Рахункова палата проводить опитування громадян з метою виявлення найбільш актуальних проблем територіальних громад та врахування думки громадян Звіт ТОВ «УКРСПЕЦВИДОБУВАННЯ» з оцінки впливу на довкілля «Розробка (продовження розробки) Глибоцького родовища піску, придатного як пісок-компонент в’яжучого для щільних силікатних бетонів, а також для благоустрою, рекультивації та планування в Бориспільському районі Київської області» До уваги жителів громади: безоплатна консультація нотаріуса Про скликання сімдесят сьомої сесії міської ради VІІІ скликання КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" запрошує долучитися до донорського забору крові Виконавчий комітет Бориспільської міської ради повторно оголошує конкурс по відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності для комплексу робіт по оцінці земельних ділянок, що підлягають продажу суб’єктам підприємницької діяльності надалі (Експерти): земельна ділянка № 1 - площею 0,9495 га за адресою: Київська обл., м. Бориспіль, вул. Сергія Оврашка, 12. ГО «Захист прав молоді та релігійних громад» запрошує до вишкільного табору «ЧИН ГЕРОЇВ» Інформування про діяльність Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Опитування мешканців територіальних громад Київщини з метою визначення потреб маломобільних груп населення Онлайн-навчання та тренінги для соціальних працівників з питань надання кваліфікованої підтримки та допомоги дітям, які постраждали від онлайн-насильства, та їхнім сім’ям Оголошення про умови проведення конкурсу з визначення підтримки для дотації фізичним особам за утримання корів Оголошення про умови проведення конкурсу з визначення підтримки суб’єктам господарювання, для часткового відшкодування витрат на створення нових виробництв з переробки сільськогосподарської продукції або збільшення потужностей наявних виробництв з переробки сільськогосподарської продукції Оголошення про умови проведення конкурсу з визначення підтримки суб’єктам господарювання, для часткового відшкодування вартості придбаного суб’єктами господарювання насіння нішевих технічних культур (льону, гірчиці, коріандру) Оголошення про умови проведення конкурсу з визначення підтримки суб’єктам господарювання для надання часткового відшкодування вартості закуплених суб’єктами господарювання племінних кізочок, козематок, ярок та вівцематок Оголошення про умови проведення конкурсу з визначення підтримки для дотації суб’єктам господарювання за приріст корів власного відтворення Увага! 14-15 травня 2026 року заплановані роботи по промивці та знезараженню резервуарів чистої води та мереж водопостачання у Борисполі Оголошення ТOB «ЖЕК-53» про підвищення тарифів по наданню послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій з 01 червня 2026 року Щодо необхідності своєчасної сплати орендної плати за земельні ділянки комунальної власності Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє про наявність вакантних посад Про скликання сімдесят шостої позачергової сесії міської ради VІІІ скликання З 4 по 17 травня 2026 року пройде Марафон кліматичної адаптації Щодо проведення заходів із взяття на військовий облік призовників юнаків 2009 року народження з 01 січня по 31 липня 2026 року Опитування ГО «Зміст» про вивчення рівня обізнаності, відповідності та готовності українських аграрних ОГС до вимог законодавства ЄС щодо організацій виробників Виконавчий комітет Бориспільської міської ради оголошує конкурс по відбору експертів –суб’єктів оціночної діяльності для комплексу робіт по оцінці земельних ділянок, що підлягають продажу суб’єктам підприємницької діяльності надалі (Експерти): - земельна ділянка №1 - площею 0,9495 га за адресою: Київська обл., м. Бориспіль, вул. Сергія Оврашка, 12. Повідомлення ТОВ "ЛНК"про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля: експлуатація існуючої комплексної інженерної споруди з системою збору біогазу не діючого полігону твердих побутових відходів (ТПВ) для виробництва електроенергії на території в районі с. Глибоке Бориспільського району Київської області, за межами населеного пункту Оголошення ТОВ "АГРАРНА ТЕХНОЛОГІЧНА КОРПОРАЦІЯ "ІВАНКІВ" (44707411) про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля: реконструкція будівель і споруд птахофабрики під свинокомплекс повного циклу вирощування з допоміжними будівлями та спорудами по вул. Харківська в с.Іванків Бориспільського району Київської області Запуск онлайн-курсу «Фінанси для бізнесу: люди, процеси, системи» Про скликання сімдесят п’ятої сесії міської ради VІІІ скликання Оголошено набір на участь в одноденному воркшопі «Відповідальне ведення бізнесу як передумова відновлення та євроінтеграції: інструменти для місцевих громадських організацій» Запуск безоплатного онлайн-курс із системного маркетингу З 01 травня 2026 року змінюється тариф послуги, що надає ТОВ «ЖЕК-53» Про скликання сімдесят четвертої позачергової сесії міської ради VІІІ скликання «Майстерня власного бізнесу»: навчання та менторська підтримка для жінок, які планують започаткувати власну справу або відновлюють бізнес після вимушених змін Позачерговий прийом військовослужбовців у поліклінічному відділенні КНП «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Бориспільське районне споживче товариство запрошує на передвеликодній ярмарок! Відкрито реєстрацію до Молодіжної ради 4-го скликання До уваги жителів громади: безоплатна консультація нотаріуса Інформація щодо продовження надання послуг оренди електросамокатів в м. Бориспіль Повідомлення СТОВ «Старинська птахофабрика» (30925770) про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Повідомлення про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Бориспільської міської територіальної громади з пропозицією щодо долучення до її роботи осіб Збір Великоднього кошика для захисників і захисників України: долучайтеся! Про внесення змін до Комплексної програми розвитку сільського господарства та сільських територій Київської області на 2024-2027 роки До відома суб’єктів господарювання: затверджено комплексну програму «Конкурентоспроможна Київщина» на 2026–2027 роки Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності Державне підприємство «СЕТАМ» Міністерства юстиції України повідомляє про проведення низки електронних аукціонів Про недопущення самовільних рубок у захисних лісонасадженнях, що розташовані на землях залізничного транспорту «Архів Війни за Незалежність»: Державна архівна служба України запроваджує формування єдиного інтегрованого інформаційного простору Відкрито набір на 2 хвилю безкоштовної онлайн-акселераційної програми для українських жінок-підприємиць «Tech Driven Growth», яку реалізують Garage48 та ГО «Інша Жінка» за підтримки Естонського центру міжнародного розвитку (ESTDEV) Повідомлення ТОВ "УКРСПЕЦВИДОБУВАННЯ" (45643658) про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Про скликання сімдесят третьої сесії міської ради VІІІ скликання
logo diia

