Інформація щодо продовження надання послуг оренди електросамокатів в м. Бориспіль Повідомлення СТОВ «Старинська птахофабрика» (30925770) про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Повідомлення про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Бориспільської міської територіальної громади з пропозицією щодо долучення до її роботи осіб Про внесення змін до Комплексної програми розвитку сільського господарства та сільських територій Київської області на 2024-2027 роки До відома суб’єктів господарювання: затверджено комплексну програму «Конкурентоспроможна Київщина» на 2026–2027 роки Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності Державне підприємство «СЕТАМ» Міністерства юстиції України повідомляє про проведення низки електронних аукціонів Про недопущення самовільних рубок у захисних лісонасадженнях, що розташовані на землях залізничного транспорту «Архів Війни за Незалежність»: Державна архівна служба України запроваджує формування єдиного інтегрованого інформаційного простору Відкрито набір на 2 хвилю безкоштовної онлайн-акселераційної програми для українських жінок-підприємиць «Tech Driven Growth», яку реалізують Garage48 та ГО «Інша Жінка» за підтримки Естонського центру міжнародного розвитку (ESTDEV) Повідомлення ТОВ "УКРСПЕЦВИДОБУВАННЯ" (45643658) про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Про скликання сімдесят третьої сесії міської ради VІІІ скликання Увага! 03 березня 2026 року у КНП «ББЛІЛ» заплановано забір донорської крові До уваги жителів громади: безоплатна консультація нотаріуса Громадська організація «Зміст» проводить всеукраїнське соціологічне опитування, щоб детально вивчити умови життя в українських селах та селищах До уваги власників, балансоутримувачів та управителів багатоквартирних будинків! Податкова служба Київщини: онлайн-опитування щодо впливу енергетичних обмежень на діяльність бізнесу регіону Київський обласний Фонд пiдтримки iндивiдуального житлового будiвництва на селi інформує про пільгове довгострокове кредитування Графік роботи чергових кабінетів лікарів у вихідні Управління культури Бориспільської міської ради оголошує початок прийому заявок на участь у щорічному міському конкурсі читців імені Т. Г. Шевченка Про оголошений аукціон зі зниженням стартової ціни на 50% Запрошуємо взяти участь у тренінгах із розвитку підприємництва та ділових навичок, практичних аспектів підприємницької діяльності та стратегічного розвитку бізнесу У Бориспільській міській територіальній громаді буде розпочато процес перетворення комунальних підприємств відповідно до вимог чинного законодавства Дослідницька агенція Fama проводить опитування українських підприємців і підприємиць: долучайтеся! Оголошення ТОВ «АТК «ІВАНКІВ» про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля об'єкту «Реконструкція будівель і споруд птахофабрики під свинокомплекс повного циклу вирощування з допоміжними будівлями та спорудами по вул. Харківська в с. Іванків Бориспільського району Київської області» Про скликання сімдесят другої сесії міської ради VІІІ скликання Держстат відновлює опитування щодо зайнятості та безробіття населення: для участі в обстеженні у Бориспільській МТГ відібрано 270 домогосподарств Шановні суб’єкти господарювання! Увага! На території Бориспільської міської територіальної громади тимчасово буде повністю відключено вуличне освітлення Увага! Тимчасове обмеження руху транспортних засобів у м. Бориспіль Про скликання сімдесят першої позачергової сесії міської ради VІІІ скликання Держгеокадастр повідомляє про індексацію нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік Інформаційне повідомлення Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях про продаж об’єкта малої приватизації − об’єкта незавершеного будівництва «Зернопереробний комплекс», за адресою: Київська обл., Бориспільський (Переяслав - Хмельницький) р-н, с. Соснова, вул. Центральна, 34-а До 10 січня 2026 року триває прийом документів на отримання стипендії та премії за спортивні досягнення Повідомлення про намір КП «ВУКГ» здійснити зміну діючих тарифів на послуги з управління рідкими побутовими відходами з 1 лютого 2026 року Зимові канікули продовжено до 18 січня У КНП «ББЛІЛ» працює реабілітаційне відділення Бориспільська міська рада повідомляє про початок створення Комісії з розгляду питань щодо надання допомоги для вирішення житлового питання окремим категоріям внутрішньо переміщених осіб Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВ "ГРАД-2007" Оренда електросамокатів у зимовий період: за чи проти? До уваги жителів громади: безоплатна консультація нотаріуса Повідомлення про намір КПТМ «Бориспільтепломережа» здійснити коригування діючих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ, організацій та інших споживачів на опалювальний період 2025-2026 років «Різдво завдяки тобі»: збір для наших захисників та захисниць на передовій Нагадуємо про заборону салютів, феєрверків та петард Увага! Органи державної статистики розпочинають проведення обстеження бюджетів домогосподарств у Борисполі Повідомлення про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Бориспільської міської територіальної громади з пропозицією щодо долучення до її роботи осіб До уваги суб’єктів підприємницької діяльності у сфері земельних відносин! Про скликання сімдесятої сесії міської ради VІІІ скликання До уваги сільськогосподарських товаровиробників: часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва Оголошення повторного конкурсу з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Бориспільської міської територіальної громади
logo diia

