Повідомлення про проведення установчих зборів об‘єднання співвласників багатоквартирних будинків №46, №48, №50 по вул. В. Гудзя (Лютнева) в м. Бориспіль Опитування для осіб з інвалідністю та роботодавців, які працевлаштовують осіб з інвалідністю Оголошення ТОВ «ГРАД-2007» про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля: нове будівництво та експлуатація автозаправної станції з автогазозаправним пунктом за адресою: Київська область, місто Бориспіль, вулиця Шевченка, 102-В Фінансова підтримка на відкриття або перезапуск власної справи в рамках Програми підтримки економічної стійкості (ERP) Оголошення ТОВ "АГРАРНА ТЕХНОЛОГІЧНА КОРПОРАЦІЯ "ІВАНКІВ" (44707411) про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля: реконструкція будівель і споруд птахофабрики під свинокомплекс повного циклу вирощування з допоміжними будівлями та спорудами по вул. Харківська в с.Іванків Бориспільського району Київської області 30 червня 2026 року відбудеться Всеукраїнський День поля «Сортові ресурси та технологічні інновації» Про скликання сімдесят восьмої сесії міської ради VІІІ скликання До уваги жителів громади: безоплатна консультація нотаріуса Оголошення про формування конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору незалежних членів наглядової ради Комунального некомерційного підприємства «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Про встановлення місцевих податків та зборів та податкових пільг зі сплати місцевих податків і зборів на території Бориспільської міської територіальної громади з 2027 року Грантове фінансування для малого та середнього бізнесу, що постраждав від війни Рахункова палата проводить опитування громадян з метою виявлення найбільш актуальних проблем територіальних громад та врахування думки громадян Звіт ТОВ «УКРСПЕЦВИДОБУВАННЯ» з оцінки впливу на довкілля «Розробка (продовження розробки) Глибоцького родовища піску, придатного як пісок-компонент в’яжучого для щільних силікатних бетонів, а також для благоустрою, рекультивації та планування в Бориспільському районі Київської області» До уваги жителів громади: безоплатна консультація нотаріуса Про скликання сімдесят сьомої сесії міської ради VІІІ скликання КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" запрошує долучитися до донорського забору крові Виконавчий комітет Бориспільської міської ради повторно оголошує конкурс по відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності для комплексу робіт по оцінці земельних ділянок, що підлягають продажу суб’єктам підприємницької діяльності надалі (Експерти): земельна ділянка № 1 - площею 0,9495 га за адресою: Київська обл., м. Бориспіль, вул. Сергія Оврашка, 12. ГО «Захист прав молоді та релігійних громад» запрошує до вишкільного табору «ЧИН ГЕРОЇВ» Інформування про діяльність Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Опитування мешканців територіальних громад Київщини з метою визначення потреб маломобільних груп населення Онлайн-навчання та тренінги для соціальних працівників з питань надання кваліфікованої підтримки та допомоги дітям, які постраждали від онлайн-насильства, та їхнім сім’ям Оголошення про умови проведення конкурсу з визначення підтримки для дотації фізичним особам за утримання корів Оголошення про умови проведення конкурсу з визначення підтримки суб’єктам господарювання, для часткового відшкодування витрат на створення нових виробництв з переробки сільськогосподарської продукції або збільшення потужностей наявних виробництв з переробки сільськогосподарської продукції Оголошення про умови проведення конкурсу з визначення підтримки суб’єктам господарювання, для часткового відшкодування вартості придбаного суб’єктами господарювання насіння нішевих технічних культур (льону, гірчиці, коріандру) Оголошення про умови проведення конкурсу з визначення підтримки суб’єктам господарювання для надання часткового відшкодування вартості закуплених суб’єктами господарювання племінних кізочок, козематок, ярок та вівцематок Оголошення про умови проведення конкурсу з визначення підтримки для дотації суб’єктам господарювання за приріст корів власного відтворення Увага! 