17 грудня 2019 року № 5142-67-VІІ «Про прогноз міського бюджету міста Борисполя на 2021-2022 роки»

17 груд. 2019

 

Відповідно до статті 75 Бюджетного кодексу України, пункту 23 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  наказу Міністерства фінансів України від 29.03.2019 № 130 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо складання у 2019 році місцевих бюджетів на середньостроковий період» міська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити прогноз міського бюджету міста Борисполя на 2021-2022 роки, що додається.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування бюджету, економічної реформи.

 

Міський голова                                                                  А.С.Федорчук

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення  міської ради
17 грудня 2019 року
№ 5142-67-VІІ

Прогноз
міського бюджету міста Борисполя на 2021–2022 роки

Цей Прогноз визначає основні напрями дій на середньостроковий період, які сприятимуть досягненню довгострокових стратегічних цілей.
Метою середньострокового бюджетного прогнозування є створення дієвого механізму управління бюджетним процесом, встановлення взаємозв’язку між стратегічними цілями розвитку міста та можливостями міського бюджету у середньостроковій перспективі.
Головною метою для міста на середньостроковий період є забезпечення відновлення та економічного зростання на основі здійснення модернізації економіки міста та підвищення її конкурентоспроможності.

ПРОГНОЗНІ ПОКАЗНИКИ
економічного і соціального розвитку міста Борисполя
у 2020-2022 роках


з/п

Назва показника

Одиниця виміру

2020 рік

2021 рік

2022 рік

1.

Індекс промислового виробництва, у порівняних цінах

%

102,0

103,0

105,0

2.

Обсяг реалізованої промислової продукції у відпускних цінах підприємств

млн грн

2313,0

2359,3

    2430,1

3.

Кількість малих (враховуючи ФОП) і середніх підприємств, зареєстрованих як платники податків

од.

3949

4695

4748

4.

Загальна сума надходжень до міського бюджету, одержаних від діяльності малого та середнього підприємництва

млн грн

532,7

545,4

560,2

8.

Обсяг капітальних інвестицій

млн грн

2648,1

2701,1

2782,1

9.

Обсяг прямих іноземних інвестицій, наростаючим підсумком

млн дол. США

40,2

40,8

42,0

10.

Обсяг обороту роздрібної торгівлі

млн грн

5500,0

5100,0

6900,0

11.

Обсяг експорту товарів

млн дол. США

32,0

35,0

37,0

12.

Обсяг імпорту товарів

млн дол. США

197,5

201,5

208,0

13.

Введення в експлуатацію загальної площі житла за рахунок усіх джерел фінансування

тис.кв.м

60,0

65,0

70,0

14.

Середньомісячна номінальна заробітна плата одного штатного працівника по місту

грн

14500,0

15000,0

15600,0

16.

Рівень безробіття населення, визначеного за методологією МОП, у віці 15-70 років, у % до економічно активного населення відповідної вікової групи

%

0,8

0,7

0,7

Для досягнення цієї мети політика міської влади, як і державна, спрямовуватиметься на проведення комплексних реформ у всіх сферах життєдіяльності із одночасним забезпеченням на належному рівні соціальної підтримки населення.
У бюджетній сфері основним завданням залишатиметься забезпечення макроекономічної стабільності, збалансованості та стійкості бюджетної системи.
Податково-бюджетна політика на середньостроковий період здійснюватиметься на основі положень Бюджетного кодексу України та Податкового кодексу України зі змінами і доповненнями, які передбачатимуть поступове зниження податкового навантаження на суб’єктів господарювання, децентралізацію бюджетних ресурсів, підвищення ефективності використання бюджетних коштів, відповідальності всіх учасників бюджетного процесу тощо.
Прогноз міського бюджету ґрунтується на прогнозних макропоказниках економічного і соціального розвитку та державних соціальних стандартах, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 15.05.2019 р. № 555 (зі змінами від 23.10.2019 р. №883) та доведених листом Міністерства фінансів України від 17.05.2019 № 04110-09-10/13084:

Показники

2020 рік

2021 рік

2022 рік

Розмір мінімальної заробітної плати:

 

 

 

з 1 січня року (гривні)

4723

5003

5290

ріст до попереднього року (відсоток)

13,2

5,9

5,7

Розмір посадового окладу працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки:

 

 

 

з 1 січня року (гривні)

2102

2270

2445

ріст до попереднього року (відсоток)

9,4

8,0

7,7

Прожитковий мінімум становитиме:

Показники

2020 рік

2021 рік

2022 рік

В розрахунку на одну особу:

 

 

 

- з 1 січня року (гривні)

2027

2189

2358

- з 1 липня року (гривні)

2118

2288

2464

- з 1 грудня року (гривні)

2189

2358

2530

Для основних соціальних і демографічних груп населення:

 

 

 

дітей віком до 6 років:

 

 

 

- з 1 січня року (гривні)

1779

1921

2069

- з 1 липня року (гривні)

1859

2007

2162

- з 1 грудня року (гривні)

1921

2069

2220

дітей віком від 6 до 18 років:

 

 

 

- з 1 січня року (гривні)

2218

2395

2579

- з 1 липня року (гривні)

2318

2503

2695

- з 1 грудня року (гривні)

