Заслухавши пропозицію міського голови Федорчука А.С., враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань планування бюджету, економічної реформи та з питань освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту та у справах релігії, відповідно до Закону України «Про театри і театральну справу», статті 25, пункту 30 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада ВИРІШИЛА:
1.Створити комунальний заклад культури – Муніципальний театр Бориспільської міської ради.
2.Затвердити Статут Муніципального театру Бориспільської міської ради (додається).
3.Затвердити організаційну структуру та штатну чисельність Муніципального театру Бориспільської міської ради (додається).
4.Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради забезпечити фінансування Муніципального театру Бориспільської міської ради у межах кошторисних призначень.
5.Призначити відповідальною особою для здійснення державної реєстрації Муніципального театру Бориспільської міської ради завідувача театральною студією-режисера Центру культури і мистецтв Бевз Світлану Валентинівну. Для виконання повноважень в органах державної реєстрації юридичної особи видати Бевз Світлані Валентинівні довіреність.
6.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту та у справах релігії.
Міський голова А.С.Федорчук
ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення міської ради
від 23 грудня 2010 року
№ 201-3-VI
СТАТУТ
МУНІЦИПАЛЬНОГО ТЕАТРУ
БОРИСПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
м. Бориспіль – 2010 рік
Стаття 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1.Муніципальний театр Бориспільської міської ради (далі – Заклад) – комунальний заклад культури, утворений Бориспільською міською радою на базі відокремленої частини комунальної власності територіальної громади міста Борисполя та входить до сфери управління виконавчого комітету міської ради.
Виконавчий комітет є виконавчим органом ради та представником власника - територіальної громади м. Борисполя і виконує його функції у межах, визначених радою, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про власність», «Про театри і театральну справу», Цивільним та Господарським кодексами України, Основами законодавства України про культуру та іншими законодавчими актами.
Діяльність Закладу спрямована на створення, публічне виконання та публічний показ творів театрального мистецтва.
1.2. Найменування Закладу:
повне - Муніципальний театр Бориспільської міської ради;
скорочене – Муніципальний театр.
1.3. У своїй діяльності Заклад керується Конституцією України, Законами України «Про театри і театральну справу», «Про авторське право і суміжні права», Основами законодавства України про культуру, цим Статутом, рішеннями Бориспільської міської ради, виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови та іншими документами.
Стаття 2. МЕТА І ВИДИ ОСНОВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДУ
2.1. Метою основної діяльності Закладу є розвиток театрального мистецтва і театральної справи, формування та задоволення потреб населення в театральному мистецтві. Основна діяльність закладу не має на меті одержання прибутку.
2.2. Видами основної діяльності Закладу є:
створення, публічне виконання та публічний показ театральних вистав, інших творів театрального мистецтва на власній сцені (сценах) та на гастролях, організація мистецьких фестивалів, конкурсів, оглядів, а також реалізація квитків на зазначені заходи;
підготовка театральних постановок, театрально-концертних, концертних програм та інших заходів на основі договорів з юридичними та фізичними особами для їх публічного виконання чи публічного показу на власній чи орендованих сценах з додержанням прав авторів та виконавців ролей (партій) відповідно до законодавства про авторське право та суміжні права;
організація стажувань усіх категорій працівників театрів;
надання організаціям на основі договорів постановочних послуг, сценічних постановочних засобів для проведення вистав, концертів;
виготовлення на замовлення юридичних та фізичних осіб предметів художнього оформлення театральних постановок, концертів;
надання власної сцени іншим театрам, творчим колективам та виконавцям для проведення гастрольних заходів, спільних театральних проектів та програм;
підготовка, тиражування та реалізація інформаційно-довідникових і рекламних матеріалів, копій відеоматеріалів та фонограм, пов'язаних з діяльністю театру, з додержанням прав авторів та виконавців ролей (партій) відповідно до законодавства про авторське право і суміжні права.
Стаття 3. ПРАВОВИЙ СТАТУС ЗАКЛАДУ
3.1. Заклад є юридичною особою. Статус юридичної особи (права, обов’язки та відповідальність) Заклад набуває з дня його державної реєстрації.
3.2. Засновник від імені та в інтересах громади міста здійснює повноваження з володіння, користування, розпорядження та управління Закладом. Майно Закладу перебуває в комунальній власності і закріплюється за ним на праві оперативного управління. Заклад є бюджетною неприбутковою установою.
