Управління патрульної поліції в місті Бориспіль. |
1.3 |
Відповідальний виконавець програми |
Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету міської ради |
1.4 |
Учасники програми |
Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету міської ради, Бориспільський відділ поліції Головного управлінні Національної поліції України у Київській області, Управління патрульної поліції в місті Борисполі, фінансове управління виконавчого комітету міської ради, відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету міської ради, управління освіти і науки міської ради, управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради, управління культури, сім’ї молоді та спорту виконавчого комітету міської ради, служба у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету міської ради, територіальний центр, Бориспільський центр зайнятості, громадські формування з охорони громадського порядку |
1.5 |
Термін реалізації програми |
2018-2020 роки |
1.6 |
Етапи виконання програми |
Один етап, з 2018 по 2020 роки |
1.7 |
Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього: |
2 098,97 тис. грн. |
|
у тому числі: |
|
|
кошти місцевого бюджету, кошти підприємств, організацій та установ, які не заборонені чинним законодавством |
2 098,97 тис. грн. |
2. Визначення проблем на розв’язання яких спрямована Програма
Найбільшої важливості у сфері охорони правопорядку за останні роки в Україні набув той напрямок діяльності, при якому заходи кримінального покарання почали співвідноситися із заходами попередження злочинів, причому в багатьох країнах світу, в тому числі й в Україні, цим заходам надається пріоритетний напрямок. Система профілактики злочинів і правопорушень, як предметно існуюча система соціального регулювання, охоплює спеціалізовані органи і формування громадськості, які на основі застосування сучасних досягнень науки про людину намагаються забезпечити виконання діючих законів. Внаслідок обмеження обсягів державного фінансування рівень матеріально-технічного забезпечення органів та підрозділів внутрішніх справ залишається надзвичайно низьким. Попередження правопорушень забезпечує захист суспільства від злочинних посягань, також захист нестійких членів суспільства від подальшого морального падіння, не дає їм можливості стати злочинцями, і тим самим позбавляє від кримінального покарання.
На реалізацію визначених Президентом України, урядом держави та Міністерством внутрішніх справ України завдань, Бориспільським ВП Головного управління Національної поліції в Київській області вжито ряд організаційних і практичних заходів, спрямованих на дотримання прав і свобод людини, захисту життя та здоров’я особи, підвищення рівня боротьби зі злочинністю, забезпечення громадського порядку і безпеки, що дозволило контролювати криміногенну ситуацію в місті. Зміцнена система контролю за прийманням, реєстрацією та розглядом заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події.
У 2017 році до Бориспільського ВП ГУНП в Київській області надійшло та зареєстровано в журналі Єдиного обліку 33478 повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події (в 2016 році – 30607) , з яких з ознаками кримінальних правопорушень – 3900 (в 2016 році – 4156). У середньому протягом доби до чергової частини надходило 92 заяви і повідомлення (в 2016 році – 84), з них – 11 (в 2016 році - 12) з ознаками кримінальних правопорушень. Розглянуто відповідно до Закону України «Про звернення громадян» 29575 повідомлень (в 2016 році – 26430).
З початку 2017 року на території обслуговування Бориспільського ВП зареєстровано 3194 кримінальних проваджень (2016 рік – 3179), у тому числі – 1611 без урахування закритих за пп. 1, 2, 4, 6 ч. 1 ст. КПК України (2016 рік – 1675). Без урахування закритих в ЄРДР зареєстровано 737 тяжких та особливо тяжких кримінальних проваджень (2016 рік – 766), з яких 93 особливо тяжких (2016 рік – 48) та 644 тяжких (2016 рік – 718).
Водночас, результати роботи відділу поліції на пріоритетних напрямках оперативно-службової діяльності ще не в повній мірі відповідають сучасними вимогам. Є ряд проблем по матеріально-технічному забезпеченню діяльності відділу.
Виходячи зі структури зареєстрованих кримінальних проваджень можна побачити, що найбільшу їх частину складають крадіжки – 41,7%. Згідно аналізу статистичних даних (без урахування закритих КП) найбільш злочинів цього виду було скоєно з квартир та приватних будинків – 123 і 115 відповідно (або 18,2 % та 17,1%), також дачних будинків – 42 ( 6,2%).