24 травня 2018 року № 263 «Про схвалення прогнозу бюджету міста Борисполя на 2019 - 2020 роки »

24 трав. 2018

 

Відповідно до статті 21 Бюджетного кодексу України, підпункту 1 пункту а) статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», листа Міністерства фінансів України від 16.12.2013 № 31-0510-14-8/36418 про надання рекомендацій щодо формування місцевих бюджетів на середньострокову перспективу та на підставі рішення міської ради від 21.12.2017 № 2573-36-VIІ «Про бюджет міста Борисполя на 2018 рік»  виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1. Схвалити прогноз бюджету міста Борисполя на 2019 – 2020 роки (додається).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Ковальову Л.О.

 

Міський голова                                                                  А.С. Федорчук

 

СХВАЛЕНО
Рішення виконавчого
комітету міської ради
24.05.2018 №  263

Прогноз
бюджету міста Борисполя на 2019–2020 роки

Цей Прогноз визначає основні напрями дій у середньостроковій перспективі, які сприятимуть досягненню довгострокових стратегічних цілей.
Метою середньострокового бюджетного прогнозування є створення дієвого механізму управління бюджетним процесом, встановлення взаємозв’язку між стратегічними цілями розвитку міста та можливостями міського бюджету у середньостроковій перспективі.
Прогноз бюджету міста Борисполя розроблено на основі положень Бюджетного кодексу України, Податкового кодексу України та з метою забезпечення послідовності бюджетного процесу при підготовці проекту бюджету на 2019 рік.
Головною метою для міста на середньостроковий період є забезпечення відновлення та економічного зростання на основі здійснення модернізації економіки міста та підвищення її конкурентоспроможності.
Для досягнення цієї мети політика міської влади, як і державна, спрямовуватиметься на проведення комплексних реформ у всіх сферах життєдіяльності із одночасним забезпеченням на належному рівні соціальної підтримки населення.
У бюджетній сфері основним завданням залишатиметься забезпечення макроекономічної стабільності, збалансованості та стійкості бюджетної системи.
Податково-бюджетна політика у середньостроковій перспективі здійснюватиметься на основі положень Бюджетного кодексу України та Податкового кодексу України зі змінами і доповненнями, які передбачатимуть поступове зниження податкового навантаження на суб’єктів господарювання, децентралізацію бюджетних ресурсів, підвищення ефективності використання бюджетних коштів, відповідальності всіх учасників бюджетного процесу тощо.

 

Індикативні прогнозні показники бюджету
міста Борисполя на 2019-2020 роки

 

Прогнозний обсяг, тис. грн.