2395

2579

2767

працездатних осіб:

 

 

 

- з 1 січня року (гривні)

2102

2270

2445

- з 1 липня року (гривні)

2197

2372

2555

- з 1 грудня року (гривні)

2270

2445

2623

осіб, які втратили працездатність:

 

 

 

- з 1 січня року (гривні)

1638

1769

1905

- з 1 липня року (гривні)

1712

1849

1991

- з 1 грудня року (гривні)

1769

1905

2044

Індекс споживчих цін (грудень до грудня попереднього року): на 2020 рік – 105,5%, 2021 рік – 105,3 %, 2022 рік – 105,1 %.
Індекс цін виробників (грудень до грудня попереднього року): на 2020 рік – 108,2%, 2021 рік – 108,0 %, 2022 рік – 106,1 %.

Прогноз міського бюджету спрямований на реалізацію цілей державної політики у всіх сферах, забезпечення пріоритетних напрямків розвитку міста та виконання завдань міських цільових галузевих програм, що забезпечують вирішення нагальних проблем членів територіальної громади.

Основні індикативні прогнозні показники міського бюджету
міста Борисполя на 2019-2022 роки

                                                                                                                 грн


Показник

2019 рік (план з урах. змін )

2020 рік                       

2021 рік

2022 рік

1

2

3

4

5

Загальний фонд

 

 

 

 

Доходи (з трансфертами)

727 946 757

700 208 463

690 665 000

726 235 000

Видатки (з трансфертами)

620 562 543

539 100 944

560 959 376

587 345 615

Кредитування усього,            у тому числі:

7 000 000,0

0,0

0,0

0,0

надання кредитів з бюджету

8 000 000,0

0,0

0,0

0,0

повернення кредитів з бюджету

1 000 000,0

0,0

0,0

0,0

Фінансування           дефіцит«-»/профіцит «+»

+ 253 093 862

+161 107 519

+129 705 624

+138 889 385

Спеціальний фонд

 

 

 

 

Доходи (з трансфертами)

31 949 035

19 976 000

20 325 000

21 080 000

Видатки (з трансфертами)

319 243 529

181 583 519

150 530 624

160 469 385

Кредитування усього, у тому числі:

-500 000,0

-500 000,0

-500 000,0

-500 000,0

надання кредитів з бюджету

0,0

0,0

0,0

0,0

повернення кредитів з бюджету

-500 000,0

-500 000,0

-500 000,0

-500 000,0

Фінансування           (дефіцит«-»/профіцит «+»

- 253 093 862

-161 107 519

-129 705 624

-138 889 385

Разом

 

 

 

 

Доходи (з трансфертами)

759 895 792

720 184 463

710 990 000

747 315 000

Видатки (з трансфертами)

939 806 072

720 684 463,0

711 490 000

747 815 000

Кредитування усього,               у тому числі:

-500 000,0

-500 000,0

-500 000,0

-500 000,0

надання кредитів з бюджету

0,0

0,0

0,0

0,0

повернення кредитів з бюджету

-500 000,0

-500 000,0

-500 000,0

-500 000,0

Фінансування           (дефіцит«-»/профіцит «+»

0,0

0,0

0,0

0,0

Міжбюджетні відносини

У сфері взаємовідносин державного та обласного бюджетів з міським бюджетом міста Бориспіль у середньостроковому періоді відповідно до положень Бюджетного кодексу України зі змінами і доповненнями передбачається подальше розширення ресурсної бази місцевих бюджетів, зміцнення їх фінансової незалежності та удосконалення міжбюджетних відносин у напрямі підвищення самодостатності місцевих бюджетів.
Бюджетна політика у середньостроковій перспективі буде спрямована на реформування міжбюджетних відносин та забезпечення сталого соціально-економічного розвитку міста шляхом покращення якості послуг, що надаються за рахунок місцевого бюджету, та підвищення частки інвестиційних видатків на впровадження проектів та поліпшення матеріально-технічної бази бюджетної сфери.
Досягнення цілей передбачає вирішення у середньостроковій перспективі таких завдань:
Зміцнення фінансової основи місцевого бюджету шляхом:
розширення джерел надходжень доходів;
вчасного адміністрування податків.
У цілому, на період до 2022 року, реформування міжбюджетних взаємовідносин з метою децентралізації бюджетних ресурсів у бік зростання самодостатності місцевого бюджету дасть змогу міській раді проводити ефективнішу політику розвитку, що сприятиме поліпшенню умов проживання населення та інфраструктури міста.