Протягом 12 місяців 2017 року Бориспільським ВП розкрито 97 (62/35) кримінальних провадження минулих років, з яких:
грабежі – 1;
крадіжки – 18 ;
ДТП – 8;
незаконне заволодіння АМТ – 2;
хуліганства – 1;
злочини у сфері обігу наркотичних речовин – 22 ;
службові злочини – 1.
З початку року перебувало у розшуку 124 (83/41) злочинці, які переховувались від слідства, дізнання та суду, встановлено – 20 (16/4), розшук припинено з інших причин – 4 (4/0). Залишок нерозшуканих злочинців складає 100 (63/37), динаміка залишку на кінець звітного періоду відносно початку року складає – мінус 5,7% ( -3,1/-9,8) (в області – 4,8). Перебувало у розшуку 52 (51/1) безвісно зниклих громадян, з яких установлено місцезнаходження – 14 (14/0), визнані судом померлими або безвісно відсутніми - 0, залишок не розшуканих становить 38 (37/1) осіб, динаміка залишку на кінець звітного періоду відносно початку року складає – мінус 2,6% ( -2,6/0) (в області – 2,2%). Перебувало на обліку 22 невпізнаних трупів , знято з обліку – 3, залишок – 19, динаміка залишку на кінець звітного періоду відносно початку року складає – 11,8% (в області - 3,3%).
За 12 місяців 2017 року працівниками Бориспільського ВП ГУНП в Київській області виявлено 5088 адміністративних правопорушень (2016 рік – 2416).
Покращилась практика застосування мір запобіжних заходів, таких як затримання, арешт і домашній арешт. Проте, заходи впливу на криміногенну обстановку, вжиті на окремих напрямках боротьби зі злочинністю виявилися недостатніми. Поряд із вказаними позитивними результатами роботи, мали місце ряд недопрацювань та прорахунків. Враховуючи наведену характеристику злочинності в 2016 році, при наявних позитивних зрушеннях є необхідним підвищення рівня оперативно-службової діяльності, з метою забезпечення надійного захисту законних прав і свобод громадян, охорони правопорядку і боротьби зі злочинністю, зокрема, протидії її організованим формам.
Серед найбільш актуальних проблем, що потребують розв’язання, залишається якість вирішення звернень громадян, захист економічних відносин від кримінального впливу, протидія наркозлочинності, незаконній міграції, подолання явищ дитячої безпритульності і бездоглядності, а також подальше зміцнення партнерських зв’язків з населенням.
Необхідно зміцнювати матеріально-технічну базу діяльності поліції, насамперед, спеціальною оргтехнікою.
Загальне загострення соціально-економічних проблем призведе до подальшого росту таких видів правопорушень як крадіжки, розбої, грабежі приватного майна громадян, в т.ч. з квартир. Слабка укріпленність, відсутність будь-яких форм охорони - основні умови, що сприяють розповсюдженню правопорушень на підприємствах та в організаціях, тому і надалі збільшуватиметься ріст розкрадань та крадіжок з об’єктів агропромислового комплексу, енергопостачання та ін. Ще більшого росту набуде тенденція до омолодження злочинності по всіх лініях, оскільки все більше батьків залишають своїх дітей, вирушаючи на заробітки за кордон. Одним із найбільш поширених і суспільно-небезпечних явищ залишиться організована злочинність. Відбувається зростання таких негативних явищ як пияцтво, наркоманія, жебрацтво.