2019 рік

2020 рік 

Загальний обсяг доходів (без трансфертів), у тому числі:

378650,0

360700,0

доходи загального фонду

360405,0

341455,0

доходи спеціального фонду

18245,0

19245,0

з них: бюджет розвитку

1200,0

1200,0

Загальний обсяг видатків 

378650,0

360700,0

видатки загального фонду

255216,9

272905,0

видатки спеціального фонду

123433,1

87795,0

Офіційні трансферти (загальний фонд)

290765,0

305890,5

Кредитування

0,0

0,0

кредитування спеціального фонду

0,0

0,0

Граничний розмір боргу міського бюджету та гарантованого територіальною громадою міста боргу

 

59 441,7

50950,2

Дефіцит («+»), профіцит («-»)

0,0

0,0

Міжбюджетні відносини

У сфері взаємовідносин державного та обласного бюджетів з міським бюджетом міста Борисполя у середньостроковому періоді відповідно до положень Бюджетного кодексу України зі змінами і доповненнями передбачається подальше розширення ресурсної бази місцевих бюджетів, зміцнення їх фінансової незалежності та удосконалення міжбюджетних відносин у напрямі підвищення самодостатності місцевих бюджетів.
Бюджетна політика у середньостроковій перспективі буде спрямована на реформування міжбюджетних відносин та забезпечення сталого соціально-економічного розвитку міста шляхом покращення якості послуг, що надаються за рахунок місцевого бюджету, та підвищення частки інвестиційних видатків на впровадження проектів та поліпшення матеріально-технічної бази бюджетної сфери.
Досягнення цілей передбачає вирішення у середньостроковій перспективі таких завдань:
Зміцнення фінансової основи місцевого бюджету шляхом:
розширення джерел надходжень доходів;
вчасного адміністрування податків.
Впровадження програмно-цільового методу складання та виконання  місцевих бюджетів, що потребує:
затвердження нормативних документів для впровадження і застосування програмно - цільового методу на рівні місцевого бюджету;
запровадження програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів;
удосконалення системи моніторингу й оцінювання використання бюджетних коштів.
Впровадження середньострокового планування, що в свою чергу передбачає:
розробка методології середньострокового бюджетного планування;
запровадження програм розвитку міста на середньострокову перспективу.
У цілому, на період до 2020 року, реформування міжбюджетних взаємовідносин з метою децентралізації бюджетних ресурсів у бік зростання самодостатності місцевого бюджету дасть змогу міській раді проводити ефективнішу політику розвитку, що сприятиме поліпшенню умов проживання населення та інфраструктури міста.

Дохідна частина місцевого бюджету

Прогноз доходів місцевого бюджету розроблено на підставі основних прогнозних показників економічного і соціального розвитку міста на 2019–2020 роки з урахуванням основних напрямів реформування податкової системи, визначених у Податковому кодексі України зі змінами і доповненнями.
Подальша консолідація податкового законодавства у Податковому кодексі України дасть можливість уникнути безсистемного внесення змін до податкового законодавства, забезпечить його стабільність, сприятиме інвестиційно-інноваційному розвитку економіки, зниженню податкового навантаження на платників податків, системності надання податкових пільг, збільшенню надходжень до бюджету за рахунок розширення бази оподаткування та поліпшення адміністрування.
Індикативний прогноз показників бюджету міста Бориспіль на 2019 – 2020 роки за основними джерелами доходів у розрізі фондів наведено у додатку 1 до цього прогнозу.
Індикативні прогнозні показники загального фонду бюджету міста Бориспіль за основними джерелами доходів на 2019 – 2020 роки викладено у додатку 2 до цього прогнозу.