3.3. Координацію та поточний контроль діяльності Закладу здійснює відділ культури виконавчого комітету міської ради (далі – відділ культури).
3.4. Заклад здійснює свою діяльність відповідно до законодавства України та цього Статуту на основі права оперативного управління, має відокремлене майно, самостійний баланс, рахунки в установах банків, печатку зі своїм найменуванням, штампи, бланки, емблему, кошторис, фінансується з місцевого бюджету через централізовану бухгалтерію відділу культури в межах асигнувань, передбачених на утримання Закладу.
3.5. Заклад несе відповідальність за своїми зобов'язаннями в межах належного йому майна відповідно до чинного законодавства. Заклад не несе відповідальності за зобов'язаннями Засновника та держави, а держава та Засновник не несуть відповідальності за зобов'язаннями Закладу.
3.6. Заклад, за погодженням із Засновником, має право брати участь у професійних та громадських організаціях з метою координації своєї творчої, наукової, виробничої та іншої діяльності для вирішення спільних творчих, економічних і соціальних питань.
3.7. Заклад має право:
3.7.1. У межах своєї компетенції здійснювати всі необхідні заходи, спрямовані на реалізацію мети і видів основної діяльності, що передбачені Статутом.
3.7.2. Відповідно до чинного законодавства та в межах повноважень, визначених Статутом:
укладати договори та угоди, що не суперечать чинному законодавству України, з державними установами, громадськими, кооперативними та іншими підприємствами та організаціями, окремими громадянами та творчими колективами;
укладати договори щодо розпорядження майновими правами на об'єкти права інтелектуальної власності із суб'єктами авторського або суміжних прав безпосередньо або через організацію колективного управління, що їх представляє;
здійснювати розрахунки через централізовану бухгалтерію відділу культури за зобов’язаннями перед бюджетами всіх рівнів та державними цільовими фондами, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності;
здійснювати захист своїх прав та інтересів у відповідних державних установах та закладах, у міжнародних організаціях, а також у судах;
за погодженням з відділом культури планувати свою творчу та господарську діяльність, визначати перспективи свого розвитку;
за погодженням із Засновником визначати пріоритетні перспективні напрями діяльності для забезпечення соціального розвитку Закладу, підвищення добробуту його працівників;
залучати при необхідності інші підприємства, організації та окремих спеціалістів для виконання робіт;
брати участь у проектах, у тому числі і міжнародних;
отримувати наукову, методичну та технічну допомогу для проведення комплексу робіт, передбачених цим Статутом;
володіти, користуватися і розпоряджатися закріпленим за ним рухомим та нерухомим майном, фінансовими ресурсами та іншими цінностями, в тому числі інтелектуальними, у межах, визначених чинним законодавством;
утримувати або орендувати рухоме та нерухоме майно, необхідне для здійснення діяльності ;
направляти працівників Закладу за рахунок власних та інших коштів на навчання, стажування, конференції;
вносити пропозиції Засновнику щодо внесення змін і доповнень до Статуту Закладу;
згідно розрахунків (калькуляції) установлювати економічно-обгрунтовані ціни на квитки;
добирати репертуар;
забезпечувати під час вистави охорону життя та здоров'я глядачів, а також їхнього майна, прийнятого на зберігання;
вивішувати для загального огляду в місцях продажу квитків та в місцях публічного виконання або публічного показу театральної постановки афішу, оформлення якої здійснюється відповідно до Порядку оформлення театральної афіші, затвердженого центральним органом виконавчої влади в галузі культури;
надавати глядачам інформацію про місце проведення, час початку та закінчення вистави, ціни на квитки, умови їх придбання та повернення, пільги, передбачені для певних груп глядачів, вікові обмеження на відвідання вистави;
повертати гроші за попередньо продані квитки на вимогу глядача, але не пізніше ніж за годину до початку вистави, або замінювати їх квитками на інші вистави за згодою глядача;
ціни (тарифи) на платні послуги, що надаються театром, установлюються в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України;
3.7.3. Відповідно до чинного законодавства та повноважень Заклад має право надавати платні послуги, як додаткові джерела фінансування:
отримувати кошти від продажу квитків на театральні вистави, концерти, музичні та інші постановки;
організовувати навчання на театральних, музичних та хореографічних курсах, студіях, гуртках акторської майстерності і співу;
розробляти сценарії, здійснювати постановки та проводити культурно-мистецькі заходи за заявками підприємств, установ і організацій;
організовувати продаж продукції видавничої діяльності з історії, теорії та практики театру, рекламних видань мистецьких репродукцій, пам’яток літератури, сувенірних виробів, значків тощо;
надавати підприємствам, установам, організаціям та підприємцям разову оренду приміщення театру для проведення мистецьких, культурно-просвітницьких заходів, вистав та презентацій;
прокат костюмів, взуття, обладнання, реквізиту, бутафорії, які виконує театр на замовлення юридичних та фізичних осіб;
спонсорські надходження, благодійні внески, надходження від надання
інших платних послуг.