З метою стабілізації криміногенної ситуації на території міста Програма спрямована на виконання таких завдань:
охорону конституційних прав, свобод і законних інтересів громадян,
насамперед, об’єктивний та в повному обсязі розгляд звернень громадян, своєчасне реагування на заяви громадян про злочини;
покращання стану роботи щодо профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю, завдяки концентрації зусиль на попередження, розкриття і розслідування тяжких злочинів, припинення незаконного обігу зброї, вибухових речовин, наркотичних засобів;
удосконалення оперативно-розшукової діяльності;
забезпечення суворого дотримання законності при здійсненні оперативно-розшукових заходів, максимальне використання оперативних даних під час розкриття і розслідування злочинів;
широке залучення громадян до охорони громадського порядку, активізація взаємодії з громадськими формуваннями;
забезпечення дотримання Правил дорожнього руху його учасниками, належного реагування на дорожньо-транспортні пригоди;
покращання обліково-реєстраційної, службової та виконавської дисципліни, суворе дотримання законності;
поліпшення матеріально-технічного забезпечення Бориспільського ВП ГУНП в Київській області та Управління патрульної поліції в місті Бориспіль, у тому числі за рахунок коштів місцевого бюджету, а також забезпечення правового та соціального захисту працівників поліції.
3. Визначення мети Програми
Метою Програми є об'єднання зусиль органів місцевого самоврядування, правоохоронних і контролюючих органів, громадськості у напрямку профілактики та протидії злочинності, порушенням громадського порядку та іншим антисоціальним проявам, зміцнення законності та правопорядку, попередження та розкриття злочинів, посилення боротьби з пияцтвом та алкоголізмом, наркоманією, захисту особистої безпеки та майнових прав громадян та захисту прав дітей, підвищення рівня правосвідомості та обізнаності населення.
Програма спрямована на підвищення ефективності реалізації узгоджених органами місцевого самоврядування (Бориспільська міська рада, виконавчий комітет Бориспільської міської ради) превентивних та профілактичних заходів Бориспільського ВП ГУНП в Київській області та Управління патрульної поліції в місті Бориспіль, щодо забезпечення безпеки громадян, усунення причин і умов, що зумовили вчинення правопорушень, захисту прав і законних інтересів фізичних і юридичних осіб шляхом фінансування з міського бюджету окремих напрямів і заходів, які впливають на стан правопорядку в місті та потребують матеріально-технічного забезпечення.
4. Перелік завдань та заходів Програми
У рамках виконання Програми передбачається вирішити наступні завдання та здійснити заходи за такими основними напрямами:
відродження і розвиток єдиної системи профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на території м. Бориспіль;
удосконалення і підвищення ефективності упереджувально-профілактичної роботи конкретних державних органів та недержавних організацій в цій сфері, широке використання ініціативи громадськості;
підвищення оперативності і якості реагування на заяви та повідомлення громадян про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, удосконалення проведення слідчих дій, оперативно-розшукових заходів, рівня взаємодії всіх служб, у тому числі з громадськістю у боротьбі зі кримінальним сегментом;
інформаційне забезпечення населення, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій з питань профілактики і боротьби зі злочинністю та правопорушеннями;
запровадження системи дієвого контролю за станом та результатами роботи з попередження і розкриття злочинних зазіхань на власність громадян, особливо осіб похилого віку, самотніх, хворих;
посилення контролю за недопущенням розповсюдження наркотичних засобів, психотропних речовин, сильнодіючих та отруйних лікарських засобів в розважально-нічних закладах міста, викриття каналів їх надходження, припинення діяльності окремих осіб, які розповсюджують наркотики та організованих злочинних угруповань наркоділків;
припинення діяльності незаконно встановлених об’єктів міста та ліквідація стихійної торгівлі;
забезпечення захисту законних інтересів неповнолітніх, зокрема захисту від жорстокого поводження, експлуатації, насильства, втягнення у злочинну діяльність, до вживання наркотиків, пияцтва та тютюнопаління;
удосконалення інформаційно-аналітичного та матеріально-технічного забезпечення профілактичної діяльності, насамперед дільничних інспекторів поліції та груп реагування патрульної поліції, сектору кримінальної поліції, інформаційно-аналітичних служб (сектору моніторингу та чергової частини), які найбільше наближені до населення та займаються інформуванням населення;
участь у забезпеченні безпеки дорожнього руху, обладнання на території міста дитячого майданчику з навчання правил дорожнього руху з імітацією дорожніх умов, дорожньою розміткою та дорожніми знаками що є профілактикою дитячого дорожньо-транспортного травматизму.
