18 березня 2019 року № 215 «Про зміну поштової адреси об’єкту нерухомого майна, що належить громадянину Тишку Вадиму Федоровичу, по вулиці Верхній Вал у місті Борисполі»
Від 24 листопада 2009 року № 1034 «Про звіт організаційного відділу виконавчого комітету міської ради щодо проведеної роботи у 2009 році»
Заслухавши звіт виконуючої обов’язки начальника організаційного відділу виконавчого комітету міської ради Іщенко Ольги Василівни щодо проведеної роботи у 2009 році, відповідно до статті 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:
1.Звіт виконуючої обов’язки начальника організаційного відділу виконавчого комітету міської ради Іщенко Ольги Василівни щодо проведеної роботи у 2009 році прийняти до відома (додається).
2. Роботу організаційного відділу виконавчого комітету міської ради за 2009 рік визнати задовільною.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету міської ради Передерей Л.Л.
Міський голова А. С. Федорчук
Додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 24.11.2009 № 1034
Звіт організаційного відділу виконавчого комітету міської ради щодо проведеної роботи у 2009 році станом на 16 листопада 2009 року
Організаційний відділ є структурним підрозділом виконавчого комітету міської ради. Відповідно до політики якості виконавчого комітету міської ради організаційний відділ реалізує таку основну ціль як організація засідань міської ради за участю засобів масової інформації та висвітлення необхідної для громади міста інформації по результатам розгляду рішень міської ради у мережі Інтернет.
Ідентифікаційний номер показника
Назва показника
Кількість
П 1.1
Кількість наданих послуг, (учасник процесу)
1883
П 1.1.3
Інформаційних послуг, наданих Київській обласній раді та Бориспільській міжрайонній прокуратурі
2 х 12 =24
П 1.2
Кількість ненаданих муніципальних послуг без пояснення причин (необґрунтована відповідь)
0
П 3.1
Відсоток кількості послуг, по яким було прострочено терміни у відношенні до загальної кількості наданих адміністративних та інформаційних послуг
0
П 3.3
Кількість муніципальних послуг, наданих з порушенням терміну виконання
0
П 3.4
Кількість проектів рішень, поданих на розгляд засідання виконавчого комітету з порушенням термінів, визначених регламентом виконавчого комітету
0
П 3.5
Кількість проектів рішень, поданих на розгляд засідання міської ради з порушенням термінів, визначених регламентом міської ради
0
П 4.1
Кількість місць прийому громадян
2
П 4.7
Кількість доступних місць до Інтернету
2
П 4.8
Кількість зв'язків із замовником через електронну пошту
32 х 12=384
П 5.1
Кількість скарг щодо наданих послуг
0
П 5.2
Кількість документів з повторним циклом опрацювання
0
П 6.1
Кількість публікацій у засобах масової інформації про надання муніципальних послуг
12
П 6.3
Кількість заходів, висвітлених телерадіостудією
12
П 7.5
Кількість органів самоорганізації населення, створених за сприянням працівників виконавчого комітету
2
П 8.1
Кількість звернень фізичних та юридичних осіб щодо дискримінації у наданні послуг (нацментальність, гендерна політика)
0
П 10.1
Кількість працюючих на кількість наданих послуг
Один працівник надає 2 інформаційні послуги та є учасником 1883 процесів
П 10.2
Фінансові ресурси на кількість наданих послуг
2 340 грн
П 11.1
Відсоток зменшення системних одиниць у 2009 році порівняно з попередніми роком
Було 3 працівника став 1
Керуючий справами Л.Л.Передерей
Виконуючий обов’язки начальника організаційного відділу О.В.Іщенко