Інформація щодо продовження надання послуг оренди електросамокатів в м. Бориспіль Повідомлення СТОВ «Старинська птахофабрика» (30925770) про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Повідомлення про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Бориспільської міської територіальної громади з пропозицією щодо долучення до її роботи осіб Про внесення змін до Комплексної програми розвитку сільського господарства та сільських територій Київської області на 2024-2027 роки До відома суб’єктів господарювання: затверджено комплексну програму «Конкурентоспроможна Київщина» на 2026–2027 роки Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності Державне підприємство «СЕТАМ» Міністерства юстиції України повідомляє про проведення низки електронних аукціонів Про недопущення самовільних рубок у захисних лісонасадженнях, що розташовані на землях залізничного транспорту «Архів Війни за Незалежність»: Державна архівна служба України запроваджує формування єдиного інтегрованого інформаційного простору Відкрито набір на 2 хвилю безкоштовної онлайн-акселераційної програми для українських жінок-підприємиць «Tech Driven Growth», яку реалізують Garage48 та ГО «Інша Жінка» за підтримки Естонського центру міжнародного розвитку (ESTDEV) Повідомлення ТОВ "УКРСПЕЦВИДОБУВАННЯ" (45643658) про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Про скликання сімдесят третьої сесії міської ради VІІІ скликання Увага! 03 березня 2026 року у КНП «ББЛІЛ» заплановано забір донорської крові До уваги жителів громади: безоплатна консультація нотаріуса Громадська організація «Зміст» проводить всеукраїнське соціологічне опитування, щоб детально вивчити умови життя в українських селах та селищах До уваги власників, балансоутримувачів та управителів багатоквартирних будинків! Податкова служба Київщини: онлайн-опитування щодо впливу енергетичних обмежень на діяльність бізнесу регіону Київський обласний Фонд пiдтримки iндивiдуального житлового будiвництва на селi інформує про пільгове довгострокове кредитування Графік роботи чергових кабінетів лікарів у вихідні Управління культури Бориспільської міської ради оголошує початок прийому заявок на участь у щорічному міському конкурсі читців імені Т. Г. Шевченка Про оголошений аукціон зі зниженням стартової ціни на 50% Запрошуємо взяти участь у тренінгах із розвитку підприємництва та ділових навичок, практичних аспектів підприємницької діяльності та стратегічного розвитку бізнесу У Бориспільській міській територіальній громаді буде розпочато процес перетворення комунальних підприємств відповідно до вимог чинного законодавства Дослідницька агенція Fama проводить опитування українських підприємців і підприємиць: долучайтеся! Оголошення ТОВ «АТК «ІВАНКІВ» про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля об'єкту «Реконструкція будівель і споруд птахофабрики під свинокомплекс повного циклу вирощування з допоміжними будівлями та спорудами по вул. Харківська в с. Іванків Бориспільського району Київської області» Про скликання сімдесят другої сесії міської ради VІІІ скликання Держстат відновлює опитування щодо зайнятості та безробіття населення: для участі в обстеженні у Бориспільській МТГ відібрано 270 домогосподарств Шановні суб’єкти господарювання! Увага! На території Бориспільської міської територіальної громади тимчасово буде повністю відключено вуличне освітлення Увага! Тимчасове обмеження руху транспортних засобів у м. Бориспіль Про скликання сімдесят першої позачергової сесії міської ради VІІІ скликання Держгеокадастр повідомляє про індексацію нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік Інформаційне повідомлення Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях про продаж об’єкта малої приватизації − об’єкта незавершеного будівництва «Зернопереробний комплекс», за адресою: Київська обл., Бориспільський (Переяслав - Хмельницький) р-н, с. Соснова, вул. Центральна, 34-а До 10 січня 2026 року триває прийом документів на отримання стипендії та премії за спортивні досягнення Повідомлення про намір КП «ВУКГ» здійснити зміну діючих тарифів на послуги з управління рідкими побутовими відходами з 1 лютого 2026 року Зимові канікули продовжено до 18 січня У КНП «ББЛІЛ» працює реабілітаційне відділення Бориспільська міська рада повідомляє про початок створення Комісії з розгляду питань щодо надання допомоги для вирішення житлового питання окремим категоріям внутрішньо переміщених осіб Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВ "ГРАД-2007" Оренда електросамокатів у зимовий період: за чи проти? До уваги жителів громади: безоплатна консультація нотаріуса Повідомлення про намір КПТМ «Бориспільтепломережа» здійснити коригування діючих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ, організацій та інших споживачів на опалювальний період 2025-2026 років «Різдво завдяки тобі»: збір для наших захисників та захисниць на передовій Нагадуємо про заборону салютів, феєрверків та петард Увага! Органи державної статистики розпочинають проведення обстеження бюджетів домогосподарств у Борисполі Повідомлення про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Бориспільської міської територіальної громади з пропозицією щодо долучення до її роботи осіб До уваги суб’єктів підприємницької діяльності у сфері земельних відносин! Про скликання сімдесятої сесії міської ради VІІІ скликання До уваги сільськогосподарських товаровиробників: часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва Оголошення повторного конкурсу з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Бориспільської міської територіальної громади
logo diia