5. Напрями діяльності та заходи Програми
5.1. Запровадити щорічне проведення спільних засідань, на яких розглядати питання:
забезпечення виконання заходів з профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю Бориспільським ВП ГУНП в Київській області та Управління патрульної поліції в місті Бориспіль у взаємодії з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, усунення факторів, що негативно впливають на стан правопорядку;
створення умов реалізації комплексних заходів з профілактики злочинності, зміцнення матеріально-технічної бази правоохоронних органів, які займаються профілактикою злочинності.
Бориспільський ВП ГУНП у Київській області, Управління патрульної поліції в місті Бориспіль, виконавчий комітет міської ради
Щорічно
5.2. Забезпечити висвітлення правоохоронної діяльності Бориспільського ВП ГУНП в Київській області та груп реагування Управління патрульної поліції в місті Бориспіль, спрямованої на попередження злочинності в засобах масової інформації. Щоквартально проводити зустрічі, прес-конференції для журналістів, надавати їм необхідну інформацію. Проводити обов'язкові щорічні звіти перед населенням та виступи на зборах громадян за участю керівників органу внутрішніх справ, органу місцевого самоврядування.
Бориспільський ВП ГУНП у Київській області, Управління патрульної поліції в місті Бориспіль, виконавчий комітет міської ради, міські газети, міське радіомовлення, ТРС «Бориспіль»
2018-2020
5.3. Забезпечити належну взаємодію з створеними в місті громадськими формуваннями з охорони громадського порядку з дільничими офіцерами поліції Бориспільського ВП та Управління патрульної поліції в місті Бориспіль.
Виконавчий комітет міської ради,
Бориспільський ВП ГУНП у Київській області, Управління патрульної поліції в місті Бориспіль, громадські формування
2018-2020
5.4. Проводити перевірку та аналіз стану освітлення в нічний час вулиць, парків, скверів м. Бориспіль, наявності термінового зв’язку з органами поліції.
Бориспільський ВП ГУНП у Київській області, Управління патрульної поліції в місті Бориспіль, КП «ВУКГ»
2018-2020 роки
5.5. Організація патрулювання в місті на вулицях та під час проведення масових заходів, у вихідні та святкові дні.
Бориспільський ВП ГУНП у Київській області, Управління патрульної поліції в місті Бориспіль
2018-2020 роки
5.6. Здійснення контролю та вжиття заходів за дотриманням чинного законодавства щодо правил роздрібної торгівлі, вуличної торгівлі та торгівлі алкогольними напоями в місті (відповідно до рішення Бориспільської міської ради від 22.02.2011 №306-7-VI «Про заборону роздрібної торгівлі в нічний час алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом (крім безалкогольного) на території м. Борисполя).
Бориспільський ВП ГУНП у
Київській області
Управління патрульної поліції в місті
Бориспіль
2018-2020 роки
5.7. Надання невідкладної допомоги особам, які потерпіли від нещасних випадків, рятуванні людей і майна.
Бориспільський ВП ГУНП у
Київській області
Управління патрульної поліції в місті
Бориспіль
2018-2020 роки
5.8. Заходи забезпечення безаварійності дорожнього руху:
5.8.1. Встановити дієвий контроль за дотриманням умов та не допускати перевезення через територію міста небезпечних вантажів автомобільним транспортом, передусім вибухових, отруйних, радіоактивних речовин.
Бориспільський ВП ГУНП у Київській області,
Управління патрульної поліції в місті Бориспіль
2018-2020 роки
5.8.2. З метою посилення контролю за експлуатаційним станом доріг та вулиць, забезпечення учасників дорожнього руху комфортними та безпечними умовами дорожнього руху проводити комплексне обстеження вулично-шляхової мережі.
Бориспільський ВП ГУНП у Київській області, Управління патрульної поліції в місті Бориспіль,
Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради
2018-2020 роки
5.8.3. З метою покращення правової свідомості громадян організувати постійне висвітлення питання безпеки дорожнього руху на місцевому радіомовленні, телебаченні, у місцевих газетах, громадському транспорті.