3.8. Заклад зобов’язаний:
через централізовану бухгалтерію відділу культури забезпечувати своєчасний бухгалтерський, оперативний облік та вести податкову і статистичну звітність згідно з чинним законодавством України;
забезпечувати цільове використання комунального майна та коштів;
створювати належні умови для високопродуктивної праці своїх працівників, додержуватися вимог чинного законодавства про працю, соціальне страхування, правил та норм охорони праці, техніки безпеки;
забезпечувати здійснення робіт, виконання доручень Засновника та відділу культури в межах їх повноважень, надавати послуги згідно з предметом діяльності;
здійснювати заходи для матеріальної заінтересованості працівників як результатами особистої праці, так і у загальних підсумках роботи Закладу.
Стаття 4. МАЙНО ЗАКЛАДУ
4.1. Майно Закладу складають оборотні та необоротні активи, а також інші цінності, вартість яких відображається у самостійному балансі Закладу.
4.2. Майно, закріплене за Закладом Засновником належить йому на праві оперативного управління, підлягає обліку згідно з чинним законодавством. Здійснюючи право оперативного управління, Заклад володіє, користується та розпоряджається зазначеним майном на свій розсуд, вчиняючи щодо нього будь-які дії, які не суперечать чинному законодавству та цьому Статуту. Відчуження основних засобів здійснюється за погодженням із Засновником, яке оформляється відповідним рішенням.
4.3. Заклад у встановленому порядку за згодою Засновника має право передавати, обмінювати, належне йому майно та інші матеріальні цінності, а також списувати їх з балансу.
4.4. Джерелами формування майна Закладу є:
комунальне майно, передане Закладу відповідно до рішень, розпоряджень та актів передачі;
капітальні вкладення, дотації, фінансова підтримка з бюджетів;
безоплатні або благодійні внески, пожертвування юридичних та фізичних осіб;
майно, придбане від інших суб’єктів господарювання, організацій, громадян у встановленому законодавством порядку;
бюджетні кошти.
4.5.Додатковими джерелами фінансування Закладу є:
кошти від продажу квитків на театральну виставу;
кошти та майно, одержані за роботи (продюсерську діяльність; організацію харчування працівників театру та глядачів; організацію презентацій; прокат і реалізацію костюмів, взуття, обладнання, реквізиту, бутафорії) , які виконує театр на замовлення юридичних та фізичних осіб;
доходи від реалізації сувенірної продукції і видавничої діяльності з історії, теорії та практики театру;
плата за відео і фотозйомки, інтерв’ю за умови дотримання авторського або суміжних прав та норм Цивільного кодексу України;
винагорода (компенсація) за використання майнових прав інтелектуальної власності, що належить театру і передані за відповідним договором;
спонсорські надходження, благодійні внески, надходження від надання інших платних послуг;
інші джерела, не заборонені законом.
Стаття 5. ФІНАНСОВА ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ
5.1. Заклад згідно з планами роботи, звітує та надає інформацію щодо своєї фінансової діяльності в установленому порядку. Централізована бухгалтерія відділу культури веде бухгалтерський облік результатів роботи Закладу, а також надає відповідно до вимог закону фінансову та статистичну звітність.
5.2. Структура, гранична чисельність, фонд оплати праці, штатний розпис Закладу встановлюється за штатним нормативом Міністерства культури України, затверджується рішенням Бориспільської міської ради.
5.3. Документація Закладу ведеться і зберігається відповідно до затвердженої інструкції діловодства, Закону України «Про Національний Архівний Фонд та архівні установи», а також правил роботи архівних підрозділів органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств і організацій.
5.4. Кошти, одержані від додаткових джерел фінансування, не підлягають вилученню, крім випадків, передбачених законом, та використовуються згідно з окремим кошторисом.
