Відповідно до статті 75 Бюджетного кодексу України, пункту 23 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказу Міністерства фінансів України від 29.03.2019 № 130 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо складання у 2019 році місцевих бюджетів на середньостроковий період» міська рада ВИРІШИЛА:
1. Затвердити прогноз міського бюджету міста Борисполя на 2021-2022 роки, що додається.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування бюджету, економічної реформи.
Міський голова А.С.Федорчук
ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення міської ради
17 грудня 2019 року
№ 5142-67-VІІ
Прогноз
міського бюджету міста Борисполя на 2021–2022 роки
Цей Прогноз визначає основні напрями дій на середньостроковий період, які сприятимуть досягненню довгострокових стратегічних цілей.
Метою середньострокового бюджетного прогнозування є створення дієвого механізму управління бюджетним процесом, встановлення взаємозв’язку між стратегічними цілями розвитку міста та можливостями міського бюджету у середньостроковій перспективі.
Головною метою для міста на середньостроковий період є забезпечення відновлення та економічного зростання на основі здійснення модернізації економіки міста та підвищення її конкурентоспроможності.
ПРОГНОЗНІ ПОКАЗНИКИ
економічного і соціального розвитку міста Борисполя
у 2020-2022 роках
|
№ |
Назва показника |
Одиниця виміру |
2020 рік |
2021 рік |
2022 рік |
|
1. |
Індекс промислового виробництва, у порівняних цінах |
% |
102,0 |
103,0 |
105,0 |
|
2. |
Обсяг реалізованої промислової продукції у відпускних цінах підприємств |
млн грн |
2313,0 |
2359,3 |
2430,1 |
|
3. |
Кількість малих (враховуючи ФОП) і середніх підприємств, зареєстрованих як платники податків |
од. |
3949 |
4695 |
4748 |
|
4. |
Загальна сума надходжень до міського бюджету, одержаних від діяльності малого та середнього підприємництва |
млн грн |
532,7 |
545,4 |
560,2 |
|
8. |
Обсяг капітальних інвестицій |
млн грн |
2648,1 |
2701,1 |
2782,1 |
|
9. |
Обсяг прямих іноземних інвестицій, наростаючим підсумком |
млн дол. США |
40,2 |
40,8 |
42,0 |
|
10. |
Обсяг обороту роздрібної торгівлі |
млн грн |
5500,0 |
5100,0 |
6900,0 |
|
11. |
Обсяг експорту товарів |
млн дол. США |
32,0 |
35,0 |
37,0 |
|
12. |
Обсяг імпорту товарів |
млн дол. США |
197,5 |
201,5 |
208,0 |
|
13. |
Введення в експлуатацію загальної площі житла за рахунок усіх джерел фінансування |
тис.кв.м |
60,0 |
65,0 |
70,0 |
|
14. |
Середньомісячна номінальна заробітна плата одного штатного працівника по місту |
грн |
14500,0 |
15000,0 |
15600,0 |
|
16. |
Рівень безробіття населення, визначеного за методологією МОП, у віці 15-70 років, у % до економічно активного населення відповідної вікової групи |
% |
0,8 |
0,7 |
0,7 |
Для досягнення цієї мети політика міської влади, як і державна, спрямовуватиметься на проведення комплексних реформ у всіх сферах життєдіяльності із одночасним забезпеченням на належному рівні соціальної підтримки населення.
У бюджетній сфері основним завданням залишатиметься забезпечення макроекономічної стабільності, збалансованості та стійкості бюджетної системи.
Податково-бюджетна політика на середньостроковий період здійснюватиметься на основі положень Бюджетного кодексу України та Податкового кодексу України зі змінами і доповненнями, які передбачатимуть поступове зниження податкового навантаження на суб’єктів господарювання, децентралізацію бюджетних ресурсів, підвищення ефективності використання бюджетних коштів, відповідальності всіх учасників бюджетного процесу тощо.