Дохідна частина міського бюджету

Прогноз доходів місцевого бюджету розроблено на підставі основних прогнозних показників економічного і соціального розвитку міста на 2020–2022 роки з урахуванням основних напрямів реформування податкової системи, визначених у Податковому кодексі України зі змінами і доповненнями.
Подальша консолідація податкового законодавства у Податковому кодексі України дасть можливість уникнути безсистемного внесення змін до податкового законодавства, забезпечить його стабільність, сприятиме інвестиційно-інноваційному розвитку економіки, зниженню податкового навантаження на платників податків, системності надання податкових пільг, збільшенню надходжень до бюджету за рахунок розширення бази оподаткування та поліпшення адміністрування.
Прогноз показників міського бюджету міста Бориспіль на 2021 – 2022 роки за основними джерелами доходів у розрізі фондів наведено у додатку 1 до цього прогнозу.

Видаткова частина міського бюджету

Бюджетна політика на період до 2022 року спрямовуватиметься на  проведення структурних реформ у бюджетній сфері та економіці, зокрема, у медицині, освіті, житлово-комунальному господарстві, а також на забезпечення гідних умов життєдіяльності для кожного громадянина.
Прогнозні показники видатків міського бюджету на 2021-2022 роки за програмним призначенням наведено у додатку 2 до цього прогнозу.
При цьому ключовим завданням бюджетної політики залишатиметься забезпечення макроекономічної стабільності, стійкості та збалансованості бюджетної системи.
Фінансування бюджетних видатків на період до 2022 року здійснюватиметься в рамках жорсткої економії бюджетних коштів. У цих умовах визначальним стане підвищення ефективності видатків, що відбуватиметься на основі їх пріоритетності та оцінки ступеня досягнення очікуваних результатів.
У середньостроковому періоді бюджетна система України функціонуватиме на засадах Бюджетного кодексу України зі змінами і доповненнями, положення якого, зокрема врегульовують питання запровадження механізму середньострокового бюджетного прогнозування, посилення взаємозв’язку економічної, бюджетної, податкової та грошово-кредитної політики, підвищення відповідальності учасників бюджетного процесу.
Для підвищення рівня та ефективності використання бюджетних коштів у 2021-2022 роках передбачається:
удосконалення нормативно-правової та методологічної бази з урахуванням результатів запровадження ПЦМ на рівні місцевих бюджетів;
моніторинг виконання бюджетних програм місцевих бюджетів, проведення оцінки ефективності та результативності їх виконання;
внесення змін до програмного забезпечення в частині планування та обслуговування місцевих бюджетів за ПЦМ;
Розробка методологічних засад планування місцевих бюджетів на середньострокову перспективу полягатиме у оцінці ефективності виконання бюджетних програм за попередній бюджетний період, перегляді та оцінці законодавства, що надає підстави для здійснення витрат з місцевого бюджету, формуванні переліку бюджетних програм на плановий та наступні за плановим два бюджетні періоди.
За видами діяльності головними завданнями бюджетної політики будуть такі.

Освіта

Пріоритетним завданням галузі буде забезпечення доступної високоякісної освіти, яка забезпечує повноцінний розвиток кожної дитини і її успішну інтеграцію в українське суспільство та європейську інтеграцію.
Основними напрямами політики протягом 2021-2022 років є:
оптимізація мережі навчальних закладів з урахуванням демографічних і економічних реалій;
створення умов для переходу фінансування навчальних закладів від принципу утримання до принципу формування їх видатків, виходячи з кількості учнів та стандарту вартості навчання одного учня;
запровадження національної системи оцінювання якості освіти;
підвищення рівня забезпеченості загальноосвітніх шкіл сучасними засобами навчання (кабінети біології, фізики, хімії) та комп’ютерною технікою нового зразка.