14-15 травня 2026 року заплановані роботи по промивці та знезараженню резервуарів чистої води та мереж водопостачання у Борисполі Оголошення ТOB «ЖЕК-53» про підвищення тарифів по наданню послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій з 01 червня 2026 року Щодо необхідності своєчасної сплати орендної плати за земельні ділянки комунальної власності Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє про наявність вакантних посад Про скликання сімдесят шостої позачергової сесії міської ради VІІІ скликання З 4 по 17 травня 2026 року пройде Марафон кліматичної адаптації Щодо проведення заходів із взяття на військовий облік призовників юнаків 2009 року народження з 01 січня по 31 липня 2026 року Опитування ГО «Зміст» про вивчення рівня обізнаності, відповідності та готовності українських аграрних ОГС до вимог законодавства ЄС щодо організацій виробників Виконавчий комітет Бориспільської міської ради оголошує конкурс по відбору експертів –суб’єктів оціночної діяльності для комплексу робіт по оцінці земельних ділянок, що підлягають продажу суб’єктам підприємницької діяльності надалі (Експерти): - земельна ділянка №1 - площею 0,9495 га за адресою: Київська обл., м. Бориспіль, вул. Сергія Оврашка, 12. Повідомлення ТОВ "ЛНК"про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля: експлуатація існуючої комплексної інженерної споруди з системою збору біогазу не діючого полігону твердих побутових відходів (ТПВ) для виробництва електроенергії на території в районі с. Глибоке Бориспільського району Київської області, за межами населеного пункту Оголошення ТОВ "АГРАРНА ТЕХНОЛОГІЧНА КОРПОРАЦІЯ "ІВАНКІВ" (44707411) про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля: реконструкція будівель і споруд птахофабрики під свинокомплекс повного циклу вирощування з допоміжними будівлями та спорудами по вул. Харківська в с.Іванків Бориспільського району Київської області Запуск онлайн-курсу «Фінанси для бізнесу: люди, процеси, системи» Про скликання сімдесят п’ятої сесії міської ради VІІІ скликання Оголошено набір на участь в одноденному воркшопі «Відповідальне ведення бізнесу як передумова відновлення та євроінтеграції: інструменти для місцевих громадських організацій» Запуск безоплатного онлайн-курс із системного маркетингу З 01 травня 2026 року змінюється тариф послуги, що надає ТОВ «ЖЕК-53» Про скликання сімдесят четвертої позачергової сесії міської ради VІІІ скликання «Майстерня власного бізнесу»: навчання та менторська підтримка для жінок, які планують започаткувати власну справу або відновлюють бізнес після вимушених змін Позачерговий прийом військовослужбовців у поліклінічному відділенні КНП «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Бориспільське районне споживче товариство запрошує на передвеликодній ярмарок! Відкрито реєстрацію до Молодіжної ради 4-го скликання До уваги жителів громади: безоплатна консультація нотаріуса Інформація щодо продовження надання послуг оренди електросамокатів в м. Бориспіль Повідомлення СТОВ «Старинська птахофабрика» (30925770) про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля
logo diia