Прогноз міського бюджету ґрунтується на прогнозних макропоказниках економічного і соціального розвитку та державних соціальних стандартах, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 15.05.2019 р. № 555 (зі змінами від 23.10.2019 р. №883) та доведених листом Міністерства фінансів України від 17.05.2019 № 04110-09-10/13084:
|
Показники |
2020 рік |
2021 рік |
2022 рік |
|
Розмір мінімальної заробітної плати: |
|
|
|
|
з 1 січня року (гривні) |
4723 |
5003 |
5290 |
|
ріст до попереднього року (відсоток) |
13,2 |
5,9 |
5,7 |
|
Розмір посадового окладу працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки: |
|
|
|
|
з 1 січня року (гривні) |
2102 |
2270 |
2445 |
|
ріст до попереднього року (відсоток) |
9,4 |
8,0 |
7,7 |
Прожитковий мінімум становитиме:
|
Показники |
2020 рік |
2021 рік |
2022 рік |
|
В розрахунку на одну особу: |
|
|
|
|
- з 1 січня року (гривні) |
2027 |
2189 |
2358 |
|
- з 1 липня року (гривні) |
2118 |
2288 |
2464 |
|
- з 1 грудня року (гривні) |
2189 |
2358 |
2530 |
|
Для основних соціальних і демографічних груп населення: |
|
|
|
|
дітей віком до 6 років: |
|
|
|
|
- з 1 січня року (гривні) |
1779 |
1921 |
2069 |
|
- з 1 липня року (гривні) |
1859 |
2007 |
2162 |
|
- з 1 грудня року (гривні) |
1921 |
2069 |
2220 |
|
дітей віком від 6 до 18 років: |
|
|
|
|
- з 1 січня року (гривні) |
2218 |
2395 |
2579 |
|
- з 1 липня року (гривні) |
2318 |
2503 |
2695 |
|
- з 1 грудня року (гривні) |
2395 |
2579 |
2767 |
|
працездатних осіб: |
|
|
|
|
- з 1 січня року (гривні) |
2102 |
2270 |
2445 |
|
- з 1 липня року (гривні) |
2197 |
2372 |
2555 |
|
- з 1 грудня року (гривні) |
2270 |
2445 |
2623 |
|
осіб, які втратили працездатність: |
|
|
|
|
- з 1 січня року (гривні) |
1638 |
1769 |
1905 |
|
- з 1 липня року (гривні) |
1712 |
1849 |
1991 |
|
- з 1 грудня року (гривні) |
1769 |
1905 |
2044 |
Індекс споживчих цін (грудень до грудня попереднього року): на 2020 рік – 105,5%, 2021 рік – 105,3 %, 2022 рік – 105,1 %.
Індекс цін виробників (грудень до грудня попереднього року): на 2020 рік – 108,2%, 2021 рік – 108,0 %, 2022 рік – 106,1 %.
Прогноз міського бюджету спрямований на реалізацію цілей державної політики у всіх сферах, забезпечення пріоритетних напрямків розвитку міста та виконання завдань міських цільових галузевих програм, що забезпечують вирішення нагальних проблем членів територіальної громади.
Основні індикативні прогнозні показники міського бюджету
міста Борисполя на 2019-2022 роки
грн
Показник |
2019 рік (план з урах. змін ) |
2020 рік |
2021 рік |
2022 рік |
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
|
Загальний фонд |
|
|
|
|
|
Доходи (з трансфертами) |
727 946 757 |
700 208 463 |
690 665 000 |
726 235 000 |
|
Видатки (з трансфертами) |
620 562 543 |
539 100 944 |
560 959 376 |
587 345 615 |
|
Кредитування усього, у тому числі: |
7 000 000,0 |
0,0 |
0,0 |
0,0 |
|
надання кредитів з бюджету |
8 000 000,0 |
0,0 |
0,0 |
0,0 |
|
повернення кредитів з бюджету |
1 000 000,0 |
0,0 |
0,0 |
0,0 |
|
Фінансування дефіцит«-»/профіцит «+» |
+ 253 093 862 |
+161 107 519 |
+129 705 624 |
+138 889 385 |
|
Спеціальний фонд |
|
|
|
|
|
Доходи (з трансфертами) |
31 949 035 |
19 976 000 |
20 325 000 |
21 080 000 |
|
Видатки (з трансфертами) |
319 243 529 |
181 583 519 |
150 530 624 |
160 469 385 |
|
Кредитування усього, у тому числі: |
-500 000,0 |
-500 000,0 |
-500 000,0 |
-500 000,0 |
|
надання кредитів з бюджету |
0,0 |
0,0 |
0,0 |
0,0 |
|
повернення кредитів з бюджету |
-500 000,0 |
-500 000,0 |
-500 000,0 |
-500 000,0 |
|
Фінансування (дефіцит«-»/профіцит «+» |
- 253 093 862 |
-161 107 519 |
-129 705 624 |
-138 889 385 |
|
Разом |
|
|
|
|
|
Доходи (з трансфертами) |
759 895 792 |
720 184 463 |
710 990 000 |
747 315 000 |
|
Видатки (з трансфертами) |
939 806 072 |
720 684 463,0 |
711 490 000 |
747 815 000 |
|
Кредитування усього, у тому числі: |
-500 000,0 |
-500 000,0 |
-500 000,0 |
-500 000,0 |
|
надання кредитів з бюджету |
0,0 |
0,0 |
0,0 |
0,0 |
|
повернення кредитів з бюджету |
-500 000,0 |
-500 000,0 |
-500 000,0 |
-500 000,0 |
|
Фінансування (дефіцит«-»/профіцит «+» |
0,0 |
0,0 |
0,0 |
0,0 |
Міжбюджетні відносини
У сфері взаємовідносин державного та обласного бюджетів з міським бюджетом міста Бориспіль у середньостроковому періоді відповідно до положень Бюджетного кодексу України зі змінами і доповненнями передбачається подальше розширення ресурсної бази місцевих бюджетів, зміцнення їх фінансової незалежності та удосконалення міжбюджетних відносин у напрямі підвищення самодостатності місцевих бюджетів.
