Інформація щодо продовження надання послуг оренди електросамокатів в м. Бориспіль Повідомлення СТОВ «Старинська птахофабрика» (30925770) про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Повідомлення про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Бориспільської міської територіальної громади з пропозицією щодо долучення до її роботи осіб Про внесення змін до Комплексної програми розвитку сільського господарства та сільських територій Київської області на 2024-2027 роки До відома суб’єктів господарювання: затверджено комплексну програму «Конкурентоспроможна Київщина» на 2026–2027 роки Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності Державне підприємство «СЕТАМ» Міністерства юстиції України повідомляє про проведення низки електронних аукціонів Про недопущення самовільних рубок у захисних лісонасадженнях, що розташовані на землях залізничного транспорту «Архів Війни за Незалежність»: Державна архівна служба України запроваджує формування єдиного інтегрованого інформаційного простору Відкрито набір на 2 хвилю безкоштовної онлайн-акселераційної програми для українських жінок-підприємиць «Tech Driven Growth», яку реалізують Garage48 та ГО «Інша Жінка» за підтримки Естонського центру міжнародного розвитку (ESTDEV) Повідомлення ТОВ "УКРСПЕЦВИДОБУВАННЯ" (45643658) про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Про скликання сімдесят третьої сесії міської ради VІІІ скликання Увага! 03 березня 2026 року у КНП «ББЛІЛ» заплановано забір донорської крові До уваги жителів громади: безоплатна консультація нотаріуса Громадська організація «Зміст» проводить всеукраїнське соціологічне опитування, щоб детально вивчити умови життя в українських селах та селищах До уваги власників, балансоутримувачів та управителів багатоквартирних будинків! Податкова служба Київщини: онлайн-опитування щодо впливу енергетичних обмежень на діяльність бізнесу регіону Київський обласний Фонд пiдтримки iндивiдуального житлового будiвництва на селi інформує про пільгове довгострокове кредитування Графік роботи чергових кабінетів лікарів у вихідні Управління культури Бориспільської міської ради оголошує початок прийому заявок на участь у щорічному міському конкурсі читців імені Т. Г. Шевченка Про оголошений аукціон зі зниженням стартової ціни на 50% Запрошуємо взяти участь у тренінгах із розвитку підприємництва та ділових навичок, практичних аспектів підприємницької діяльності та стратегічного розвитку бізнесу У Бориспільській міській територіальній громаді буде розпочато процес перетворення комунальних підприємств відповідно до вимог чинного законодавства Дослідницька агенція Fama проводить опитування українських підприємців і підприємиць: долучайтеся! Оголошення ТОВ «АТК «ІВАНКІВ» про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля об'єкту «Реконструкція будівель і споруд птахофабрики під свинокомплекс повного циклу вирощування з допоміжними будівлями та спорудами по вул. Харківська в с. Іванків Бориспільського району Київської області» Про скликання сімдесят другої сесії міської ради VІІІ скликання Держстат відновлює опитування щодо зайнятості та безробіття населення: для участі в обстеженні у Бориспільській МТГ відібрано 270 домогосподарств Шановні суб’єкти господарювання! Увага! На території Бориспільської міської територіальної громади тимчасово буде повністю відключено вуличне освітлення Увага! Тимчасове обмеження руху транспортних засобів у м. Бориспіль Про скликання сімдесят першої позачергової сесії міської ради VІІІ скликання Держгеокадастр повідомляє про індексацію нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік Інформаційне повідомлення Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях про продаж об’єкта малої приватизації − об’єкта незавершеного будівництва «Зернопереробний комплекс», за адресою: Київська обл., Бориспільський (Переяслав - Хмельницький) р-н, с. Соснова, вул. Центральна, 34-а До 10 січня 2026 року триває прийом документів на отримання стипендії та премії за спортивні досягнення Повідомлення про намір КП «ВУКГ» здійснити зміну діючих тарифів на послуги з управління рідкими побутовими відходами з 1 лютого 2026 року Зимові канікули продовжено до 18 січня У КНП «ББЛІЛ» працює реабілітаційне відділення Бориспільська міська рада повідомляє про початок створення Комісії з розгляду питань щодо надання допомоги для вирішення житлового питання окремим категоріям внутрішньо переміщених осіб Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВ "ГРАД-2007" Оренда електросамокатів у зимовий період: за чи проти? До уваги жителів громади: безоплатна консультація нотаріуса Повідомлення про намір КПТМ «Бориспільтепломережа» здійснити коригування діючих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ, організацій та інших споживачів на опалювальний період 2025-2026 років «Різдво завдяки тобі»: збір для наших захисників та захисниць на передовій Нагадуємо про заборону салютів, феєрверків та петард Увага! Органи державної статистики розпочинають проведення обстеження бюджетів домогосподарств у Борисполі Повідомлення про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Бориспільської міської територіальної громади з пропозицією щодо долучення до її роботи осіб До уваги суб’єктів підприємницької діяльності у сфері земельних відносин! Про скликання сімдесятої сесії міської ради VІІІ скликання До уваги сільськогосподарських товаровиробників: часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва Оголошення повторного конкурсу з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Бориспільської міської територіальної громади
logo diia