Видаткова частина місцевого бюджету

Бюджетна політика на період до 2020 року спрямовуватиметься на  проведення структурних реформ у бюджетній сфері та економіці, зокрема, у медицині, освіті, житлово-комунальному господарстві, а також на забезпечення гідних умов життєдіяльності для кожного громадянина.
Індикативні прогнозні показники видатків місцевого бюджету на 2019-2020 роки за програмним призначенням наведено у додатку 3 до цього прогнозу.
При цьому ключовим завданням бюджетної політики залишатиметься забезпечення макроекономічної стабільності, стійкості та збалансованості бюджетної системи.
Фінансування бюджетних видатків на період до 2020 року здійснюватиметься в рамках жорсткої економії бюджетних коштів. У цих умовах визначальним стане підвищення ефективності видатків, що відбуватиметься на основі їх пріоритетності та оцінки ступеня досягнення очікуваних результатів.
У середньостроковому періоді бюджетна система України функціонуватиме на засадах Бюджетного кодексу України зі змінами і доповненнями, положення якого, зокрема врегульовують питання запровадження механізму середньострокового бюджетного прогнозування, посилення взаємозв’язку економічної, бюджетної, податкової та грошово-кредитної політики, підвищення відповідальності учасників бюджетного процесу.
Для підвищення рівня та ефективності використання бюджетних коштів у 2019-2020 роках передбачається:
удосконалення нормативно-правової та методологічної бази з урахуванням результатів запровадження ПЦМ на рівні місцевих бюджетів;
моніторинг виконання бюджетних програм місцевих бюджетів, проведення оцінки ефективності та результативності їх виконання;
внесення змін до програмного забезпечення в частині планування та обслуговування місцевих бюджетів за ПЦМ;
Розробка методологічних засад планування місцевих бюджетів на середньострокову перспективу полягатиме у оцінці ефективності виконання бюджетних програм за попередній бюджетний період, перегляді та оцінці законодавства, що надає підстави для здійснення витрат з місцевого бюджету, формуванні переліку бюджетних програм на плановий та наступні за плановим два бюджетні періоди.
За видами діяльності головними завданнями бюджетної політики будуть такі.

Освіта

Пріоритетним завданням галузі буде забезпечення доступної високоякісної освіти, яка забезпечує повноцінний розвиток кожної дитини і її успішну інтеграцію в українське суспільство та європейську інтеграцію.
Основними напрямами політики протягом 2019-2020 років є:
оптимізація мережі навчальних закладів з урахуванням демографічних і економічних реалій;
створення умов для переходу фінансування навчальних закладів від принципу утримання до принципу формування їх видатків, виходячи з кількості учнів та стандарту вартості навчання одного учня;
запровадження національної системи оцінювання якості освіти;
підвищення рівня забезпеченості загальноосвітніх шкіл сучасними засобами навчання (кабінети біології, фізики, хімії) та комп’ютерною технікою нового зразка.

Соціальний захист та соціальне забезпечення

Посилення адресної соціальної підтримки для підвищення ефективності використання бюджетних коштів та їх спрямування соціально вразливим верствам населення.
У середньостроковій перспективі передбачається:
збільшення розмірів державних соціальних гарантій за рахунок коштів державних цільових субвенцій;
здійснення структуризації системи надання пільг (з урахуванням рівня доходів всіх одержувачів пільг), компенсацій та державної допомоги відповідно до вимог законодавства;
підвищення охоплення адресною соціальною допомогою незахищених верств населення;
перехід до принципу адресності для всіх видів соціальної підтримки, за винятком допомоги у разі народження дитини, інвалідам з дитинства й дітям-інвалідам, а також пільг особам, які мають виняткові заслуги перед Батьківщиною згідно діючого законодавства.

Культура та мистецтво

Головними пріоритетами галузі будуть збереження, відтворення та примноження духовних і культурних здобутків українського народу.
Протягом 2019-2020 років передбачається здійснити:
удосконалення механізму надання фінансової підтримки закладам культури;
упорядкування кількості установ культури та їх штатної чисельності;
запровадження системи державних стандартів щодо надання культурних послуг населенню;
забезпечення підвищення фахового та освітнього рівня працівників культури і мистецтв.

Фізична культура і спорт

Головними пріоритетами галузі будуть всебічне фізичне виховання та становлення здорової нації.
Протягом 2019-2020 років передбачається здійснити:
створення умов для залучення широких верств населення до масового спорту, удосконалення механізму утворення та утримання мережі сучасних спортивних споруд;
створення стимулів для здорового способу життя й здорових умов праці шляхом розвитку інфраструктури для занять масовим спортом та активного відпочинку.

