Фільтрувати матеріали за датою: Середа, 23 липня 2008
25 червня 2019 року № 237 «Про нагородження Подякою виконавчого комітету Бориспільської міської ради батьків випускників-медалістів з нагоди відзначення міського свята «Випускник – 2019»
Відповідно до п. п. 13, 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішень міської ради від 19.12.2018 № 4012-50-VІІ «Про бюджет міста Борисполя на 2019 рік» (з наступними змінами) та від 17.12.2015 № 20-2-VІІ «Про затвердження Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Борисполем на 2016-2020 роки» (з наступними змінами), рішення виконавчого комітету міської ради від 09.10.2007 № 999 «Про Подяку виконавчого комітету Бориспільської міської ради», враховуючи подання управління освіти і науки Бориспільської міської ради від 24.06.2019 № 03-12-953 та з нагоди відзначення міського свята «Випускник - 2019» ЗОБОВ’ЯЗУЮ:
1. Нагородити Подякою виконавчого комітету Бориспільської міської ради батьків випускників-медалістів за зразкове виховання, створення умов для всебічного розвитку дитини та з нагоди відзначення міського свята «Випускник – 2019» згідно з додатком.
2. Нагородження провести на урочистому прийомі у міського голови 27 червня 2019 року о 13:00 в актовій залі міської ради.
3. Відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету міської ради організувати підготовку та вручення нагород.
4. Відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету міської ради подати дані про використані кошти на нагородження до податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платежів податку, і сум утриманого з них податку (форма № ДФ) (додається).
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Пасенко Л.В.
Голова А.С. Федорчук
Додаток до розпорядження голови 25.06.2019 № 237
СПИСОК для нагородження Подякою виконавчого комітету Бориспільської міської ради батьків випускників-медалістів з нагоди відзначення міського свята «Випускник – 2019»
№
П.І.П. випускника-медаліста
П.І.П. батька
П.І.П. матері
Заклад освіти
1
2
3
4
5
1
Бастило Іван Дмитрович (ЗМ)
Бастило Дмитро Васильович
Бастило Наталія Олександрівна
Бориспільський навчально-виховний комплекс «Гімназія «Перспектива»-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» імені Володимира Мономаха
2
Богомолова Аліна Юріївна (ЗМ)
Богомолов Юрій Євгенович
Радіонова Тетяна Вікторівна
3
Лубінець Дар’я Сергіївна (ЗМ)
Лубінець Сергій Олександрович
Лубінець Юлія Яківна
4
Михайліченко Валерія Миколаївна (ЗМ)
-
Михайліченко Людмила В’ячеславівна
5
Петренко Анна Сергіївна (ЗМ)
Петренко Сергій Олександрович
Петренко Віта Миколаївна
6
Буренков Олег Сергійович (СМ)
Буренков Сергій Олександрович
Терещенко Ірина Олександрівна
7
Іллєнко Христина Юріївна (СМ)
Іллєнко Юрій Іванович
Іллєнко Орислава Орестівна
8
Бабич Дарина Володимирівна (СМ)
Бабич Володимир Васильович
Бабич Вікторія Іванівна
Бориспільський навчально-виховний комплекс «Ліцей «Дизайн-освіта» імені Павла Чубинського – спеціалізована школа І-ІІІ ступенів»
9
Джаафар Анастасія Степанівна (ЗМ)
Джаафар Каліл
Джаафар Мар’яна Василівна
10
Іващенко Нікіта Олексійович (СМ)
Іващенко Олексій Леонідович
Карпова Ольга Сергіївна
11
Ладиженська Юлія Сергіївна (СМ)
Ладиженський Сергій Миколайович
Ладиженська Ірина Михайлівна
12
Липовенко Анастасія Олегівна (ЗМ)
-
Липовенко Ганна Володимирівна
13
Мойся Альона Василівна (СМ)
Мойся Василь Вікторович
Мойся Наталія Іванівна
14
Реус Катерина Сергіївна (ЗМ)
Реус Сергій Валентинович
Реус Олена Василівна
15
Цигипало Владислава Євгеніївна (СМ)
Цигипало Євгеній Васильович
Цигипало Віта Андріївна
16
Ганенко Наталія Сергіївна (ЗМ)
Ганенко Сергій Іванович
Ганенко Ольга Василівна
Бориспільський навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» імені Костянтина Могилка
17
Петренко Катерина Олександрівна (СМ)
Петренко Олександр Володимирович
Петренко Тетяна Іванівна
18
Колбун Ірина Олексіївна (ЗМ)
Колбун Олексій Георгієвич
Колбун Людмила Володимирівна
19
Трохимчук Софія Сергіївна (ЗМ)
Трохимчук Сергій Миколайович
Трохимчук Любов Миколаївна
20
Козаченко Олександра Олександрівна (ЗМ)
Козаченко Олександр Григорович
Козаченко Альона Михайлівна
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 імені Юрія Головатого
21
Солюк Євгеній Вікторович (СМ)
Солюк Віктор Іванович
Солюк Світлана Михайлівна
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3
22
Бабак Олександра Сергіївна (СМ)
-
Бабак Тетяна Миколаївна
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6
23
Боков Олександр Дмитрович (ЗМ)
Ілляшенко Дмитро Анатолійович
Бокова Ганна Олександрівна
24
Ідрічан Ксенія Олександрівна (СМ)
Дідусь Прищепа Володимир Степанович
Бабуся Прищепа Наталія Миколаївна
25
Мельников Даніїл Олександрович (ЗМ)
Мельников Олександр Анатолійович
Мельникова Алла Володимирівна
26
Пекалюк Каріна Геннадіївна (ЗМ)
Пекалюк Геннадій Валентинович
Пекалюк Ірина Юріївна 2871509885
27
Подкур Антон Олександрович (ЗМ)
Подкур Олександр Анатолійович
Подкур Лариса Іванівна
28
Жечева Валерія Вадимівна (СМ)
Жечев Вадим Йосипович
Жечева Ірина Костянтинівна
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7
29
Кобильчак Анастасія Ігорівна (ЗМ)
Кобильчак Ігор Миколайович
Фесенко Лариса Віталіївна
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8
30
Терентьєв Гліб Васильович (ЗМ)
-
Севрук-Терентьєва Олена Всеволодівна
31
Малащенко Дмитро Сергійович (СМ)
Малащенко Сергій Дмитрович
Малащенко Олена Ігорівна
Виконуючий обов’язки начальника відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю М.В.Антонюк