25 жовтня 2021 року № 842 «Про схвалення Програми відшкодування різниці між розміром тарифу на житлово-комунальні послуги для населення, що затверджувалися або погоджувалися рішенням виконавчого комітету Бориспільської міської ради та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво комунальним підприємствам Бориспільської міської ради, які надають послуги, з місцевого бюджету на 2021-2022 роки»

25 жовт. 2021

 

Відповідно до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 23.05.2018 № 420 «Про затвердження переліку послуг, що становлять загальний економічний інтерес», підпункту а) пункту 1 статті 27, статті 59, статті 61, статті 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»,ст.ст.9,15 Закону України «Про ціни і ціноутворення», статей 7, 91 Бюджетного кодексу України, з метою зменшення фінансового навантаження на населення та уникнення збитковості комунальних підприємств Бориспільської міської ради, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

1. Схвалити Програму відшкодування різниці між розміром тарифу на житлово-комунальні послуги для населення що затверджувалися або погоджувалися рішенням місцевого органу виконавчої влади, органом місцевого самоврядування та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво комунальним підприємством Бориспільської міської ради з місцевого бюджету на 2021-2022 роки (далі – Програма), що додається.

2. Схвалити Порядок розрахунків, обліку та відшкодування різниці між розміром тарифу на житлово-комунальні послуги для населення, що затверджувалися або погоджувалися рішенням виконавчого комітету Бориспільської міської ради та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво  комунальним підприємствам Бориспільської міської ради, які надають послуги, з місцевого бюджету на 2021-2022 роки (далі – Порядок), що додається.

3. Заступнику міського голови Горкуну В.В. подати в установленому порядку Програму та Порядок на розгляд міській раді.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Горкуна В.В.

 

Міський голова                                                    Володимир БОРИСЕНКО

 

СХВАЛЕНО
Рішення виконавчого комітету
міської ради (п. 1)
25.10.2021 № 842

Програма відшкодування різниці між розміром
тарифу на житлово-комунальні послуги для населення , що затверджувалися або погоджувалися рішенням виконавчого комітету Бориспільської міської ради та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво  комунальним підприємствам Бориспільської міської ради, з місцевого бюджету на 2021 2022 роки

1.

Ініціатор розроблення Програми

Виконавчий комітет Бориспільської міської територіальної громади

2.

Підстава для розроблення Програми

Бюджетний кодекс України,
Постанова Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги»,
Закони України:
«Про місцеве самоврядування в Україні»
«Про житлово-комунальні послуги»
«Про теплопостачання»
«Про ціни та ціноутворення»

3.

Розробник Програми

Головне управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бориспільської міської ради

4.

Співрозробник Програми

Комунальні підприємства Бориспільської міської ради (далі – КП)

5.

Головний розпорядник бюджетних коштів

Головне управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бориспільської міської ради

5.1.

Відповідальний виконавець програми

Головне управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бориспільської міської ради

6.

Учасники Програми

Комунальні підприємства , які постачають  теплову енергію, та надають послуги централізованого опалення, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для населення Бориспільської міської територіальної громади Бориспільської міської ради  (далі – КП)

7.

Терміни реалізації Програми

IV квартали 2021 року - 2022 рік

8.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми

 

45 000 000,00 грн.

8.1.