5.5. Списання з балансу не повністю амортизованих основних фондів, а також прискорена амортизація основних фондів Закладу можуть проводитися лише за згодою Засновника.
5.6. Інші особливості господарської та соціальної діяльності Закладу визначаються Законом.
Стаття 6. ОРГАНИ УПРАВЛІННЯ ЗАКЛАДОМ
6.1. Суб’єктами управління Закладом є:
Бориспільська міська рада;
Міський голова;
Відділ культури;
Директор Закладу;
Художній керівник Закладу.
6.2. Здійснюючи управління Закладом, Бориспільська міська рада, в порядку і межах, визначених чинним законодавством:
приймає рішення про створення, припинення (злиття, приєднання, поділ, перетворення, ліквідацію) Закладу;
затверджує Статут Закладу та вносить зміни до нього;
вирішує питання відчуження основних фондів Закладу;
погоджує умови і приймає рішення про приватизацію майна Закладу;
вирішує питання списання окремо визначеного рухомого і нерухомого майна Закладу;
приймає рішення про передачу під заставу майна Закладу;
встановлює певні умови та обмеження здійснення Директором Закладу їх повноважень відповідно до чинного законодавства;
надає дозвіл на проведення орендарями реконструкцій, технічного переоснащення, поліпшення орендованих приміщень Закладу;
здійснює інші повноваження щодо управління Закладом, передбаченні законодавством України, Порядком управління майном громади міста та рішеннями Бориспільської міської ради.
6.3. Міський голова:
призначає на посаду на контрактній основі та звільняє з посади Директора Закладу;
відсторонює від виконання обов’язків Директора Закладу у випадках, передбачених законодавством;
вирішує питання притягнення Директора Закладу до дисциплінарної відповідальності;
у разі необхідності для вирішення питань оперативного управління Закладом, може встановлювати певні умови та обмеження здійснення Директором та іншими керівниками і органами управління Закладом їх повноважень;
вирішує питання щодо визначення розміру премій та надбавок Директора Закладу;
погоджує структуру та штатний розпис, форми, системи оплати праці працівників Закладу.
- Відділ культури здійснює наступні функції:
проводить згідно з Положенням атестацію художнього та артистичного персоналу Закладу;
встановлює форму надання звітності та здійснює її аналіз;
здійснює контроль за ефективністю використання майна Закладу;
забезпечує дотримання порядку списання майна Закладу;
проводить інвентаризацію майна Закладу;
здійснює контроль за дотриманням Статуту Закладу;
здійснює контроль за дотриманням умов контракту з Директором Закладу, має право готувати пропозиції щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності, продовження або розірвання контракту з Директором Закладу;
узагальнює матеріали по відчуженню, списанню, передачі та придбанню майна Закладу;
здійснює інші повноваження, передбачені рішеннями Бориспільської міської ради та Положенням відділу культури виконавчого комітету Бориспільської міської ради;
поточну координацію та контроль виконання функцій здійснює начальник відділу культури виконавчого комітету Бориспільської міської ради.
- Управління діяльністю Закладу здійснює Директор.
Директор Закладу:
забезпечує виконання рішень, нормативно-правових актів і доручень Суб’єктів управління Закладу в межах їх компетенції та здійснює поточну і перспективну діяльність Закладу;
встановлює працівникам розміри премій, винагород, надбавок і доплат відповідно до чинного законодавства;
несе персональну відповідальність за виконання покладених на Заклад функцій, повноважень, завдань, визначених цим Статутом, контрактом, а також за дотримання Закладом чинного законодавства України;
несе персональну відповідальність за формування та виконання кошторисних призначень, дотримання фінансової дисципліни, ефективне використання та охорону майна, закріпленого за Закладом;
діє від імені Закладу, представляє його інтереси в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, у підприємствах, організаціях та установах, у відносинах з фізичними особами;
розпоряджається коштами і майном Закладу відповідно до чинного законодавства, Порядку управління майном громади міста та цього Статуту;
видає у межах своєї компетенції накази та дає вказівки, обов’язкові для виконання всіма працівниками Закладу, організовує і перевіряє їх виконання;
згідно з чинним законодавством та Порядком управління майном громади міста укладає угоди і контракти, видає довіреності, відкриває в установах банків рахунки, перерозподіляє у встановленому порядку фінанси за окремими статтями витрат;
подає на затвердження до міського голови структуру і штатний розпис Закладу;
призначає на роботу і звільняє з робот працівників Закладу;
укладає угоди;
застосовує до працівників заходи заохочення та заходи дисциплінарного впливу;
приймає рішення щодо надання творчим працівникам Закладу відпусток для їх участі в конкурсах, фестивалях тощо відповідно до Положення про порядок проведення конкурсів, фестивалів та відповідно до Порядку формування творчих груп, затверджених центральним органом виконавчої влади в галузі культури.