Бориспільський ВП ГУНП у Київській області, Управління патрульної поліції в місті Бориспіль,
Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю виконавчого комітету міської ради
Міські газети, міське радіомовлення, ТРС «Бориспіль»
2018-2020 роки
5.8.4. Надання початкових знань дітям дошкільного віку та учнів 1-4 класів початкових шкіл з правил дорожнього руху з метою попередження дитячого травматизму на дорогах.
Бориспільський ВП ГУНП у Київській області,
Управління патрульної поліції в місті Бориспіль
2018-2020 роки
5.9. Заходи запобігання поширенню наркоманії та алкоголізму:
5.9.1. Запровадити різні види соціальної антинаркотичної, антиалкогольної реклами, з метою формування у свідомості громадян, особливо молоді, негативного ставлення до вживання наркотиків та алкоголю.
Бориспільський ВП ГУНП у Київській
області (Служба ювенальної превенції,
дільничі офіцери поліції)
Служба у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету міської ради
2018-2020 роки
5.9.2. Проводити відпрацювання у розважальних закладах міста, місцях проведення масового дозвілля молоді (кафе, дискотеки тощо) та ігрових закладах міста з метою припинення діяльності тих, де виявлено факти торгівлі або вживання наркотичних засобів і психотропних речовин.
Бориспільський ВП ГУНП у Київській області
Управління патрульної поліції в місті Бориспіль
Громадські формування з охорони громадського порядку «Сектор безпеки», «Загін територіальної оборони»
2018-2020 роки
5.9.3. Щорічно проводити оперативно-профілактичну операцію під умовною назвою “Мак”, з метою виявлення і знищення незаконних посівів маку та конопель, недопущення незаконного отримання наркосировини.
Бориспільський ВП ГУНП у Київській області
Управління патрульної поліції в місті Бориспіль
Громадські формування з охорони громадського порядку «Сектор безпеки», «Загін територіальної оборони»
2018-2020 роки
5.10. Заходи запобігання правопорушенням серед неповнолітніх:
5.10.1. Забезпечити постійний взаємний обмін інформацією між сектором ювенальної превенції, службою у справах дітей, управлінням освіти та науки про дітей, які не навчаються, скоїли кримінальні правопорушення, затримані за вживання наркотичних речовин, алкогольних напоїв, бродяжництво, жебракування.
Бориспільський ВП ГУНП у Київській області
Управління освіти і науки міської ради
Служба у справах дітей та сім’ї
виконавчого комітету міської ради
2018 – 2020 роки
5.10.2. Підвищити стан поінформованості учнівської, студентської молоді в навчальних закладах міста щодо відповідальності за порушення антиалкогольного законодавства та вчинення злочинів і адміністративних правопорушень, пов’язаних з наркотиками. Проведення батьківських зборів з цих питань, з залученням представників освіти та науки, охорони здоров’я, служби у справах дітей, органів поліції, інших установ та організацій.
Бориспільський ВП ГУНП у Київській області
Управління освіти і науки міської ради
Служба у справах дітей та сім’ї
виконавчого комітету міської ради
2018 – 2020 роки
5.10.3. Здійснювати контроль за дотриманням культурно-розважальними закладами, ігровими залами, комп’ютерними клубами нормативно-правових актів щодо порядку відвідування їх дітьми, заборони продажу алкогольних напоїв, тютюнових виробів, розповсюдження наркотиків, пропаганди проституції, насилля, жорстокості.
Бориспільський ВП ГУНП у Київській області
Управління патрульної поліції в місті Бориспіль, громадські формування
2018 – 2020 роки
5.11. Заходи щодо фінансового, матеріально-технічного забезпечення діяльності правоохоронних органів:
5.11.1. Врахувати заходи програми при формуванні міського бюджету на 2018 рік та в подальшому на період до 2020 року.
