До уваги учасників дорожнього руху! Головне управління житлово-комунального господарства оголошує про намір передати в оренду майно комунальної власності територіальної громади м. Борисполя Про скликання сорок четвертої сесії міської ради VІІ скликання До уваги підприємців! Унікальний Довідник підприємця від ресурсного центру ГУРТ Інформація про психологічну реабілітацію учасників АТО Повідомлення про намір КП ВКГ«Бориспільодоканал» здійснити зміну діючих тарифів на послуги з постачання холодної води та водовідведення Головне управління житлово-комунального господарства оголошує про намір передати в оренду майно комунальної власності територіальної громади м. Борисполя Відбулося засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування міста Борисполя Про скликання сорок четвертої позачергової сесії міської ради VІІ скликання До уваги забудовників міста! Змінилися реквізити рахунку для сплати пайової участі! Запрошуємо громаду на презентацію проекту «Як написати стратегію розвитку громади» Просимо громаду допомогти дитині побороти хворобу! АТ КБ "Приватбанк" повідомляє про відкриття нового відділення по вул. Героїв Небесної Сотні, 32 Запрошуємо усіх бажаючих на міське свято "Випускник-2018"! Інформація про психологічну реабілітацію учасників АТО Запрошуємо на міські заходи з нагоди відзначення Дня молоді Про скликання сорок третьої сесії міської ради VІІ скликання ДО УВАГИ ВОДІЇВ! 27 червня буде тимчасово обмежено рух транспортних засобів окремими вулицями міста. Повідомлення про намір КП ВКГ«Бориспільводоканал» здійснити зміну діючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення Інформація про психологічну реабілітацію учасників АТО Інформація про переможця конкурсу на право укладення договору оренди індивідуально визначеного нерухомого майна До уваги місцевих виробників! Про скликання сорок третьої позачергової сесії міської ради VІІ скликання Головне управління житлово-комунального господарства повідомляє про проведення додаткового засідання конкурсної комісії Запрошуємо на концерт, присвячений Міжнародному дню друзів Графік проведення щорічних звітів керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти міста за 2017/2018 навчальний рік Виконавчий комітет Бориспільської міської ради оголошує конкурс по відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності для комплексу робіт по оцінці земельних ділянок, що підлягають продажу Запрошуємо на святкову програму до Дня захисту дітей! Виконавчий комітет Бориспільської міської ради оголошує конкурс на перевезення пасажирів автобусними маршрутами загального користування Головне управління житлово-комунального господарства оголошує про намір передати в оренду майно комунальної власності територіальної громади м. Борисполя Головне управління житлово-комунального господарства оголошує про намір передати в оренду майно комунальної власності територіальної громади м. Борисполя Управління освіти і науки Бориспільської міської ради інформує! Оголошено конкурс з визначення проектів у сфері молодіжної політики Інформація для громадян з порушенням слуху! Головне територіальне управління юстиції у Київській області повідомляє про проведення з 21 по 26 травня Тижня права Державна прикордонна служба України запрошує на військову службу за контрактом! Про скликання сорок другої сесії міської ради VІІ скликання Інформація про переможця конкурсу на право укладення договору оренди індивідуально визначеного нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Бориспіль за адресою вул. Європейська, 2 У суботу 19 травня в Борисполі стартує п’ятий сезон національного соціального проекту для дітей «Місто професій» УВАГА! З 17 ПО 18 ТРАВНЯ У БОРИСПОЛІ БУДЕ ВІДСУТНЄ ВОДОПОСТАЧАННЯ Запрошуємо відвідати виставку до 130-ї річниці від дня народження класика молдовської літератури Олексія Матеєвича Філія «135 ДБК» ДП МОУ «Укрвійськбуд» повідомляє про зміну тарифу Виконавчий комітет міської ради оголошує про проведення відчуження об’єкта нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Борисполя Заслуховування конкурсною комісією публічних презентацій претендентів на посаду директора Бориспільського академічного ліцею До відома населення міста Борисполя! Інформація щодо сплати податку на нерухоме майно Запрошуємо громаду вшанувати пам’ять героїв антибільшовицького повстання у Борисполі! Запрошуємо на міські заходи з нагоди відзначення 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, а також Дня пам’яті та примирення Про проведення Всеукраїнського турніру «Кубок нескорених» Запрошуємо усіх бажаючих на міські заходи з нагоди Дня Чорнобильської трагедії Запрошуємо на Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»)

Уточнена інформація про стан надходження доходів до бюджету міста Борисполя станом на 01.07.2018

У зв’язку з технічною помилкою, надаємо уточнюючу інформацію щодо надходжень до міського бюджету.

Станом на 01.07.2018 до загального фонду бюджету міста Борисполя надійшло доходів в сумі 208594,0 тис. грн., з них:

• податку та збору на доходи фізичних осіб – 112373,3 тис. грн.;
  • місцевих податків та зборів – 54978,3 тис. грн.;
  • акцизного податку - 24153,9 тис. грн.;
  • плати за розміщення тимчасово вільних коштів місцевого бюджету – 8926,5 тис. грн.

До спеціального фонду надійшло коштів у сумі 14167,3 тис. грн., з них:

•  коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту – 4046,2 тис. грн.;
  • коштів від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення – 534,2 тис. грн.;
  • цільові фонди, утворені органами місцевого самоврядування – 988,7 тис. грн.

Перераховано реверсної дотації до державного бюджету - 8283,6 тис. грн.