- Інші права, обов’язки, а також умови оплати праці та матеріального забезпечення Директора Закладу визначаються контрактом.
- У разі відсутності Директора його обов’язки виконує посадова особа призначена міським головою на термін не більше трьох місяців згідно з чинним законодавством.
- Художній керівник Закладу:
затверджує склад постановочних груп і виконавців мистецьких програм;
затверджує плани культурно-мистецьких заходів творчої діяльності;
затверджує за погодженням з режисером, постановниками склади постановочних груп та виконавців, ескізи і макети оформлення вистав, плани роботи над новими постановками та виставами і визначає в установленому порядку їх готовність і терміни випуску;
затверджує календарні плани публічного виконання та публічного показу вистав та інших заходів;
організує і забезпечує проведення вистав та інших заходів.
Стаття 7. ТРУДОВИЙ КОЛЕКТИВ ЗАКЛАДУ
7.1. Трудовий колектив Закладу становлять усі громадяни, які своєю працею беруть участь у його діяльності згідно з трудовим договором (контрактом, угодою).
7.2. Трудовий колектив Закладу формується на загальних засадах відповідно до вимог чинного законодавства України.
7.3. Повноваження трудового колективу:
розгляд і затвердження проекту колективного договору;
розгляд і вирішення питання самоврядування трудового колективу згідно зі Статутом і чинним законодавством України;
участь у вирішенні питань, пов'язаних з матеріальним та моральним
стимулюванням продуктивної праці, заохоченням творчої і раціоналізаторської діяльності, порушують клопотання про представлення працівників до державних нагород.
7.4. Відносини між адміністрацією Закладу та трудовим колективом регулюються колективним договором.
7.5. Колективний договір укладається з метою регулювання виробничих, трудових і соціально-економічних відносин зокрема:
зміни в організації виробництва і праці;
забезпечення продуктивної зайнятості;
нормування і оплати праці, встановлення форм, системи, розмірів заробітної плати та інших видів трудових виплат (доплат, надбавок, премій);
режиму роботи, тривалості робочого часу і відпочинку;
умов і охорони праці;
організації оздоровлення і відпочинку працівників;
узгодження інтересів працівників, власників та уповноважених ними
органів;
передбачення додаткових порівняно з чинним законодавством і угодами
гарантій, соціально-побутових пільг.
7.6. Мінімальна заробітна плата працівників не може бути нижча рівня, встановленого чинним законодавством України.
7.7. Умови оплати праці працівників Підприємства визначаються з урахуванням соціальних гарантій оплати праці згідно з законодавством України.
7.8. Загальні збори трудового колективу Закладу:
розглядають і схвалюють проект колективного договору;
заслуховують інформацію про виконання сторонами колективного договору;
беруть участь у визначенні критеріїв матеріального стимулювання праці співробітників Закладу;
беруть участь у вирішенні питань соціального розвитку Закладу.
7.9. Правовий і соціальний захист професійних творчих працівників Закладу забезпечується Засновником відповідно до законодавства.
7.10. Професійні творчі працівники Закладу мають право на: діяльність відповідно до їх фаху та кваліфікації;
захист у судовому порядку права інтелектуальної власності на результати своєї діяльності в галузі театру і театральної справи;
підвищення кваліфікації, перепідготовку, вільний вибір програм і форм навчання, стажування в інших театрах, у тому числі за кордоном;
атестацію з метою одержання кваліфікаційної категорії, порядок проведення якої визначається чинним законодавством;
доплату за вислугу років у театрі в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України;
грошову винагороду за сумлінну працю та зразкове виконання трудових обов'язків і матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань у порядку та в розмірі, встановлених Кабінетом Міністрів України.
Засновник може встановлювати для професійних творчих працівників Закладу, які зробили вагомий внесок у розвиток театру і театральної справи, додаткове щомісячне матеріальне забезпечення, пільгове медичне та санаторно-курортне обслуговування, безплатне користування громадським транспортом, а також інші заходи соціального захисту за рахунок коштів місцевого бюджету та інших джерел, не заборонених законом.