Від 26 липня 2011 року № 943-13-VI «Про затвердження Програми по утриманню житлового фонду м. Борисполя на 2011-2015 роки»

27 лип. 2011

З метою створення належних умов для населення, утримання житлового фонду міста, враховуючи пропозиції постійних комісій міської ради з питань житлово-комунального господарства приватизації та благоустрою, з питань планування бюджету, економічної реформи, відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада ВИРІШИЛА:

         1. Затвердити Програму по утриманню житлового фонду м. Борисполя на 2011-2015 роки (далі Програма), що додається.
        
2. Організацію робіт по реалізації цієї Програми покласти на головне управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради.

3. Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради передбачити передбачити кошти на виконання цієї Програми.

4. Головному управлінню житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради щорічно до 20 березня інформувати виконавчий комітет міської ради про хід виконання Програми.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, приватизації та благоустрою.

Міський голова                                                                А.С.Федорчук

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення міської ради
від 26 липня 2011 року
№ 943-13-VI

П Р О Г Р А М А

 по утриманню житлового фонду м. Борисполя на 2011-2015 роки

 

1. Сучасний стан житлового фонду у м. Борисполі

Цю Програму розроблено з метою підвищення ефективності та надійності функціонування житлово-комунальних систем життєзабезпечення населення, поліпшення якості житлово-комунальних послуг.
Програма включає основні завдання, які виходять із Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства, затвердженої Законом України від 11 червня 2009 року № 1511-VI.
Однією з найбільш гострих соціально-економічних проблем України на сьогоднішній день є житлова.
Кожен третій жилий будинок потребує капітального ремонту. Відбувається природне старіння житлового фонду. Майже 70% багатоквартирних будинків збудовано до 1970 року. Дані будинки вже можна віднести до застарілого житлового фонду, так як за технічним станом будинки не відповідають вимогам комфортного проживання. Фізичний знос основних конструктивних елементів, а особливо інженерних мереж становить більш ніж 60%. В результаті окремі конструктивні елементи будинків, особливо покрівлі, балконні плити, фасади, внутрішньобудинкові мережі водо-, теплопостачання та водовідведення внаслідок тривалої експлуатації перебувають в незадовільному стані. Подальша їх надійна експлуатація без вжиття додаткових заходів по приведенню в належний технічний стан практично неможлива.
Складовими частинами, які визначають незадовільний загально-технічний стан житлового фонду є:
стан внутрішньобудинкових мереж, через що значна кількість підвальних приміщень житлових будинків підтоплюється;
стан дахів, покрівель житлових будинків, з яких 60% потребують відновлення;
стан балконних плит, фасадів;
стан ліфтів, що відпрацювали нормативно-допустимий термін експлуатації 25 років, з потребою їх заміни або модернізації;
стан прибудинкових територій, малі архітектурні форми та споруди на них потребують оновлення та приведення в належний санітарно-технічний стан.
Через обмеженість фінансування щорічно зменшуються обсяги робіт з поточного і капітального ремонту житлового фонду.
Поточний ремонт інженерних систем і конструктивних елементів житлового фонду виконується локально: тільки в місцях відмовлень та несправностей.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.06.2005             № 560 рішенням виконавчого комітету міської ради від 01.08.2006 № 541 “Про  тарифи на житлово-комунальні  послуги” затверджено розмір тарифів з утримання  будинків і споруд та прибудинкових територій.
Починаючи з 01.07.2008 мешканці будинків сплачують витрати, що несуть комунальні підприємства на утримання та обслуговування їх будинку за скоригованими базовими тарифами, згідно рішення виконавчого комітету від 13.05.2008 № 466 «Про коригування базових тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій». Проте спостерігається стійка тенденція погіршення фінансового стану житлово-експлуатаційних підприємств.
Мешканці міста Борисполя справедливо висловлюють своє прагнення щодо підвищення якості надання житлово-комунальних послуг, спричинене перш за все тим, що питання поточного та капітального ремонту будинків повинні вирішуватися оперативно та вчасно, в іншому випадку це  призводить до передчасного руйнування житлового фонду. Натомість, за тарифи, що сплачує населення за послуги по утриманню житла, у повному обсязі  неможливо проводити поточний на капітальний ремонт. Фактично всі роботи виконуються за кошти міського бюджету. Стримуючим фактором у розвитку ринкових відносин в житлово-комунальній сфері є також недосконалість існуючої законодавчої бази. Без запровадження ефективної системи управління житловим фондом, навіть за умови достатнього фінансування робіт з його утримання та обслуговування, ситуацію корінним чином виправити неможливо, оскільки лише стратегічне управління може забезпечити належне планування необхідних комплексних заходів, визначення джерел їх фінансування, залучення інвестицій та ефективне використання наявних ресурсів.