Додаток 1
до прогнозу бюджету м. Борисполя
на 2019-2020 роки

 

ІНДИКАТИВНИЙ ПРОГНОЗ НАДХОДЖЕНЬ
ДО БЮДЖЕТУ МІСТА БОРИСПОЛЯ
на 2019-2020 роки за основними джерелами доходів місцевих бюджетів
(без міжбюджетних трансфертів)

(тис. грн)

 

№ з/п

Код *

Доходи місцевих бюджетів

Факт 2017 року

Затверджено на 2018 рік

Прогноз на 2019 рік

Прогноз
на 2020 рік

1

11010000

Податок та збір на доходи фізичних осіб

246095,5

190700,0

195520,0

199400,0

2

11020000

Податок на прибуток підприємств комунальної власності

1065,9

1100,0

1100,0

1100,0

3

13020000

Рентна плата за спеціальне використання води

1,2

0,0

0,0

0,0

4

13030000

Рентна плата за користування надрами

0,0

0,0

0,0

0,0

5

14020000

Акцизний податок з вироблених Україні підакцизних товарів (пальне)

5104,5

5000,0

5000,0

0,0

6

14030000

Акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (пальне)

19599,3

19500,0

20000,0

0,0

7

14040000

Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів

20385,2

19400,0

20500,0

20800,0

8

18000000

Місцеві податки і збори

105187,2

103360,0,0

106100,0

107800,0

 

 

у тому числі:

 

 

 

 

8.1

18010100-18010400

Податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки

3243,9

3200,0

4000,0

4500,0

8.2

18010500-18010900

Плата за землю

52422,1

52000,0

52200,0

52500,0

8.3

18011000-18011100

Транспортний податок

365,0

310,0

350,0

350,0

8.4

18030000

Туристичний збір

343,6

350,0

350,0

350,0

8.5

 

Збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності

-18,0

0,0

0,0

0,0

8.6

18050000

Єдиний податок

48830,6

47500,0

49200,0

50100,0

9

19090100

Кошти, що передаються (отримуються), як компенсація із загального фонду державного бюджету бюджетам місцевого самоврядування

4080,4

0,0

0,0

0,0

10

21010300

Частина прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучається до відповідного місцевого бюджету

452,7

460,0

500,0

500,0

11

21050000

Плата за розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів

41905,5

0,0

0,0

0,0

12

21080900

Штрафні санкції за порушення законодавства про патентування, за порушення норм регулювання обігу готівки та про застосування реєстраторів розрахункових операції у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг

4,4

5,0

5,0

5,0

13

21081100

Адміністративні штрафи та інші санкції

354,1

300,0

350,0

350,0

14

21081500

Адміністративні штрафи та штрафні санкції за порушення законодавства у сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів

57,9

40,0

50,0

50,0

15

22010300

Адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

152,8

140,0

160,0

170,0

16

22012500

Плата за надання інших адміністративних послуг

6104,3

5800,0

6100,0

6200,0

17

22012600

Адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

179,1

170,0

180,0

190,0

18

22012900

Плата за скорочення термінів надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

21,3

20,0

30,0

30,0

19

22080400

Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим  майном, що у комунальній власності

4544,1

4200,0

4350,0

4400,0

20

22090000

Державне мито

404,3

400,0

450,0

450,0

21

24060300

Інші надходження

46,3

0,0

0

0

22

24061900

Кошти, отримані від надання учасникам процедури закупівель як забезпечення їх тендерної пропозиції )пропозиції конкурсних торгів), які не підлягають поверненню цим учасникам

238,6

0,0

0,0

0,0

23

31010200

Надходження коштів від реалізації безхазяйного майна, знахідок, спадкового майна, майна, одержаного територіальною громадою в порядку спадкування чи дарування