Про затвердження Порядку розроблення, прийняття міських цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання

23 квіт. 2019

 

Керуючись п.22, 23 ч.1 ст.26, п.п.1 п. «а» ч.1 ст.27, п.1 ч.2 ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним кодексом України, відповідно до закону України «Про державні цільові програми», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку розроблення та виконання державних цільових програм», Наказу Міністерства регіонального розвитку та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Методики розроблення, проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації регіональних стратегій розвитку та планів заходів з їх реалізації», та з метою єдиного підходу до складання та затвердження міських цільових програм, забезпечення моніторингу, контролю та належного виконання програм, вирішення поставлених в них завдань, використання фінансових, матеріально-технічних та інших залучених ресурсів за призначенням, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

         1. Схвалити Порядок розроблення міських цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання згідно з додатком (додається).
 
2. Структурним підрозділам міської ради при розробці міських цільових програм або внесенні змін до раніше прийнятих керуватися в роботі цим Порядком та в разі необхідності переглянути програми, що не відповідають його вимогам.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови відповідно до функціональних обов'язків.

 

Міський голова                                                                  А.С.Федорчук

 

 

СХВАЛЕНО
Рішення виконавчого комітету
міської ради
____.__________ № ____

 

Порядок
розроблення, прийняття міських цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання

1. Загальні положення
 
1.1. Цей Порядок розроблено з метою встановлення єдиного Порядку розроблення,  погодження, подання для затвердження та виконання міських  цільових  програм, моніторингу та звітності про їх виконання.
            1.2. Міські цільові програми готуються відповідно до основних принципів розроблення державних цільових програм, зазначених у Законі України "Про державні цільові програми" та рекомендацій щодо структури програм регіонального розвитку, визначеної Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України " Про затвердження Методики розроблення, проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації регіональних стратегій розвитку та планів заходів з їх реалізації".
            1.3. Міська цільова програма (далі – програма) – це сукупність взаємопов’язаних завдань і заходів, узгоджених за строками та ресурсним забезпеченням з усіма задіяними виконавцями, спрямованих на розв’язання найактуальніших проблем розвитку міста або окремих галузей економіки чи соціально-культурної сфери міста, реалізація яких здійснюється за рахунок коштів міського бюджету та коштів інших джерел і є складовою програми економічного і соціального розвитку міста.
Програма вважається комплексною, якщо вона об'єднує декілька програм споріднених напрямів відповідної галузі та передбачає їх фінансування за кількома кодами функціональної класифікації видатків місцевого бюджету.
1.4. Ініціаторами розроблення міських програм може бути орган місцевого самоврядування або його структурні підрозділи (у тому числі  постійні депутатські комісії та депутати).
1.5. Підставою для розроблення програми є:
             існування проблеми на рівні міста, розв’язання якої потребує залучення бюджетних кошів, координації спільних дій органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, бюджетних установ та організацій;
 наявність в міському бюджеті достатнього фінансового ресурсу для забезпечення виконання завдань і заходів програми та відповідність мети програми пріоритетним напрямам розвитку міста.
 1.6. Завдання та заходи програми, що розробляється, не повинні дублювати завдання та заходи інших міських програм.

2. Порядок розроблення міських цільових програм,
прийняття, організація та звітність про їх виконання

2.1. Стадії розроблення та виконання програми:
ініціювання розроблення програми;
підготовка проекту програми – визначення завдань і заходів, що пропонуються для включення до неї; обсягів і джерел фінансування; строків виконання заходів програми, а також відповідальних виконавців;
здійснення експертизи проекту програми;
схвалення програми;
затвердження програми;
затвердження бюджетних призначень на виконання програми, включення програми до програми економічного і соціального розвитку міста;
організація виконання програми, здійснення контролю за її виконанням;
здійснення моніторингу та підготовка щорічних звітів (проміжних звітів) про результати виконання програми, внесення змін до програми.

            2.2. Ініціювання розроблення програми.
        Ініціатор розроблення програми готує пропозиції щодо необхідності розроблення програми з урахуванням пункту 5 розділу I цього Порядку, які подаються до  відділу економічної та інвестиційної політики та фінансового управління виконавчого комітету, які протягом 10 робочих днів готують висновки про доцільність розроблення проекту програми та можливість її виконання за рахунок бюджету м. Борисполя.
        У разі отримання позитивних висновків готується проект розпорядження міського голови про ініціювання розробки програми, в якому визначаються розробник, відповідальний виконавець та строк підготовки.
Цей документ є підставою для підготовки проекту програми. Відповідальним виконавцем програми може бути тільки юридична особа.

2.3. Підготовка проекту програми.
Підготовка проекту програми здійснюється структурним підрозділом виконавчого комітету самостійно або спільно із підприємствами та установами, які зацікавлені у прийнятті та реалізації програми.
Проект програми повинен містити такі розділи:
паспорт програми;
визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована програма;  
мета програми;
шляхи і способи розв’язання проблеми, строк виконання програми;
перелік технічних завдань на проекти розвитку;
очікуванні результати реалізації програми;  
орієнтовний фінансовий план програми;
координація та контроль за ходом виконання програми.