Місцевий бюджет
Обласний бюджет
Державний бюджет

 

2. Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямовані заходи Програми

Прийняття Програми зумовлено тим, що виконавчий комітет міської ради, з метою зменшення фінансового навантаження на одержувачів  житлово-комунальних послуг на території Бориспільської міської територіальної громади, які отримують на сім'ю незначний сукупний дохід і разом з цим не мають права на одержання житлових субсидій, затверджує тарифи комунальному підприємству у розмірі, нижче економічно-обґрунтованих витрат на виробництво (надання) таких послуг, що призводить до отримання збитків та погіршення фінансового стану виробника та надавача послуг, а саме: Комунальне підприємство теплових мереж "Бориспільтепломережа", Комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства «Бориспільводоканал», Комунальне підприємство «Кучаків», Комунальне підприємство «Комунальне господарство «Іванкувкомунсервіс», Комунальне підприємство «Комунальне господарство «Любарецьке комунальне господарство» (далі – КП).
Згідно із ст. 7 Бюджетного кодексу України та ст. 61 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» органи місцевого самоврядування мають право самостійно визначати напрями використання бюджетних коштів відповідно до законодавства України.
Відповідно до п. 5, 21 ст. 91 Бюджетного кодексу України місцеві бюджети можуть здійснювати видатки на програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів та інші програми, пов’язані з виконанням власних повноважень.
Пунктами статті 3 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 № 2189-VІІI  (далі – Закон № 2189-VІІI)  (зі змінами від 07.06.2018 №2454-VIII «Про внесення змін до розділу IV «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» щодо термінів застосування фінансових санкцій за порушення законодавства у сфері комерційного обліку теплової енергії та водопостачання та до розділу VI  «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про житлово-комунальні послуги» щодо уточнення порядку введення в дію Закону»), який введений в дію з 01.05.2019 року, визначено, що державна політика у сфері житлово-комунальних послуг ґрунтується на принципах, а саме:
п.1 - забезпечення раціонального використання наявних ресурсів та сталого розвитку населених пунктів;
п.2 - створення та підтримання конкурентного середовища при виробленні та наданні житлово-комунальних послуг, забезпечення контролю у сфері діяльності природних монополій;
п. 3 - забезпечення функціонування підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги, на умовах самофінансування, досягнення рівня економічно обґрунтованих витрат на виробництво таких послуг;
п. 4 - регулювання цін/тарифів на житлово-комунальні послуги у випадках, визначених законом, з урахуванням досягнутого рівня соціально-економічного розвитку, природних особливостей відповідного регіону та технічних можливостей.
Підпунктом 2 п.3 ст.4 Закону № 2189-VІІI  визначено, що до повноважень органів місцевого самоврядування належать встановлення цін/тарифів на комунальні послуги.
Статтею 15 Закону України «Про ціни і ціноутворення» Кабінет Міністрів України визначено, що органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, які встановили державні регульовані ціни на товари в розмірі, нижчому від економічно обґрунтованого розміру, зобов’язані відшкодувати суб’єктам господарювання різницю між такими розмірами за рахунок коштів відповідних бюджетів.
Установлення Кабінетом Міністрів України, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування державних регульованих цін на товари в розмірі, нижчому від економічно обґрунтованого розміру, без визначення джерел для відшкодування різниці між такими розмірами за рахунок коштів відповідних бюджетів, не допускається і може бути оскаржено в судовому порядку.
Статтею 1 Закону України «Про теплопостачання» визначено, що тариф (ціна) на теплову енергію – грошовий вираз витрат на виробництво, транспортування, постачання одиниці теплової енергії (1 Гкал) з урахуванням рентабельності виробництва, інвестиційної та інших складових.
При цьому, статтею 20 цього ж Закону України визначено наступне:
тарифи на теплову енергію повинні забезпечувати відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії;
тарифи повинні враховувати собівартість теплової енергії і забезпечувати рентабельність суб’єкта господарювання;
встановлення тарифів на теплову енергію нижче розміру економічно обґрунтованих витрат на її виробництво, транспортування та постачання не допускається.
Постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» затверджені:
Порядок формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води;
Порядок формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.
Відсутність відшкодовування витрат комунальних підприємств в розмірі різниці між фактичними витратами та нарахуваннями за надані послуги відповідно до діючих тарифів, ставить під загрозу стабільність забезпечення населення житлово-комунальними послугами належної якості, і може призвести до:
припинення або суттєвого обмеження надання цих послуг;
збільшення заборгованості за спожиту електроенергію і інші товарно-матеріальні цінності;
виникнення заборгованості із заробітної плати;
нарахування підприємствам штрафних санкцій і пені за несвоєчасні і неповні розрахунки за енергоносії та несвоєчасну оплату податкових зобов’язань.
Таким чином, виділення коштів з  міського бюджету на відшкодування різниці між розміром тарифу та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво для Комунальне підприємство теплових мереж "Бориспільтепломережа", Комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства «Бориспільводоканал», Комунальне підприємство «Кучаків», Комунальне підприємство «Комунальне господарство «Іванкувкомунсервіс», Комунальне підприємство «Комунальне господарство «Любарецьке комунальне господарство» у 2021 – 2022  роки є найбільш реальним джерелом забезпечення фінансової діяльності даних підприємств в період встановлення тарифів у розмірі меншому, ніж економічно обґрунтований, та на період до встановлення нових тарифів.
Враховуючи вищезазначене, відшкодування міською радою різниці між розміром тарифу на теплову енергію, послуги централізованого опалення, послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво можливе за рахунок коштів міського бюджету за умови прийняття відповідної Програми.
Для відображення видатків на відшкодування різниці в тарифах Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 20 вересня 2017 року № 793 «Про затвердження складових програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів» зі змінами передбачено код програмної класифікації видатків 6071 «Відшкодування різниці між розміром ціни (тарифу) на житлово-комунальні послуги, що затверджувалися або погоджувалися рішенням місцевого органу виконавчої влади та органу місцевого самоврядування, та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво (надання)».
Ця Програма розроблена з дотриманням вимог Бюджетного кодексу України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги», «Про теплопостачання», постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».
3. Мета та завдання Програми
Прийняття Програми має за мету:
прогнозування та виділення з міського бюджету коштів для відшкодування різниці між розміром тарифу та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво;
забезпечення беззбиткової діяльності КП відповідно до вимог чинного законодавства України;
збереження кількості і покращення якості послуг з постачання теплової енергії і з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення населенню міста;
забезпечення своєчасного розрахунку за надані послуги;
гарантування своєчасної сплати податків, зборів та інших платежів, належного виконання зобов’язань роботодавця перед працівниками КП з оплати праці.
Основними завданнями Програми є:
надання фінансової підтримки КП, що надають послуги на території Бориспільської міської територіальної громади  з теплопостачання, з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення населенню за тарифами, затвердженими рішенням виконавчого комітету Бориспільської міської ради, які є нижчими від економічно обґрунтованих витрат на її виробництво і транспортування;
сприяння стабільній роботі КП, покращенню його матеріально-технічної бази;
підвищення якості послуг, які надаються населенню міста.