Фінансове управління виконавчого комітету міської ради
Відділ з питань НС та ЦЗН виконавчого комітету міської ради
Бориспільський ВП ГУНП у Київській області
Управління патрульної поліції в місті Бориспіль
2018 – 2020 роки
5.11.2. Проводити роботу з підвищення ролі і авторитету служби діяльничних офіцерів поліції, патрульної поліції, чергових частин та інформаційно-аналітичних служб, їх матеріально-технічного забезпечення:
забезпечення на території міста службовими приміщеннями, утримання їх в належному стані, меблями;
забезпечення оперативних підроділів (сектор кримінальної поліції, сектор ювенальної превенції, слідчих та ін.) та груп реагування патрульної поліції спеціальним обладнанням та речовим майном;
забезпечення оперативих підрозділів, дільничих інспекторів, інформаційно-аналітичних служб комп’ютерною та оргтехнікою зметою покращання ведення обліку та інформаційно-аналітичної діяльності;
забезпечення спеціальних автомобілів паливно-мастильними матеріалами для відпрацювання викликів, розслідувань, сумісних операцій, перевезень затриманих до місць утримання під вартою, для патрулювання вулиць та проведення заходів у місті;
забезпечення інформаційної та службової діяльності.
Фінансове управління виконавчого
комітету міської ради
Відділ з питань НС та ЦЗН виконавчого комітету міської ради
Бориспільський ВП ГУНП у Київській області
Управління патрульної поліції в місті Бориспіль
2018 – 2020 роки
6. Очікувані результати виконання Програми
6.1. У ході реалізації Програми очікується:
посилення профілактичного впливу на злочинність;
зниження рівня злочинності на території міста Бориспіль;
підтримання громадського порядку та безпеки громадян на максимально високому рівні;
зниження рівня вживання наркотиків населенням громади та припинення транзиту наркотичних засобів через територію громади;
усунення причин і умов, які сприяють втягненню молоді та підлітків у протиправну діяльність;
досягнення належного рівня фінансового і матеріального забезпечення правоохоронної та профілактичної діяльності;
розширенняі нформаційно-пошукових можливостей та оперативного зв’язку в ході розкриття злочинів Бориспільським ВП ГУНП в Київській області та Управлінням патрульної поліції в місті Бориспіль;
підвищення рівня захисту прав, свобод і власності громадян, створення безпечних умов життя;
мінімізація злочинного впливу на молодь та підлітків, усунення причин і умов, що сприяють втягненню їх у протиправну діяльність;
підвищення рівня безпеки дорожнього руху.
6.2. Кількісні та якісні показники,
які характеризують результати виконання Програми
№ з/п |
Показники |
Од. |
Джерело |
Міський бюджет |
||
2018 |
2019 |
2020 |
||||
1. |
Затрат |
|
|
|
|
|
1.1. |
Обсяги фінансування програми |
тис. грн. |
Обгрунтування програми |
757,91 |
873,11 |
467,95 |
2. |
Якості |
|
|
|
|
|
2.1. |
Зниження рівня |
% |
Прогнозні дані |
8 |
10 |
12 |
2.2. |
Зменшення кількості |
% |
Прогнозні дані |
4 |
5 |
6 |
2.3. |
Підвищення рівня |
% |
Прогнозні дані |
5 |
6 |
7 |
3. |
Продукту |
|
|
|
|
|
3.1. |
Кількість адміністративних протоколів |
тис.шт. |
Прогнозні дані |
5,9 |
5,2 |
4,8 |
4. |
Ефективності |
|
|
|
|
|
4.1. |
Збільшення показнику |
% |
Прогнозні дані |
7 |
8 |
9 |
7. Фінансове забезпечення Програми
Джерелами фінансування Програми є кошти місцевого бюджету, у тому числі кошти міських підприємств, установ і організацій всіх форм власності, добровільні пожертвування фізичних і юридичних осіб, благодійних організацій та об’єднань громадян, інші, незаборонені законодавством джерела. Фінансування Програми здійснюється шляхом надання субвенцій з міського бюджету державному бюджету з метою сприяння діяльності органів Національної поліції на території міста Бориспіль.
Програму передбачається виконати в один етап, з 2018 по 2020 роки.