Охорона здоров’я

Пріоритетами розвитку галузі є забезпечення населення високоякісними і доступними медичними послугами, профілактика та раннє виявлення захворювань, створення сприятливих умов життєдіяльності людини, для чого передбачається здійснити наступні заходи:
– створення умов для переходу в перспективі до загальнообов’язкового державного соціального медичного страхування;
– удосконалення механізмів управління та фінансування охорони здоров’я, системи кадрового забезпечення галузі, системи управління якістю медичної допомоги та системи моніторингу індикаторів якості;
формування системи моніторингу задоволеності пацієнтів якістю медичного обслуговування;
– здійснення поступового переходу до розподілу коштів у галузі охорони здоров’я за принципом оплати надання послуг, а не за принципом утримання медичних закладів;
– забезпечення виконання державних і міських програм, спрямованих на поліпшення показників здоров’я населення, стабілізацію ситуації із серцево-судинними захворюваннями, захворюваннями на туберкульоз, ВІЛ/СНІД, тощо;

  1. удосконалення процесу управління на основі подальшого розвитку інформаційного середовища системи охорони здоров’я.

Основні результати, яких планується досягти:
підвищення рівня медичного обслуговування населення;
запровадження нових підходів до організації роботи закладів охорони здоров’я та їх фінансового забезпечення;
подальший розвиток системи медичного обслуговування населення та реформування системи охорони здоров’я;
зниження рівнів загальної захворюваності населення;

Соціальний захист та соціальне забезпечення

Посилення адресної соціальної підтримки для підвищення ефективності використання бюджетних коштів та їх спрямування соціально вразливим верствам населення.
У середньостроковій перспективі передбачається:
збільшення розмірів державних соціальних гарантій за рахунок коштів державних цільових субвенцій;
здійснення структуризації системи надання пільг (з урахуванням рівня доходів всіх одержувачів пільг), компенсацій та державної допомоги відповідно до вимог законодавства;
підвищення охоплення адресною соціальною допомогою незахищених верств населення;
перехід до принципу адресності для всіх видів соціальної підтримки, за винятком допомоги у разі народження дитини, інвалідам з дитинства й дітям-інвалідам, а також пільг особам, які мають виняткові заслуги перед Батьківщиною згідно діючого законодавства.

Культура та мистецтво

Головними пріоритетами галузі будуть збереження, відтворення та примноження духовних і культурних здобутків українського народу.
Протягом 2021-2022 років передбачається здійснити:
удосконалення механізму надання фінансової підтримки закладам культури;
упорядкування кількості установ культури та їх штатної чисельності;
запровадження системи державних стандартів щодо надання культурних послуг населенню;
забезпечення підвищення фахового та освітнього рівня працівників культури і мистецтв.

Фізична культура і спорт

Головними пріоритетами галузі будуть всебічне фізичне виховання та становлення здорової нації.
Протягом 2021-2022 років передбачається здійснити:
створення умов для залучення широких верств населення до масового спорту, удосконалення механізму утворення та утримання мережі сучасних спортивних споруд;
створення стимулів для здорового способу життя й здорових умов праці шляхом розвитку інфраструктури для занять масовим спортом та активного відпочинку.

Житлово-комунальне господарство

Пріоритетними завданнями реформування житлово-комунального господарства у прогнозному періоді буде надання населенню якісних житлово-комунальних послуг, розвиток ринку послуг з ремонту та обслуговування житлового фонду на основі спів фінансування.