7.11. З метою підвищення ефективності діяльності Закладу, забезпечення якісної підготовки театральних постановок, раціонального добору кадрів кожні п'ять років проводиться згідно з Положенням атестація художнього та артистичного персоналу Закладу, під час якої оцінюються творчий рівень, професійні якості, можливість подальшого використання артистичного та художнього персоналу Закладу відповідно до перспективних та поточних планів роботи Закладу тощо.
7.12. Захист прав інтелектуальної власності на театральну постановку та захист прав суб'єктів інтелектуальної власності здійснюються відповідно до чинного законодавства.
Стаття 8. ПРИПИНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДУ
8.1. Ліквідація та реорганізація (злиття, приєднання, поділ, перетворення) Закладу здійснюється за рішенням Засновника згідно з чинним законодавством.
8.2. Ліквідація Закладу здійснюється ліквідаційною комісією, яка утворюється Засновником.
8.3. Від моменту призначення ліквідаційної комісії до неї переходять повноваження щодо управління Закладом. Ліквідаційна комісія оцінює наявне майно Закладу, складає ліквідаційний баланс Закладу і подає його органу, який призначив ліквідаційну комісію. Достовірність і повнота ліквідаційного балансу повинні бути перевірені в установленому законодавством порядку.
8.4. У разі реорганізації і ліквідації Закладу працівникам, які звільняються, гарантується додержання їх прав та інтересів відповідно до трудового законодавства України.
8.5. У разі реорганізації або ліквідації Закладу його активи повинні бути передані іншій неприбутковій організації в галузі культури чи органу місцевого самоврядування і можуть бути використані ним виключно в цілях культурно-освітньої роботи.
8.6. При ліквідації Закладу документи постійного зберігання, які мають науково-історичне значення, документи з особового складу передаються на зберігання до архівних установ міста. Передача документів здійснюється за рахунок Закладу відповідно до вимог архівних установ.
Стаття 9. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ
9.1. З питань не врегульованих Статутом, Заклад керується чинним законодавством України.
9.2. Якщо одним з пунктів Статуту буде визнано недійсним, це не торкається решти його пунктів.
9.3. Якщо одним із пунктів Статуту у зв’язку із внесенням змін до законодавства стає таким, що йому суперечить, Засновник застосовує норми передбачені новим законодавством та зобов’язується внести відповідні зміни до Статуту.
9.4. Внесення змін і доповнень до Статуту здійснюється рішенням Засновника та реєструються у встановленому порядку.
9.5. Цей Статут складено у двох примірниках.
9.6. Контроль за діяльністю Закладу та його відносин з виконавчими органами місцевого самоврядування здійснюється згідно з чинним законодавством України.
9.7. Ревізія фінансово-господарської діяльності Закладу здійснюється згідно з чинним законодавством України.
____________________________________________
ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення міської ради
від 23 грудня 2010 року
№ 201-3-VI
СТРУКТУРА ТА ШТАТНА ЧИСЕЛЬНІСТЬ | |||
| |||
№ п/п | Посада | кількість | |
штатних | |||
|
| одиниць | |
За рахунок коштів місцевого бюджету | |||
1 | Директор | 1 | |
2 | Художній керівник | 1 | |
3 | Режисер | 1 | |
4 | Звукорежисер | 0,5 | |
5 | Режисер по світлу | 0,5 | |
6 | Костюмер-реквизитор | 0,5 | |
7 | Актори | 5 | |
8 | Завідуючий господарством | 1 | |
9 | Електрик | 0,5 | |
10 | Прибиральник приміщень | 1 | |
11 | Гардеробник | 0,5 | |
12 | Вахтер-контролер | 0,5 | |
| Всього: | 13,0 | |
За рахунок спеціальних коштів (від реалізації платних послуг) | |||
1 | Репетитор з техніки мови | 1 | |
2 | Репетитор з майстерності актора | 1 | |
3 | Балетмейстер | 1 | |
4 | Концертмейстер | 1 | |
5 | Хормейстер | 1 | |
6 | Викладач театрального, вокального, художнього та хореографічного гуртків | 4 | |
7 | Режисер-постановник | 1 | |
8 | Режисер по світлу | 0,5
| |
9 | Художник-декоратор | 0,5 | |
10 | Касир | 1 | |
| Всього | 12,0 | |
|
|
| |
| Р а з о м | 25,0 | |





















