Переможцями на дистанції "Смуга перешкод" (загальнокомандний результат) стали:
І місце – загальноосвітня школа № 3;
ІІ місце – загальноосвітня школа № 8;
ІІІ місце – загальноосвітня школа № 7.
На дистанції "Фігурне водіння велосипеда" (загальнокомандний результат):
І місце – загальноосвітня школа № 7;
ІІ місце – загальноосвітня школа № 3;
ІІІ місце – ліцей "Дизайн-освіта".
На дистанції "Смуга перешкод" (чоловічі зв’язки):
І місце – Денисенко Роман, Оксамит Сергій (ЗОШ № 3);
ІІ місце – Севастян Віталій, Сондей Михайло (ЗОШ № 3);
ІІІ місце – Парфенюк Олексій, Савченко Денис (ЗОШ № 8).
На дистанції "Смуга перешкод" (змішані зв’язки):
І місце – Целуйко Вікторія, Хморук Олександра (ЗОШ № 7);
ІІ місце – Коваль Ліна, Мозоль Сергій (ЗОШ № 7);
ІІІ місце – Камінський Володимир, Василенко Тетяна (ЗОШ № 8).
На дистанції "Фігурне водіння велосипеда" (серед юнаків):
І місце – Березний Дмитро (ЗОШ № 7);
ІІ місце – Сколозуб Владислав (СЗОШ № 5);
ІІІ місце – Бур’ян Валентин (гімназія "Перспектива").
На дистанції "Фігурне водіння велосипеда" (серед дівчат):
І місце – Целуйко Вікторія (ЗОШ № 7);
ІІ місце – Нікіфорова Анастасія (ЗОШ № 8);
ІІІ місце – Кацан Віталіна (ліцей "Дизайн-освіта").
І місце – загальноосвітня школа № 3;
ІІ місце – загальноосвітня школа № 8;
ІІІ місце – загальноосвітня школа № 7.
На дистанції "Фігурне водіння велосипеда" (загальнокомандний результат):
І місце – загальноосвітня школа № 7;
ІІ місце – загальноосвітня школа № 3;
ІІІ місце – ліцей "Дизайн-освіта".
На дистанції "Смуга перешкод" (чоловічі зв’язки):
І місце – Денисенко Роман, Оксамит Сергій (ЗОШ № 3);
ІІ місце – Севастян Віталій, Сондей Михайло (ЗОШ № 3);
ІІІ місце – Парфенюк Олексій, Савченко Денис (ЗОШ № 8).
На дистанції "Смуга перешкод" (змішані зв’язки):
І місце – Целуйко Вікторія, Хморук Олександра (ЗОШ № 7);
ІІ місце – Коваль Ліна, Мозоль Сергій (ЗОШ № 7);
ІІІ місце – Камінський Володимир, Василенко Тетяна (ЗОШ № 8).
На дистанції "Фігурне водіння велосипеда" (серед юнаків):
І місце – Березний Дмитро (ЗОШ № 7);
ІІ місце – Сколозуб Владислав (СЗОШ № 5);
ІІІ місце – Бур’ян Валентин (гімназія "Перспектива").
На дистанції "Фігурне водіння велосипеда" (серед дівчат):
І місце – Целуйко Вікторія (ЗОШ № 7);
ІІ місце – Нікіфорова Анастасія (ЗОШ № 8);
ІІІ місце – Кацан Віталіна (ліцей "Дизайн-освіта").
Організували та провели змагання Бориспільський міський центр туризму та краєзнавства учнівської молоді за сприянням управління освіти і науки міської ради, центру спорту та фізичного здоров’я населення та виконавчого комітету Бориспільської міської ради.