Статистика свідчить, що переважна більшість пожеж, у результаті яких загинули люди виникають в житловому секторі. Причиною цього в більшості випадків є недотримання мешканцями елементарних правил пожежної безпеки. У результаті короткого замикання електромережі сталося 60 пожеж, несправності пічного опалення – 22 пожежі, необережного поводження з вогнем – 62 пожежі, підпалу – 14 пожеж, дитячих пустощів з вогнем – 2 пожежі, грозового розряду – 2 пожежі, в результаті інших причин виникло 7 пожеж.
Бориспільське РУ ГУ МНС України в Київській області інформує За одинадцять місяців 2010 року в м. Борисполі та Бориспільському районі виникло 169 пожеж, внаслідок яких 9 осіб загинуло, 7 – травмовано, знищено та пошкоджено 124 будівлі та споруди.
За одинадцять місяців 2010 року в м. Борисполі та Бориспільському районі виникло 169 пожеж, внаслідок яких 9 осіб загинуло, 7 – травмовано, знищено та пошкоджено 124 будівлі та споруди.




