Бюджетна політика у середньостроковій перспективі буде спрямована на реформування міжбюджетних відносин та забезпечення сталого соціально-економічного розвитку міста шляхом покращення якості послуг, що надаються за рахунок місцевого бюджету, та підвищення частки інвестиційних видатків на впровадження проектів та поліпшення матеріально-технічної бази бюджетної сфери.
Досягнення цілей передбачає вирішення у середньостроковій перспективі таких завдань:
Зміцнення фінансової основи місцевого бюджету шляхом:
розширення джерел надходжень доходів;
вчасного адміністрування податків.
У цілому, на період до 2022 року, реформування міжбюджетних взаємовідносин з метою децентралізації бюджетних ресурсів у бік зростання самодостатності місцевого бюджету дасть змогу міській раді проводити ефективнішу політику розвитку, що сприятиме поліпшенню умов проживання населення та інфраструктури міста.
Дохідна частина міського бюджету
Прогноз доходів місцевого бюджету розроблено на підставі основних прогнозних показників економічного і соціального розвитку міста на 2020–2022 роки з урахуванням основних напрямів реформування податкової системи, визначених у Податковому кодексі України зі змінами і доповненнями.
Подальша консолідація податкового законодавства у Податковому кодексі України дасть можливість уникнути безсистемного внесення змін до податкового законодавства, забезпечить його стабільність, сприятиме інвестиційно-інноваційному розвитку економіки, зниженню податкового навантаження на платників податків, системності надання податкових пільг, збільшенню надходжень до бюджету за рахунок розширення бази оподаткування та поліпшення адміністрування.
Прогноз показників міського бюджету міста Бориспіль на 2021 – 2022 роки за основними джерелами доходів у розрізі фондів наведено у додатку 1 до цього прогнозу.
Видаткова частина міського бюджету
Бюджетна політика на період до 2022 року спрямовуватиметься на проведення структурних реформ у бюджетній сфері та економіці, зокрема, у медицині, освіті, житлово-комунальному господарстві, а також на забезпечення гідних умов життєдіяльності для кожного громадянина.
Прогнозні показники видатків міського бюджету на 2021-2022 роки за програмним призначенням наведено у додатку 2 до цього прогнозу.
При цьому ключовим завданням бюджетної політики залишатиметься забезпечення макроекономічної стабільності, стійкості та збалансованості бюджетної системи.
Фінансування бюджетних видатків на період до 2022 року здійснюватиметься в рамках жорсткої економії бюджетних коштів. У цих умовах визначальним стане підвищення ефективності видатків, що відбуватиметься на основі їх пріоритетності та оцінки ступеня досягнення очікуваних результатів.
У середньостроковому періоді бюджетна система України функціонуватиме на засадах Бюджетного кодексу України зі змінами і доповненнями, положення якого, зокрема врегульовують питання запровадження механізму середньострокового бюджетного прогнозування, посилення взаємозв’язку економічної, бюджетної, податкової та грошово-кредитної політики, підвищення відповідальності учасників бюджетного процесу.
Для підвищення рівня та ефективності використання бюджетних коштів у 2021-2022 роках передбачається:
удосконалення нормативно-правової та методологічної бази з урахуванням результатів запровадження ПЦМ на рівні місцевих бюджетів;
моніторинг виконання бюджетних програм місцевих бюджетів, проведення оцінки ефективності та результативності їх виконання;
внесення змін до програмного забезпечення в частині планування та обслуговування місцевих бюджетів за ПЦМ;
Розробка методологічних засад планування місцевих бюджетів на середньострокову перспективу полягатиме у оцінці ефективності виконання бюджетних програм за попередній бюджетний період, перегляді та оцінці законодавства, що надає підстави для здійснення витрат з місцевого бюджету, формуванні переліку бюджетних програм на плановий та наступні за плановим два бюджетні періоди.
