Шановні бориспільці!
Виконавчий комітет Бориспільської міської ради запрошує Вас взяти активну участь у святкування Дня молоді - 2010.
На вас чекає захоплююча культурно-розважальна програма та активний відпочинок за інтересами.
22.06 – 25.06 – Літня школа лідерів (БДЮТ)
23.06 – 27.06 - Графіті
24.06 – Фотоквест (міський парк культури)
21:00 – 22:00 – Фестиваль молодіжного аматорського відео «Іриска», показ кращих фотографій фотоквесту, нагородження учасників фотоквесту та фестивалю відео (міський парк культури, тенісний корт)
22:00 - 24:00 – Перегляд фільму (міський парк культури, тенісний корт)
25.06 – Бал лідерів (культурно-мистецький центр «Бархат»)
26.06 – Вуличний футбол (стадіон «Колос»)
27.06.2010
11:00 – 12:00 – Концерт муніципального народного оркестру (диригент О.Бойко)
12:00 – 13:00 – Акція «Здоровим бути модно» (парад на вулиці К.Шлях)
13:00 – 13:15 – Показовий виступ ВПК «Ратоборець» (вулиця К.Шлях)
13:30 – 16:00 – Велоквест (вулиці міста)
10:00 – 17:00 – Всеукраїнські змагання з баскетболу (баскетбольний майданчик)
13:30 – 16:00 – «Екстрім зона» - показові виступи велосипедистів ( автостоянка, стадіон «Колос»)
14:00 – 18:00 – Молодіжна фотовиставка «АnnoDomini»
13:30 – 16:00 – Станція «Богатирські ігри» - спортивні змагання, армреслінг (біля спортивної школи)
13:00 – 16:00 – Станція «Бориспіль має таланти!» (площа біля торгового центру «Гранат»)
12:00 – 16:00 – Бориспільська ярмарка (міський парк культури)
13:30 – 15:00 – Розважально-пізнавальна гра «Ігри патріотів» (міський парк культури)
14:00 – 16:00 – Музично-розважальна програма «Співають всі!» (міський парк культури, біля кафе «Маріанна»)
14:00 – 15:00 – Ігрова програма, бодіарт для дітей (дитячий майданчик, міський парк культури)
14:00 – 15:00 – Фестиваль Кулішу (міський парк культури)
15:00 – 16:00 – Перегони на ліжках (міський парк культури, за спортивною школою)
16:00 – 17:00 – Шоу-програма «Сучасна Бориспілька» - показ моделей у вечірніх, весільних сукнях (стадіон «Колос»)
17:00 – 19:00 – Рок-концерт (стадіон «Колос»)
19:00 – 19:40 – Урочисте нагородження до Дня молоді (стадіон «Колос»)
19:40 – 21:30 – Святкова концертна програма (стадіон «Колос»)
22:00 – Святковий феєрверк (стадіон «Колос»)
22:00 – 24:00 – Святкова дискотека (стадіон «Колос»)