7,9

8,0

10,0

10,0

 

До загального фонду місцевих бюджетів

455992,5

350603,0

360405,0

341455,0

Бюджет розвитку місцевих бюджетів

1

21010800

Дивіденди (дохід), нараховані на акції (частки, паї) господарських товариств, у статутних капіталах яких є комунальна власність

0,0

0,0

0,0

0,0

2

31030000

Кошти від відчуження майна, що перебуває в комунальній власності

866,8

0,0

0,0

0,0

3

33010000

Кошти від продажу землі

277,4

200,0

200,0

200,0

4

24170000

Надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту

25625,2

1000,0

1000,0

1000,0

 

Разом бюджет розвитку

26769,4

1200,0

1200,0

1200,0

Спеціальний фонд

1

19010000

Екологічний податок

56,7

40,0

45,0

45,0

2

21110000

Надходження коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва

0,0

0,0

0,0

0,0

3

25000000

Власні надходження бюджетних установ

 

16784,2

14551,9

15200,0

16200,0

4

50110000

Цільові фонди, утворені ВР АРК, органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади

1858,4

1800,0

1800,0

1800,0

 

Разом спеціальний фонд

18699,3

16391,9

17045,0

18045,0

До спеціального фонду місцевих бюджетів

45468,7

17591,9

18245,0

19245,0

Разом доходи місцевих бюджетів (без трансфертів)

501461,2

368194,9

378650,0

360700,0

 

Додаток 2
до прогнозу бюджету м. Борисполя
на 2019-2020 роки

Індикативні прогнозні показники загального фонду бюджету
міста Борисполя за основними джерелами доходів на 2019 - 2020 роки

тис. грн

Найменування доходів згідно з бюджетною класифікацією доходів

Код

Факт 2017 року

Затверджено на 2018 рік
 

Прогноз на 2019 рік

Прогноз на 2020 рік

Податкові надходження

10000000

401519,2

339060,0

348220,0

329100,0

Податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості

11000000

247161,4

191800,0

196620,0

200500,0

Податок та збір на доходи фізичних осіб

11010000

246095,5

190700,0

195520,0

199400,0

Податок на прибуток підприємств

11020000

1065,9

1100,0

1100,0

1100,0

Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності

11020200

1065,9

1100,0

1100,0

1100,0

Рентна плата та плата за використання інших природних ресурсів

13000000

1,2

0,0

0,0

0,0

Рентна плата за спеціальне використання води

13020000

1,2

0,0

0,0

0,0

Рентна плата за користування надрами

13030000

0,0

0,0

0,0

0,0

Акцизний податок з вироблених в Україні підакцизних товарів (пальне)

14020000

5104,5

5000,0

5000,0

0,0

Акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (пальне)

14030000

19599,3

19500,0

20000,0

0,0

Акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів

14040000

20385,2

19400,0

20500,0

20800,0

Місцеві податки і збори

18000000

105187,2

103360,0

106100,0

107800,0

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

18010100-18010400

3243,9

3200,0

4000,0

4500,0

Плата за землю

18010500-18010900

52422,1

52000,0

52200,0

42500,0

Транспортний податок

18011000-18011100

365,0

310,0

350,0

350,0

Туристичний збір

18030000

343,6

350,0

350,0

350,0

Збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності

18040000

-18,0

0

0

0

Єдиний податок

18050000

48830,6

47500,0

49200,0

50100,0

Кошти, що передаються (отримуються), як компенсація із загального фонду державного бюджету бюджетам місцевого самоврядування

19090100

4080,4

0,0

0,0

0,0

Неподаткові надходження

20000000

54465,4

11535,0

12175,0

12345,0

Доходи від власності та підприємницької діяльності

21000000

42774,6

805,0

905,0

905,0

Частина прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучаються до бюджету