За видами діяльності головними завданнями бюджетної політики будуть такі.
Освіта
Пріоритетним завданням галузі буде забезпечення доступної високоякісної освіти, яка забезпечує повноцінний розвиток кожної дитини і її успішну інтеграцію в українське суспільство та європейську інтеграцію.
Основними напрямами політики протягом 2021-2022 років є:
оптимізація мережі навчальних закладів з урахуванням демографічних і економічних реалій;
створення умов для переходу фінансування навчальних закладів від принципу утримання до принципу формування їх видатків, виходячи з кількості учнів та стандарту вартості навчання одного учня;
запровадження національної системи оцінювання якості освіти;
підвищення рівня забезпеченості загальноосвітніх шкіл сучасними засобами навчання (кабінети біології, фізики, хімії) та комп’ютерною технікою нового зразка.
Охорона здоров’я
Пріоритетами розвитку галузі є забезпечення населення високоякісними і доступними медичними послугами, профілактика та раннє виявлення захворювань, створення сприятливих умов життєдіяльності людини, для чого передбачається здійснити наступні заходи:
– створення умов для переходу в перспективі до загальнообов’язкового державного соціального медичного страхування;
– удосконалення механізмів управління та фінансування охорони здоров’я, системи кадрового забезпечення галузі, системи управління якістю медичної допомоги та системи моніторингу індикаторів якості;
формування системи моніторингу задоволеності пацієнтів якістю медичного обслуговування;
– здійснення поступового переходу до розподілу коштів у галузі охорони здоров’я за принципом оплати надання послуг, а не за принципом утримання медичних закладів;
– забезпечення виконання державних і міських програм, спрямованих на поліпшення показників здоров’я населення, стабілізацію ситуації із серцево-судинними захворюваннями, захворюваннями на туберкульоз, ВІЛ/СНІД, тощо;
- удосконалення процесу управління на основі подальшого розвитку інформаційного середовища системи охорони здоров’я.
Основні результати, яких планується досягти:
підвищення рівня медичного обслуговування населення;
запровадження нових підходів до організації роботи закладів охорони здоров’я та їх фінансового забезпечення;
подальший розвиток системи медичного обслуговування населення та реформування системи охорони здоров’я;
зниження рівнів загальної захворюваності населення;
Соціальний захист та соціальне забезпечення
Посилення адресної соціальної підтримки для підвищення ефективності використання бюджетних коштів та їх спрямування соціально вразливим верствам населення.
У середньостроковій перспективі передбачається:
збільшення розмірів державних соціальних гарантій за рахунок коштів державних цільових субвенцій;
здійснення структуризації системи надання пільг (з урахуванням рівня доходів всіх одержувачів пільг), компенсацій та державної допомоги відповідно до вимог законодавства;
підвищення охоплення адресною соціальною допомогою незахищених верств населення;
перехід до принципу адресності для всіх видів соціальної підтримки, за винятком допомоги у разі народження дитини, інвалідам з дитинства й дітям-інвалідам, а також пільг особам, які мають виняткові заслуги перед Батьківщиною згідно діючого законодавства.
Культура та мистецтво
Головними пріоритетами галузі будуть збереження, відтворення та примноження духовних і культурних здобутків українського народу.
Протягом 2021-2022 років передбачається здійснити:
удосконалення механізму надання фінансової підтримки закладам культури;
упорядкування кількості установ культури та їх штатної чисельності;
запровадження системи державних стандартів щодо надання культурних послуг населенню;
забезпечення підвищення фахового та освітнього рівня працівників культури і мистецтв.
Фізична культура і спорт
Головними пріоритетами галузі будуть всебічне фізичне виховання та становлення здорової нації.
Протягом 2021-2022 років передбачається здійснити:
створення умов для залучення широких верств населення до масового спорту, удосконалення механізму утворення та утримання мережі сучасних спортивних споруд;
створення стимулів для здорового способу життя й здорових умов праці шляхом розвитку інфраструктури для занять масовим спортом та активного відпочинку.
Житлово-комунальне господарство
Пріоритетними завданнями реформування житлово-комунального господарства у прогнозному періоді буде надання населенню якісних житлово-комунальних послуг, розвиток ринку послуг з ремонту та обслуговування житлового фонду на основі спів фінансування.