2.4. Паспорт програми.
Зазначений розділ готується за формою згідно з додатком 1 до Порядку і містить у стислому вигляді загальну характеристику програми (назва, розпорядження міського голови про розроблення програми, відомості про розробника та перелік співрозробників програми, головний розпорядник бюджетних коштів, відповідальний виконавець програми та інші співвиконавці, строк виконання, обсяги та джерела фінансування).
2.5. Визначення проблеми, на розв'язання якої спрямована програма.
Розділ повинен містити опис актуальних проблем або потреб та обґрунтування  неможливості вирішення їх в рамках раніше прийнятих програм,  визначаються основні заходи, а також необхідність фінансування за рахунок коштів місцевого бюджету.
2.6. Мета програми.
Чітко і стисло визначається мета програми з урахуванням пріоритетних напрямків розвитку міста.
2.7. Шляхи і способи розв’язання проблеми, строк виконання програми.
У розділі визначається оптимальний варіант розв’язання проблеми, строки виконання програми ( як правило, не більше 5 років), виконання її завдань та заходів.
Заходи програми – конкретні дії виконавців програми, спрямовані на досягнення визначених завдань (напрямів).
2.8. Перелік технічних завдань на проекти розвитку.
У цьому розділі надається перелік технічних завдань на проекти, які плануються до реалізації в рамках програми з зазначенням строку впровадження , джерел фінансування та вимірюваних показників ефективності  основних заходів проекту, території, на яку впливатиме проект, цільових груп, результативних показників тощо згідно з додатком 2.
2.9. Очікуванні результати виконання програми.
Визначаються показники , зокрема економічні, соціальні, екологічні, яких передбачається досягти в результаті виконання програми. Розробник програми визначає показники, за якими комплексно і всебічно можна здійснювати оцінку її виконання. Система вибраних показників використовується для відстеження динаміки процесів та оцінки кількісних змін.
Перелік результативних показників щодо кожної програми розробляється головним розпорядником бюджетних коштів (розробником програми) з урахуванням відповідних нормативно-правових актів Міністерства фінансів України щодо затвердження Типового переліку бюджетних програм та результативних показників їх виконання для місцевих бюджетів.
Результативні показники наводяться диференційовано з розбивкою за роками. У разі коли програма виконується не за один етап, результативні показники другого та третього етапів можуть визначатися без розбивки за роками.
Результативні показники поділяються на такі групи:
показники витрат (ресурсне забезпечення програми) визначають обсяги і структуру ресурсів, які забезпечують виконання програми;
показники продукту – це, зокрема, кількість користувачів товарами (роботами, послугами), виробленими в процесі виконання програми, які використовуються для оцінки досягнення цілей програми;
показники ефективності визначаються як співвідношення кількості вироблених товарів (виконаних робіт, наданих послуг) до їх вартості в грошовому або людському вимірі (витрати ресурсів на одиницю показники продукту);
показники якості відображають якість вироблених товарів (виконаних робіт, наданих послуг) і оцінюють їх за результатами досягнення ними своєї мети або виконання завдання.
Результативні показники наводяться згідно з додатком 4 до Порядку та є додатком до програми.
2.10. Орієнтовний фінансовий план програми.
Дається оцінка фінансових ресурсів за джерелами фінансування згідно додатку 5.
2.11. Координація та контроль за ходом виконання програми.
У цьому розділі зазначається структурний підрозділ, що здійснює координацію дій між виконавцями, проводить моніторинг виконання завдань програми та звітування.
            2.12. Проект програми опубліковується на офіційному веб-сайті Бориспільської міської ради для громадського обговорення.

3. Порядок проходження експертизи погодження, внесення на розгляд, опрацювання проекту та затвердження програми.

3.1. Експертиза визначення результативних показників, реальності та доцільності заходів, включених до підготовленого проекту програми здійснюється структурними підрозділами виконавчого комітету з економічних та фінансових питань, які надають суб’єкту розробки програми у письмовій формі відповідний позитивний або негативний висновки.
До проведення експертизи можуть залучатися фахівці інших заінтересованих структурних підрозділів місцевого органу виконавчої влади, структурних підрозділів органів місцевого самоврядування, а також депутати міської ради, постійні комісії, науковці.
Кожен з учасників експертизи надає розробнику не пізніше ніж через 10 робочих днів з дня отримання відповідний висновок.
У разі надання негативного висновку, в ньому має бути зазначено стислі, конкретні, обґрунтовані, та вичерпні зауваження для усунення, які мають бути враховані розробником проекту програми.
Доопрацьований проект програми розробник надає структурним підрозділам виконавчого комітету з економічних та фінансових питань для проведення повторної експертизи не пізніше одного місяця з дня отримання негативного висновку.
3.2. Після отримання позитивних висновків розробник готує проект рішення виконавчого комітету міської ради про схвалення та внесення на розгляд міської ради програми.
3.3. У разі схвалення проекту програми виконавчим комітетом міської ради розробник готує проект рішення міської ради про затвердження програми.
У проекті рішення обов’язково вказуються обсяг фінансування програми, строк її виконання, головний розпорядник коштів та відповідальний виконавець програми, строки та періодичність звітування про хід виконання програми на сесіях міської ради тощо.
3.4. У разі фінансування програм за кількома кодами типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів за кожним кодом визначається головний розпорядник коштів.