Будівництво
Напрями видатків на інвестиційні проекти (програми) у 2021 – 2022 роках, визначені стратегією соціально-економічного розвитку міста та міськими (цільовими) програмами, передбачають продовження реалізації інвестиційних проектів, які були розпочаті в минулі роки, що надасть можливість поетапно завершити та ввести в експлуатацію об’єкти;
У прогнозний період буде продовжено реалізацію інвестиційних проектів будівництва (реконструкції) об’єктів соціально-культурної сфери, житлово-комунального господарства, які були розпочаті в минулі роки.

Дорожньо-транспортне господарство

Пріоритетами розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури у прогнозному періоді є поліпшення наявних та побудова нових об’єктів для потреб економічного розвитку й підвищення якості життя громадян.
Передбачається здійснити такі заходи:
– будівництво, реконструкція, ремонт й утримання автомобільних доріг місцевого значення, що знаходяться в комунальній власності міста;
– розробка довгострокових програм, перспективних планів утримання та розвитку дорожнього господарства;
– розширення джерел фінансування Дорожнього фонду, у тому числі за рахунок залучення приватних інвестицій на умовах державно-приватного партнерства;
– прискорення розвитку транспортної інфраструктури міста, що є каталізатором економічного зростання;
– створення конкурентного середовища у сфері дорожнього господарства.

Охорона навколишнього природного середовища

Пріоритетними завданнями діяльності у сфері охорони навколишнього природного середовища є забезпечення охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів;
передбачається здійснити заходи щодо забезпечення охорони та раціонального використання наявних в місті природних ресурсів,  мінімізації шкідливого впливу на довкілля небезпечних відходів;
за рахунок екологічного податку та грошових стягнень за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища в результаті господарської та іншої діяльності, та інших надходжень до міського бюджету згідно з чинним законодавством у 2020-2022 роках здійснюватимуться заходи, направлені на охорону та раціональне використання природних ресурсів, утилізацію відходів, збереження природно-заповідного фонду, мінімізацію шкідливого впливу на довкілля небезпечних відходів та іншу діяльність у сфері охорони навколишнього природного середовища.
Конкретні показники обсягу видатків на 2021-2022 роки будуть уточнюватись залежно від реальних можливостей бюджету на відповідні роки.                 

 

 

Додаток 1
до прогнозу бюджету
міста Борисполя на 2021-2022 роки

Доходи міського бюджету міста Борисполя на 2019-2022 роки

грн

 

 

Показник

2019 рік    (з урах. змін)

 2020 рік  (проект)                     

2021 рік (прогноз)

2022 рік (прогноз)

 

 

1

2

3

4

5

 

 

Загальний обсяг доходів, усього
у тому числі:

759 895 792

720 184 463

710 990 000

747 315 000

 

 

міжбюджетні трансферти, усього
з них:

264 492 492

141 108 463

148 700 000

169 500  000

 

 

освітня субвенція

93 856 900

110 428 200

136 700 000

154 500 000

 

 

медична субвенція

44 299 800

12 109 100

0

0

 

 

субвенція на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг

 

38 484 000

 

0

 

0

 

0

 

 

субвенція на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу

 

58 000

 

0

 

0

 

0

 

 

субвенція на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям

 

67 705 000

 

0

 

0

 

0

 

 

субвенція на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батька-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім
’ях за принципом «гроші ходять за дитиною»

 

869 000

 

0

 

0

 

0

 

 

Інші субвенції з місцевого бюджету

735 400

10 000 000

12 000 000

15 000 000

 

податкові надходження, усього
з них:

450 329 600

544 200 000

526 775 000

541 380 000

 

податок на доходи фізичних осіб

275 804 600

339 200 000

346 100 000

353 200 000

 

акцизний податок з вироблених в Україні та ввезених на митну територію України підакцизних товарів (пальне)

 

33 300 000

 

32 800 000

 

0

 

0

 

акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів

 

21 500 000

 

24 500 000

 

25 600 000

 

26 200 000

 

місцеві податки та збори

119 660 000

147 350 000

153 650 000

160 350 000

 

екологічний податок

65 000

70 000

75 000

80 000

 