Будівництво
Напрями видатків на інвестиційні проекти (програми) у 2021 – 2022 роках, визначені стратегією соціально-економічного розвитку міста та міськими (цільовими) програмами, передбачають продовження реалізації інвестиційних проектів, які були розпочаті в минулі роки, що надасть можливість поетапно завершити та ввести в експлуатацію об’єкти;
У прогнозний період буде продовжено реалізацію інвестиційних проектів будівництва (реконструкції) об’єктів соціально-культурної сфери, житлово-комунального господарства, які були розпочаті в минулі роки.
Дорожньо-транспортне господарство
Пріоритетами розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури у прогнозному періоді є поліпшення наявних та побудова нових об’єктів для потреб економічного розвитку й підвищення якості життя громадян.
Передбачається здійснити такі заходи:
– будівництво, реконструкція, ремонт й утримання автомобільних доріг місцевого значення, що знаходяться в комунальній власності міста;
– розробка довгострокових програм, перспективних планів утримання та розвитку дорожнього господарства;
– розширення джерел фінансування Дорожнього фонду, у тому числі за рахунок залучення приватних інвестицій на умовах державно-приватного партнерства;
– прискорення розвитку транспортної інфраструктури міста, що є каталізатором економічного зростання;
– створення конкурентного середовища у сфері дорожнього господарства.
Охорона навколишнього природного середовища
Пріоритетними завданнями діяльності у сфері охорони навколишнього природного середовища є забезпечення охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів;
передбачається здійснити заходи щодо забезпечення охорони та раціонального використання наявних в місті природних ресурсів, мінімізації шкідливого впливу на довкілля небезпечних відходів;
за рахунок екологічного податку та грошових стягнень за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища в результаті господарської та іншої діяльності, та інших надходжень до міського бюджету згідно з чинним законодавством у 2020-2022 роках здійснюватимуться заходи, направлені на охорону та раціональне використання природних ресурсів, утилізацію відходів, збереження природно-заповідного фонду, мінімізацію шкідливого впливу на довкілля небезпечних відходів та іншу діяльність у сфері охорони навколишнього природного середовища.
Конкретні показники обсягу видатків на 2021-2022 роки будуть уточнюватись залежно від реальних можливостей бюджету на відповідні роки.
Додаток 1
до прогнозу бюджету
міста Борисполя на 2021-2022 роки
Доходи міського бюджету міста Борисполя на 2019-2022 роки
|
грн |
|
|||||
|
|
Показник |
2019 рік (з урах. змін) |
2020 рік (проект) |
2021 рік (прогноз) |
2022 рік (прогноз) |
|
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
|
|
|
Загальний обсяг доходів, усього |
759 895 792 |
720 184 463 |
710 990 000 |
747 315 000 |
|
|
|
міжбюджетні трансферти, усього |
264 492 492 |
141 108 463 |
148 700 000 |
169 500 000 |
|
|
|
освітня субвенція |
93 856 900 |
110 428 200 |
136 700 000 |
154 500 000 |
|
|
|
медична субвенція |
44 299 800 |
12 109 100 |
0 |
0 |
|
|
|
субвенція на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг |
38 484 000 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
субвенція на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу |
58 000 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
субвенція на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям |
67 705 000 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
субвенція на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батька-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім |
869 000 |
0 |
0 |
0 |
|
|
|
Інші субвенції з місцевого бюджету |
735 400 |
10 000 000 |
12 000 000 |
15 000 000 |
|
|
|
податкові надходження, усього |
450 329 600 |
544 200 000 |
526 775 000 |
541 380 000 |
|
|
|
податок на доходи фізичних осіб |
275 804 600 |
339 200 000 |
346 100 000 |
353 200 000 |
|
|
|