4. Напрямки діяльності та заходи Програми
Перелік напрямів, завдань і заходів:

Назва напряму (пріоритетні завдання)

Заходи програми

Строк виконання

Виконавці

Очікуваний результат

Сприяння розвитку та беззбитковому функціонуванню підприємств житлово-комунального господарства міста

Відшкодування різниці між розміром тарифу та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво

IV квартали 2021 року – 2022 рік

Головне управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бориспільської міської ради та КП

Забезпечення беззбиткової роботи КП, надання населенню Бориспільської міської територіальної громади  якісних послуг на теплову енергію, послуги з централізованого опалення, послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

5. Фінансове забезпечення Програми
Фінансове забезпечення Програми здійснюється за рахунок коштів бюджету всіх рівнів у межах сум, затверджених на відшкодування різниці між розміром тарифу на теплову енергію, послуги централізованого опалення, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво на відповідний бюджетний рік від відповідно до Порядку розрахунків,
обліку та відшкодування різниці в тарифах КП на теплову енергію, послуги централізованого опалення, послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для населення Бориспільської міської територіальної громади (додаток 1)

6. Джерела фінансування     
Обсяг фінансування, грн.
IV квартали 2021 року – 22 500,0 тис грн;
2022 рік –22 500,0 тис грн.