4. Затвердження бюджетних призначень на виконання програми,
включення програм до щорічних програм соціально-економічного
розвитку міста

4.1. Після затвердження міською радою програми головний розпорядник коштів у терміни, встановлені фінансовим органом міської ради для подання бюджетних запитів на наступний бюджетний період, включає до них обсяги видатків на реалізацію завдань програми, джерелом фінансування яких визначені кошти міського бюджету.
4.2. Фінансовий орган міської ради аналізує подані бюджетні запити відповідно до наявних можливостей міського бюджету і включає пропозиції до проекту міського бюджету на наступний рік. У випадку затвердження сесією міської ради змін до діючих програм або нових програм, після прийняття міського бюджету та необхідності їхнього фінансування в поточному році, головний розпорядник готує клопотання до міського голови стосовно додаткового виділення коштів з бюджету міста.
4.3. Перелік програм, які фінансуються із залученням коштів міського бюджету, включається окремим додатком до програми економічного і соціального розвитку міста.
4.4. Фінансування програми здійснюється відповідно до затверджених бюджетних призначень на її виконання рішенням міської ради про міський бюджет на відповідний рік (рішенням про внесення змін до міського бюджету на відповідний рік) згідно з розписом міського бюджету.

 

5. Організація виконання програми, здійснення
контролю за її виконанням

5.1. Виконання програми здійснюється шляхом реалізації її заходів і завдань виконавцями, зазначеними у даній програмі.
5.2. Безпосередній контроль за виконанням заходів і завдань програми здійснює відповідальний виконавець, а за цільовим та ефективним використанням коштів – головний розпорядник коштів. Відповідальний виконавець програми у процесі її виконання забезпечує цільове та ефективне використання бюджетних коштів протягом усього строку реалізації відповідних програм у межах визначених бюджетних призначень.

6. Здійснення моніторингу та підготовка щорічних звітів
(проміжних звітів) про результати виконання програми,
внесення змін до програми