акцизний податок з вироблених в Україні та ввезених на митну територію України підакцизних товарів (пальне) |
33 300 000 |
32 800 000 |
0 |
0 |
|
|
|
акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів |
21 500 000 |
24 500 000 |
25 600 000 |
26 200 000 |
|
|
|
місцеві податки та збори |
119 660 000 |
147 350 000 |
153 650 000 |
160 350 000 |
|
|
|
екологічний податок |
65 000 |
70 000 |
75 000 |
80 000 |
|
|
|
неподаткові надходження, усього |
42 750 700 |
32 521 000 |
33 160 000 |
34 030 000 |
|
|
|
частина чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об |
315 000 |
400 000 |
435 000 |
455 000 |
|
|
|
плата за надання інших адміністративних послуг |
6 900 000 |
6 900 000 |
7 000 000 |
7 000 000 |
|
|
|
надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває у комунальній власності |
6 300 000 |
6 300 000 |
6 400 000 |
6 500 000 |
|
|
|
державне мито |
400 000 |
400 000 |
450 00 |
500 000 |
|
|
|
надходження коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту |
11 230 000 |
1 200 000 |
1 000 000 |
1 000 000 |
|
|
|
власні надходження бюджетних установ |
13 565 700 |
16 356 000 |
16 900 000 |
17 600 000 |
|
|
|
Інші доходи |
2 323 000 |
2 355 000 |
2 355 000 |
2 405 000 |
|
Додаток 2
до прогнозу бюджету
міста Борисполя на 2021-2022 роки
Видатки та надання кредитів міського бюджету міста Борисполя за функціональною ознакою на 2019 - 2022 роки
грн
|
КТПКВК МБ |
Показники |
2019 |
2020 |
2021 |
2022 |
|
затверджено з урах змін |
проект |
прогноз |
прогноз |
||
|
|
1 |
3 |
4 |
5 |
6 |
|
0100 |
Державне управління |
69 119 653,0 |
75 024 500,0 |
80 000 700,0 |
85 080 735,0 |
|
1000 |
Освіта |
278 605 752,0 |
294 269 154,0 |
320 865 420,0 |
338 229 556,0 |
|
2000 |
Охорона здоров’я |
12 280 475,0 |
3 804 600,0 |
5 006 244,0 |
5 261 560,0 |
|
3000 |
Соціальний захист, соціальне забезпечення |
128 636 431,0 |
15 903 100,0 |
17 745 965,0 |
19 651 009,0 |
|
4000 |
Культура і мистецтво |
12 581 692,0 |
12 175 200,0 |
13 820 486,0 |
14 925 330,0 |
|
5000 |
Фізична культура і спорт |
15 397 257,0 |
13 685 800,0 |
15 411 148,0 |
16 597 166,0 |
|
6000 |
Житлово-комунальне господарство |
89 205 187,0 |
32 589 000,0 |
36 316 217,0 |
38 168 344,0 |
|
7000 |
Економічна діяльність |
213 041 475,0 |
135 471 213,0 |
135 651 187,0 |
136 150 420,0 |
|
8000 |
Інша діяльність |
31 882 620,0 |
67 875 496,0 |
36 657 433,0 |
36 943 380,0 |
|
9000 |
Міжбюджетні трансферти |
15 355 000,0 |
13 000 000,0 |
- |
- |
|
|
Медична субвенція |
44 299 800,0 |
12 109 100,0 |
- |
- |
|
|
Реверсна дотація |
15 343 600,0 |
27 921 300,0 |
32 615 200,0 |
38 707 500,0 |
|
|
Власні кошти бюджетних установ |
13 565 700,0 |
16 356 000,0 |
16 900 000,0 |
17 600 000,0 |
|
|
Всього видатків |
939 314 642,0 |
720 184 463,0 |
710 990 000,0 |
747 315 000,0 |
|
|
Кредитування |
7 000 000,0 |
-500 000,0 |
-500 000,0 |
-500 000,0 |
|
|
Надання кредиту |
8 000 000,0 |
- |
- |
- |
|
|
Повернення кредиту |
-1 000 000,0 |
-500 000,0 |
-500 000,0 |
-500 000,0 |
|
|
РАЗОМ |
|
720 684 463,0 |
711 490 000 |
747 815 000,0 |
Фінансування бюджету
На стадії планування та в ході внесення змін до міського бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України в міському бюджеті можуть виникати:
дефіцит за загальним фондом у разі використання вільного залишку бюджетних коштів;
профіцит за загальним фондом у разі спрямування до бюджету розвитку коштів із загального фонду бюджету;
дефіцит за спеціальним фондом у разі залучення до бюджету розвитку коштів із запозичень, коштів із загального фонду бюджету, а також у разі використання залишків коштів спеціального фонду міського бюджету, крім власних надходжень бюджетних установ.
Виконання інвестиційних проектів
Реалізація інвестиційних проектів здійснюватиметься у пріоритетних сферах, зокрема у сфері житлово-комунального господарства, соціально-культурній сфері, сфері охорони навколишнього природного середовища, транспортній сфері, сфері надання органами влади послуг населенню.
____________________________





