2. Мета та основні принципи Програми

2.1.Метою Програми є реалізація державної політики, спрямованої на:
2.1.1.Створення ефективної системи управління житловим фондом, підвищення якості його обслуговування, ефективності функціонування, забезпечення сталого розвитку для задоволення потреб населення в якісних житлово-комунальних послугах відповідно до встановлених нормативів і стандартів.
2.1.2.Створення умов для сталої, ефективної роботи та розвитку житлово-комунального господарства, підвищення рівня прозорості у взаємовідносинах між суб’єктами ринку житлово-комунальних послуг.
2.2. Основними принципами реформування системи управління та обслуговування житлового фонду міста є:
2.2.1. Забезпечення балансу відповідальності між споживачем, замовником та виконавцем житлово-комунальних послуг. Розмежування функцій замовника та виконавця послуг в особі різних підприємств.
2.2.2. Впровадження тарифів відповідно до економічно обґрунтованих планованих витрат по кожному будинку окремо (побудинковий тариф),  залежно від кількісних показників фактичного надання послуг (з урахуванням забезпечення належного санітарно-гігієнічного, протипожежного, технічного стану будинків і споруд та прибудинкових  територій).

3. Основні завдання по виконанню Програми
3.1. Організація ефективного управління у сфері надання житлово-комунальних послуг.
3.2. Впроваджування новітніх технологій в житлово-комунальну сферу,  спрямованих на технічне переоснащення будинків та скорочення питомих витрат енергетичних і матеріальних ресурсів.

4. Контроль за виконанням Програми

 

4.1. Контроль за виконанням Програми здійснюють постійна комісія міської ради з питань  житлово-комунального господарства, приватизації та благоустрою.

4.2. Управління житлового-комунального господарства виконавчого комітету міської ради щорічно подає виконавчому комітету інформацію про хід виконання завдань, визначених Програмою.

             
5. Очікувані результати

Виконання Програми дасть змогу:

5.1. Забезпечити реалізацію державної політики у сфері житлово-комунального господарства.
5.2. Створити систему управління житловим фондом міста, що продовжить тривалість експлуатації житла, підвищить рівень безпеки систем життєзабезпечення міста.
5.3. Забезпечити потреби населення на отримання якісних житлово-комунальних послуг.

 

6. Фінансування та терміни виконання Програми

6.1. Фінансове забезпечення Програми здійснюватиметься за напрямами:
6.1.1. Організаційні заходи по створенню системи управління житловим фондом.
6.1.2. Планове виконання робіт по поточному та капітальному ремонтах житлового фонду міста.
6.2. Джерелами фінансування заходів Програми є:
кошти міського бюджету;
кошти державного бюджету;
кошти комунальних підприємств «Житлово-експлуатаційна            контора -1», «Житлове ремонтно-експлуатаційне управління» та інших підприємств.
6.3. Обсяг фінансового забезпечення по виконанню завдань Програми складатиме:
кошти місцевого бюджету – 16 800 000 грн.;
кошти державного бюджету – 10 000 000 грн.;
6.4. Виконання програми здійснюватиметься по мірі фінансового забезпечення.


 

 

7. Основні заходи Програми

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            
№№

 

Зміст заходу

 

Виконавці

Орієнтовні обсяги фінансування,
тис. грн.

 

Джерела фінансування

2011

2012

2013

2014

2015

1.

Поточний ремонт
житлового фонду в т.ч.

 

ГУ ЖКГ

500

500

500

500

500

 

КП «ЖЕК-1»

 

-"-

250

250

250

250

250

Місцевий бюджет, кошти населення, кошти суб”єктів підприємницької діяльності

КП «ЖРЕУ»

 

-"-

250

250

250

250

250

Місцевий бюджет, кошти населення, кошти суб”єктів підприємницької діяльності

2.

Капітальний ремонт
житлового фонду в т.ч.

 

-"-

4000

4500

4500

5500

5500

 

 

КП «ЖЕК-1», КП «ЖРЕУ»

 

-"-

1500

2000

2000

3000

3000

Місцевий бюджет

 

КП «ЖЕК-1», КП «ЖРЕУ»

 

1000

1000

1000

1000

1000

Державний бюджет

 

ОСББ

-"-

500

500

500

500

500

Місцевий бюджет

ОСББ

-"-

1000

1000

1000

1000

1000

Державний
бюджет кошти населення, кошти суб”єктів підприєм-
ницької діяльності

3.

З метою впорядкування адресного господарства в
м. Борисполі виготовити показники з назвами багатоповерхових будинків, вулиць

 

100

100

100

 

 

 

Разом

4600

5100

5100

6000

6000