неподаткові надходження, усього
з них:

42 750 700

32 521 000

33 160 000

34 030 000

 

частина чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об
’єднань, що вилучається до бюджету

 

315 000

 

400 000

 

435 000

 

455 000

 

плата за надання інших адміністративних послуг

 

6 900 000

 

6 900 000

 

7 000 000

 

7 000 000

 

надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває у комунальній власності

 

6 300 000

 

6 300 000

 

6 400 000

 

6 500 000

 

державне мито

400 000

400 000

450 00

500 000

 

надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту

 

11  230 000

 

1 200 000

 

1 000 000

 

 1 000 000

 

власні надходження бюджетних установ

13 565 700

16 356 000

16 900 000

 17 600 000

 

Інші доходи

2 323 000

2 355 000

2 355 000

2 405 000

 

Додаток 2
до прогнозу бюджету
міста Борисполя на 2021-2022 роки

Видатки та надання кредитів міського бюджету міста Борисполя за функціональною ознакою на 2019 - 2022 роки
                                                                                                                          грн

 

 

КТПКВК МБ

Показники

2019

2020

2021

2022

затверджено з урах змін

проект

      прогноз

прогноз

 

1

3

4

5

6

0100

Державне управління

69 119 653,0

75 024 500,0

80 000 700,0

85 080 735,0

1000

Освіта

278 605 752,0

294 269 154,0

320 865 420,0

338 229 556,0

2000

Охорона здоров’я

12 280 475,0

3 804 600,0

5 006 244,0

5 261 560,0

3000

Соціальний захист, соціальне забезпечення

128 636 431,0

15 903 100,0

17 745 965,0

19 651 009,0

4000

Культура і мистецтво

12 581 692,0

12 175 200,0

13 820 486,0

14 925 330,0

5000

Фізична культура і спорт

15 397 257,0

13 685 800,0

15 411 148,0

16 597 166,0

6000

Житлово-комунальне господарство

89 205 187,0

32 589 000,0

36 316 217,0

38 168 344,0

7000

Економічна діяльність

213 041 475,0

135 471 213,0

135 651 187,0

136 150 420,0

8000

Інша діяльність

31 882 620,0

67 875 496,0

36 657 433,0

36 943 380,0

9000

Міжбюджетні трансферти

15 355 000,0

13 000 000,0

-

-

 

Медична субвенція

44 299 800,0

12 109 100,0

-

-

 

Реверсна дотація

15 343 600,0

27 921 300,0

32 615 200,0

38 707 500,0

 

Власні кошти бюджетних установ

13 565 700,0

16  356 000,0

16 900 000,0

17 600 000,0

 

Всього видатків

939 314 642,0

720 184 463,0

710 990 000,0

747 315 000,0

 

Кредитування

7 000 000,0

-500 000,0

-500 000,0

-500 000,0

 

Надання кредиту

8 000 000,0

-

-

-

 

Повернення кредиту

-1 000 000,0

-500 000,0

 -500 000,0

-500 000,0

 

РАЗОМ

 

720 684 463,0

711 490 000

747 815 000,0

Фінансування бюджету

На стадії планування та в ході внесення змін до міського бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України в міському бюджеті можуть виникати:
дефіцит за загальним фондом у разі використання вільного залишку бюджетних коштів;
профіцит за загальним фондом у разі спрямування до бюджету розвитку коштів із загального фонду бюджету;
дефіцит за спеціальним фондом у разі залучення до бюджету розвитку коштів із запозичень, коштів із загального фонду бюджету, а також у разі використання залишків коштів спеціального фонду міського бюджету, крім власних надходжень бюджетних установ.

Виконання інвестиційних проектів

Реалізація інвестиційних проектів здійснюватиметься у пріоритетних сферах, зокрема у сфері житлово-комунального господарства, соціально-культурній сфері, сфері охорони навколишнього природного середовища, транспортній сфері,  сфері надання органами влади послуг населенню.
____________________________