21010300

452,7

460,0

500,0

500,0

Плата за розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів

21050000

41905,5

0,0

0,0

0,0

Штрафні санкції за порушення законодавства про патентування

21080900

4,4

5,0

5,0

5,0

Адміністративні штрафи, що накладаються місцевими органами виконавчої влади

21081100

354,1

300,0

350,0

350,0

Адміністративні штрафи та штрафні санкції за порушення законодавства у сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів

21081500

57,9

40,0

50,0

50,0

Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційного та побічного продажу

22000000

11405,9

10730,0

11270,0

11440,0

Адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань

22010300

152,8

140,0

160,0

170,0

Плата за надання інших адміністративних послуг

22012500

6104,3

5800,0

6100,0

6200,0

Адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

22012600

179,1

170,0

180,0

190,0

Плата за скорочення термінів надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

22012900

21,3

20,0

30,0

30,0

Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває у комунальній власності

22080400

4544,1

4200,0

4350,0

4400,0

Державне мито в частині, що належить бюджету міста

22090000

404,3

400,0

450,0

450,0

Інші надходження

24060000

284,9

0,0

0,0

0,0

Доходи від операцій з капіталом

30000000

7,9

8,0

10,0

10,0

Надходження коштів від реалізації безхазяйного майна, знахідок, спадкового майна, майна, одержаного

31010200

7,9

8,0

10,0

10,0

територіальною громадою в порядку спадкування чи дарування

 

 

 

 

 

Разом доходів

 

455992,5

350603,0

360405,0

341455,0

Офіційні трансферти

40000000

272319,2

279605,

0,0

0,0

1

2

3

4

5

6

Стабілізаційна дотація

41020000

169,9

0,0

 

Субвенції

41030000

272149,3

279605,5

Освітня субвенція

41033900

56559,3

72788,3

Медична субвенція

41034200

50155,9

47640,2

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям

41030600

60763,2

63578,0

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот

41030800

101748,3

94739,0

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу

41031000

26,5

32,0

 

Субвенція з державного бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами

41035400

423,1

0,0

 

Інші субвенції

41035000

196,0

0,0

 

Субвенція з державного бюджету на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції та потребують поліпшення житлових умов

41036100

1669,3

0,0

 

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення

41035800

607,7

828,0

 

1

2

3

4

5

6

батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом «гроші ходять за дитиною»

 

 

 

 

 

Всього доходів загального фонду

 

728311,7

630208,5

360405,0

341455,0

 

Додаток 3
до прогнозу бюджету м. Борисполя
на 2019-2020 роки

Індикативні прогнозні показники видатків загального фонду бюджету міста Бориспіль на 2019-2020 роки за програмною класифікацією
(без урахування субвенцій)

Видатки

2017

2018

2019

2020

Уточнений план

Загальний фонд (затверджено)

Загальний фонд (прогноз)

Загальний фонд (прогноз)

Державне управління

34814,4

45 432,3

48235,6

51146,5

Освіта

97878,4

113008,1

124618,5

135 758,3

Охорона здоров’я

0,0

1365,6

950,0

500,0

Соціальний захист, соціальне забезпечення

11909,4

9861,5

11906,6

12494,7

Культура і мистецтво

16822,5

9837,7

12960,3

14756,3

Фізична культура і спорт

10489,4

10877,7

13450,9

15369,2

Житлово-комунальне господарство

44774,5

17555,5

19800,0

20100,0

Транспорт, дорожнє управління

54274,9

697,0

800,0

1200,0

Засоби масової інформації

363,4

197,9

200,0

300,0

Заходи з ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха

602,1

28,4

35,0

50,0

Видатки, не віднесені до основних груп

10481,9

9759,6

7760,0

8530,0

Реверсна дотація

28608,3

16567,5

14500,0

12700,0

Обслуговування боргу

137,0

15,0

0,0

0,0

РАЗОМ ВИДАТКІВ

311156,2

235203,8

255 216,9

272905,0

Кошти, що передаються до бюджету розвитку

214113,3

115399,2

105188,1

68550,0

Всього

525269,5

350603,0

360405,0

341455,0