7. Координація та контроль за ходом виконання Програми

Координацію та контроль за ходом виконання програми Бориспільської міська рада та її виконавчий комітет здійснює у межах повноважень, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».
_________________________________

 

СХВАЛЕНО
Рішення виконавчого комітету
міської ради (п. 2)
25.10.2021 № 842

Порядок
розрахунків, обліку та відшкодування різниці між розміром тарифу на житлово-комунальні послуги для населення, що затверджувалися або погоджувалися рішенням виконавчого комітету Бориспільської міської ради та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво  комунальним підприємствам Бориспільської міської ради, які надають послуги, з місцевого бюджету на 2021-2022 роки

1. Цей Порядок визначає механізм розрахунків, обліку та відшкодування різниці в тарифах КП на  теплову енергію, послуги централізованого опалення, послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для населення Бориспільської міської територіальної громади в випадку невідповідності фактичної вартості на теплову енергію , послуг з централізованого опалення,  водопостачання та водовідведення тарифам для населення, затвердженим (погодженим) Виконавчим комітетом Бориспільської міської ради (далі - різниця в тарифах).
2. Видатки на відшкодування КП, що пов'язані із затвердженням (погодженням) цін/тарифів на теплову енергію, послуги централізованого опалення, послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, нижчих від розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, міська рада передбачає у бюджеті згідно з наданими КП прогнозних розрахунків, що погоджуються із головним управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бориспільської міської ради та відділом моніторингу господарської діяльності комунальних підприємств Виконавчого комітету Бориспільської міської ради.
3. Головне управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бориспільської міської ради  (головний розпорядник бюджетних коштів) перераховує кошти з бюджету Бориспільської ради КП (одержувачам бюджетних коштів) в межах, затверджених  в  місцевому бюджеті призначень.   
4. Головне управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бориспільської міської ради укладає з КП договір на відшкодування втрат, що пов'язані із затвердженням (погодженням) цін/тарифів на житлово-комунальні послуги для населення, нижчих від розміру економічно обґрунтованих втрат на їх виробництво.
У договорі обов'язково передбачається умова, що Головне управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бориспільської міської ради наприкінці року бере на облік у управлінні Державної казначейської служби у Бориспільському районі Київської області суму заборгованості, що утворилася у період з 1 січня поточного року по 1 січня наступного бюджетного року, з урахуванням проведених у поточному році відшкодувань втрат КП « (кошти, які недоотримало підприємство-виробник послуг у поточному фінансовому році).
5. КП щомісяця, до 10 числа місяця, що настає за звітним, готує розрахунки на відшкодування витрат в різниці між затвердженим розміром  тарифу та розміром економічно-обґрунтованих витрат на їх виробництво за фактичними обсягами споживання (згідно додатку до Порядку)  та разом із пояснюючою запискою подає їх на розгляд до головного управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бориспільської міської ради та відділу моніторингу господарської діяльності комунальних підприємств Виконавчого комітету Бориспільської міської ради.
6. Головне управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бориспільської міської ради  на підставі погоджених розрахунків, висновку відділом моніторингу господарської діяльності комунальних підприємств Виконавчого комітету Бориспільської міської ради щодо відповідності розрахунків різниці в тарифах., що місячно протягом поточного фінансового року та до затвердження нового бюджету проводить відшкодування втрат, що пов’язані із затвердженням (погодженням) цін/тарифів на житлово-комунальні послуги для населення, нижчих від розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво.

________________________________

 

Додаток
до Порядку розрахунків, обліку та відшкодування різниці між розміром тарифу на житлово-комунальні послуги для населення, що затверджувалися або погоджувалися рішенням виконавчого комітету Бориспільської міської ради та розміром економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво  комунальним підприємствам Бориспільської міської ради, які надають послуги, з місцевого бюджету  на 2021-2022 роки

Розрахунок
різниці в тарифах на


_______________________________________________________________, 
(назва послуги, наданої населенню та бюджетним установам)
__________________________________________________ 
(найменування підприємства, код згідно з ЄДРПОУ)

Місяць

Фактичні нарахування згідно із затвердженими (погодженими) для населення тарифами з урахуванням перерахунків за низько якісні та не в повному обсязі надані послуги

Фактичні витрати з надання послуг для населення (повна собівартість)

Різниця між фактичними витратами та фактичними нарахуваннями

 

Керівник підприємства

________________    
 (підпис)

_______________________   (ініціали та прізвище)

Головний бухгалтер

________________        (підпис)

______________________  
(ініціали та прізвище)

М.П.