8. Передбачувані обсяги фінансування цільової Програми
№ з/п |
Зміст заходів |
Необхідно коштів (тис.грн/рік) |
Джерело фінансування |
Відповідальні виконавці |
||
2018 |
2019 |
2020 |
||||
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
|
Надання субвенцій з міського бюджету державному бюджету на забезпечення матеріально- технічними засобами та пальним органів Національної поліції на території міста Бориспіль |
|
|
|
Місцевий бюджет |
Фінансове управління, |
1 |
Забезпечення повноцінної та безперебійної роботи інтегрованої інформаційно-пошукової системи, інформаційно-аналітичного центру поліції, проведення змістовних аналізів вчинення злочинів на території міста |
|
|
|
|
|
1.1 |
Закупівля комп’ютерної та оргтехніки:
|
156,85 |
156,85 |
153,86 |
//---// |
//---// |
2 |
Забезпечення безпеки дорожнього руху, проведення навчання дітей дошкільного віку та учнів початкових класів правилам дорожнього руху з імітацією дорожніх умов для профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Проведення комплексних обстежень вулично-шляхової мережі для контролю за експлуатаційним станом доріг. Організація патрулювання в місті на вулицях та під час проведення масових заходів, у вихідні та святкові дні |
|
|
|
|
|
2.1 |
Закупівля паливно-мастильних матеріалів для забезпечення спеціальних автомобілів:
|
60,94 |
60,94 |
60,96 |
//---// |
|
2.2 |
Виділення ділянки та обладнання її під дитячий тренувальний майданчик з безпеки дорожнього руху:
|
- |
400,00 |
- |
//---// |
|
3 |
Забезпечення висвітлення правоохоронної діяльності підрозділів національної поліції в місті Бориспіль, спрямованої на попередження злочинності в засобах, масової інформації. Запровадження соціальної антинаркотичної, антиалкогольної реклами з метою формування у свідомості громадян, особливо молоді, негативного ставлення до вживання наркотиків та алкоголю |
|
|
|
|
|
3.1 |
Закупівля паперу, поштових марок та конвертів:
|
61,63 |
61,63 |
61,64 |
//---// |
//---// |
3.2 |
Виготовлення друкованих матеріалів для розповсюдження соціальної реклами:
|
25,00 |
25,00 |
25,00 |
//---// |
|
4 |
Підвищення оперативності і якості реагування на заяви та повідомлення громадян про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, удосконалення проведення слідчих дій, оперативно-розшукових заходів. Забезпечення оперативних підрозділів поліції спеціальним обладнанням, засобами реєстрації та тестування |
|
|
|
|
//---// |
4.1 |
Закупівля спеціального обладнання: |
101,39 |
101,39 |
101,39 |
//---// |
//---// |
4.2 |
Закупівля засобів відео-, фотореєстрації та тестування: |
98,00 |
50,00 |
50,00 |
//---// |
//---// |
5 |
Облаштування належних умов праці працівників підрозділів поліції, забезпечення меблями |
|
|
|
//---// |
//---// |
5.1 |
Закупівля меблевого обладнання:
|
15,10 |
15,10 |
15,10 |
//---// |
|
|
ВСЬОГО: |
757,91 |
873,11 |
467,95 |
|
|
|
РАЗОМ: |
2 098,97 грн |
|
|
9. Ресурсне забезпечення цільової Програми профілактики злочинності та сприяння діяльності правоохоронних органів Національної поліції на території міста Бориспіль на 2018-2020 роки
тис. гривень
Обсяг коштів. які пропонуються залучити на виконання Програми |
Роки |
Усього витрат на виконання Програми |
||
2018 |
2019 |
2020 |
||
Обсяг ресурсів, усього, утому числі: |
757,91 |
873,11 |
467,95 |
2 098,97 |
бюджет м. Бориспіль |
757,91 |
873,11 |
467,95 |
2 098,97 |
10. Координація та контроль за ходом виконання програми
Координацію дій між виконавцями Програми, контроль за станом її виконання, визначення порядку взаємного інформування (із зазначенням конкретних строків), звітування тощо здійснює відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету міської ради.
Відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету міської ради інформувати міську раду про хід виконання Програми щорічно до 01 березня.
____________________________________