6.1. Головний розпорядник спільно з відповідальним виконавцем програми щороку готує та подає на розгляд сесії міської ради звіт про стан її виконання наростаючим підсумком.
Інформація до звіту повинна містити дані про заплановані та фактичні обсяги і джерела фінансування програми, виконання результативних показників у динаміці з початку дії програми згідно з додатком 5 до Порядку та пояснювальну записку про роботу співвиконавців програми щодо її виконання, у разі невиконання – обґрунтування причин невиконання.
Зазначена інформація використовується для аналізу ефективності виконання програми та надання пропозицій щодо доцільності продовження її фінансування та виконання.
6.2. Головний розпорядник спільно з відповідальним виконавцем програми щороку здійснює обґрунтовану оцінку результатів виконання програми та у разі потреби розробляє пропозиції щодо доцільності продовження тих чи інших завдань, включення додаткових завдань, уточнення показників, обсягів і джерел фінансування, переліку виконавців, строків виконання програми та окремих завдань тощо.
У разі необхідності внесення змін до програми проект змін до неї з уточненими показниками і завданнями проходить експертизу, схвалюється та вноситься на розгляд міської ради.  
6.3. Щороку в строки, визначені рішенням міської ради про затвердження програми, інформація відповідального виконавця про хід виконання програми та ефективність реалізації її завдань заслуховується міською радою.  
За ініціативою міської ради, її виконавчого комітету, відповідального виконавця, головного розпорядника коштів програми розгляд проміжного звіту про хід виконання програми, ефективність реалізації її завдань, досягнення проміжних цілей та ефективність використання коштів може розглядатися на сесіях міської ради протягом року в разі виникнення потреби.
6.4. Моніторинг та аналіз виконання завдань програм, джерелом фінансування яких визначені кошти міського бюджету, здійснюються протягом бюджетного періоду в межах своїх повноважень безпосередньо головними розпорядниками коштів за кожним результативним показником.
На основі моніторингу та аналізу результативності програми визначаються причини неефективного чи недостатньо ефективного її виконання та пропонуються заходи, необхідні для поліпшення організації виконання, а також оцінюється доцільність реалізації програми в наступних бюджетних періодах, у тому числі із залученням оптимального обсягу бюджетних ресурсів, або її припинення.
6.5. Виконання програми припиняється по закінченню встановленого строку, після чого відповідальний виконавець спільно з головним розпорядником програми складають заключний звіт про результати її виконання та подають його на розгляд міської ради разом із пояснювальною запискою про кінцеві результати виконання програми не пізніше ніж у двомісячний термін після закінчення встановленого строку її виконання.
Пояснювальна записка до заключного звіту містить таку інформацію: досягнення мети програми, рівня виконання запланованих результативних показників, дані про роботу учасників бюджетної програми з її виконання з обґрунтуванням причин невиконання або недосягнення очікуваних результатів.
6.6. Головні розпорядники публікують звіт про реалізацію програми на сайті міської ради.
6.7. Дострокове припинення виконання програми відбувається у разі втрати актуальності основної її мети за поданням відповідального виконавця програми. Рішення про дострокове припинення дії програми приймає міська рада.

 

 

Додаток 1
До Порядку розроблення, прийняття міських цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання

ПАСПОРТ
(загальна характеристика міської програми)
_________________________________________________
(назва програми)

 

1. 

Ініціатор розроблення програми 

  

2. 

Дата, номер і назва розпорядчого документу про ініціювання розроблення програми* 

  

3. 

Розробник програми 

  

4. 

Співрозробники програми 

  

  5.

Головний розпорядник коштів

 

6. 

Відповідальний виконавець програми 

  

7. 

Учасники програми (співвиконавець) 

  

8. 

Термін реалізації програми 

  

9. 

Етапи виконання програми
(для довгострокових програм) 

  

10. 

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього, 

  

 

у тому числі: 

  

10.1

коштів місцевого бюджету

 

коштів інших джерел

 

 

 

 

Додаток 2
До Порядку розроблення, прийняття міських цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання

 

__                                                                   ФОРМА
                          технічного завдання на проект розвиткуетодики розроблення,
проведення моніторингу та оцінки регіональрозвитку, будівництва та житлово-комунального господарства № 373 від 2

 

Начальник управління  юридично-кадрового забезпечення
_________________________ О.К. Жарий

 

1

Назва проекту розвитку
(далі - проект)

 

 

 

2

Назва завдання Стратегії розвитку Київської області до 2020 року, якому відповідає проект

 

 

 

3

Номер і назва завдання Стратегії розвитку Борисполя до 2025 року, якому відповідає проект

 

 

 

4

Мета та завдання проекту

 

 

 

5

Територія, на яку проект матиме вплив

 

 

 

6

Цільові групи проекту та кінцеві бенефіціари проекту

 

 

 

7

Опис проблеми, на вирішення якої спрямований проект

 

 

 

8

Очікувані результати від реалізації проекту

 

 

 

 

економічна та/або бюджетна ефективність реалізації проекту

 

 

 

 

соціальний вплив

 

 

 

 

екологічний вплив

 

 

 

9

Основні заходи проекту

 

 

 

10

Період реалізації проекту
(з (рік) до (рік))

 

 

 

11

Орієнтовний обсяг фінансування проекту, тис. грн:

1 рік

2 рік

3 рік

Усього

 

 

 

державний бюджет

 

 

 

 

 

 

 

місцевий бюджет

 

 

 

 

 

 

 

інші джерела

 

 

 

 

 

 

12

Інша інформація щодо проекту
(за потреби)

 

 

Начальник фінансового управління
_________________________С.М.Заєць

 

Керівник Центру надання адміністративних послуг
_________________________І.В. Шелухіна