Інформація щодо продовження надання послуг оренди електросамокатів в м. Бориспіль Повідомлення СТОВ «Старинська птахофабрика» (30925770) про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Повідомлення про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Бориспільської міської територіальної громади з пропозицією щодо долучення до її роботи осіб Про внесення змін до Комплексної програми розвитку сільського господарства та сільських територій Київської області на 2024-2027 роки До відома суб’єктів господарювання: затверджено комплексну програму «Конкурентоспроможна Київщина» на 2026–2027 роки Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності Державне підприємство «СЕТАМ» Міністерства юстиції України повідомляє про проведення низки електронних аукціонів Про недопущення самовільних рубок у захисних лісонасадженнях, що розташовані на землях залізничного транспорту «Архів Війни за Незалежність»: Державна архівна служба України запроваджує формування єдиного інтегрованого інформаційного простору Відкрито набір на 2 хвилю безкоштовної онлайн-акселераційної програми для українських жінок-підприємиць «Tech Driven Growth», яку реалізують Garage48 та ГО «Інша Жінка» за підтримки Естонського центру міжнародного розвитку (ESTDEV) Повідомлення ТОВ "УКРСПЕЦВИДОБУВАННЯ" (45643658) про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Про скликання сімдесят третьої сесії міської ради VІІІ скликання Увага! 03 березня 2026 року у КНП «ББЛІЛ» заплановано забір донорської крові До уваги жителів громади: безоплатна консультація нотаріуса Громадська організація «Зміст» проводить всеукраїнське соціологічне опитування, щоб детально вивчити умови життя в українських селах та селищах До уваги власників, балансоутримувачів та управителів багатоквартирних будинків! Податкова служба Київщини: онлайн-опитування щодо впливу енергетичних обмежень на діяльність бізнесу регіону Київський обласний Фонд пiдтримки iндивiдуального житлового будiвництва на селi інформує про пільгове довгострокове кредитування Графік роботи чергових кабінетів лікарів у вихідні Управління культури Бориспільської міської ради оголошує початок прийому заявок на участь у щорічному міському конкурсі читців імені Т. Г. Шевченка Про оголошений аукціон зі зниженням стартової ціни на 50% Запрошуємо взяти участь у тренінгах із розвитку підприємництва та ділових навичок, практичних аспектів підприємницької діяльності та стратегічного розвитку бізнесу У Бориспільській міській територіальній громаді буде розпочато процес перетворення комунальних підприємств відповідно до вимог чинного законодавства Дослідницька агенція Fama проводить опитування українських підприємців і підприємиць: долучайтеся! Оголошення ТОВ «АТК «ІВАНКІВ» про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля об'єкту «Реконструкція будівель і споруд птахофабрики під свинокомплекс повного циклу вирощування з допоміжними будівлями та спорудами по вул. Харківська в с. Іванків Бориспільського району Київської області» Про скликання сімдесят другої сесії міської ради VІІІ скликання Держстат відновлює опитування щодо зайнятості та безробіття населення: для участі в обстеженні у Бориспільській МТГ відібрано 270 домогосподарств Шановні суб’єкти господарювання! Увага! На території Бориспільської міської територіальної громади тимчасово буде повністю відключено вуличне освітлення Увага! Тимчасове обмеження руху транспортних засобів у м. Бориспіль Про скликання сімдесят першої позачергової сесії міської ради VІІІ скликання Держгеокадастр повідомляє про індексацію нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік Інформаційне повідомлення Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях про продаж об’єкта малої приватизації − об’єкта незавершеного будівництва «Зернопереробний комплекс», за адресою: Київська обл., Бориспільський (Переяслав - Хмельницький) р-н, с. Соснова, вул. Центральна, 34-а До 10 січня 2026 року триває прийом документів на отримання стипендії та премії за спортивні досягнення Повідомлення про намір КП «ВУКГ» здійснити зміну діючих тарифів на послуги з управління рідкими побутовими відходами з 1 лютого 2026 року Зимові канікули продовжено до 18 січня У КНП «ББЛІЛ» працює реабілітаційне відділення Бориспільська міська рада повідомляє про початок створення Комісії з розгляду питань щодо надання допомоги для вирішення житлового питання окремим категоріям внутрішньо переміщених осіб Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВ "ГРАД-2007" Оренда електросамокатів у зимовий період: за чи проти? До уваги жителів громади: безоплатна консультація нотаріуса Повідомлення про намір КПТМ «Бориспільтепломережа» здійснити коригування діючих тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ, організацій та інших споживачів на опалювальний період 2025-2026 років «Різдво завдяки тобі»: збір для наших захисників та захисниць на передовій Нагадуємо про заборону салютів, феєрверків та петард Увага! Органи державної статистики розпочинають проведення обстеження бюджетів домогосподарств у Борисполі Повідомлення про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Бориспільської міської територіальної громади з пропозицією щодо долучення до її роботи осіб До уваги суб’єктів підприємницької діяльності у сфері земельних відносин! Про скликання сімдесятої сесії міської ради VІІІ скликання До уваги сільськогосподарських товаровиробників: часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва Оголошення повторного конкурсу з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Бориспільської міської територіальної громади
logo diia

Про схвалення проекту Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в м. Борисполі на 2012-2016 роки

16 вер. 2011


 

         Відповідно до ст.ст. 34, 35 Закону України «Про охорону праці», п.п.1 п. б) ч. 1 ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради В И Р І Ш И В:

1.Схвалити проект Програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в м. Борисполі на 2012-2016 роки (далі – Програма), що додається.

        
         2.Заступнику міського голови Ковальовій Л.О. у встановленому порядку організувати подання проекту Програми на розгляд Бориспільській міській раді.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Ковальову Л.О.

 

Міський голова                                                                    А.С.Федорчук

 

 

 

СХВАЛЕНО
рішенням виконавчого комітету
міської ради
від _______________ № _____

 

Проект Програми поліпшення стану безпеки,
гігієни праці та виробничого середовища
 в м. Борисполі на 2012-2016 роки

Програма поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в місті Борисполі на 2012-2016 роки (далі - Програма) розроблена відповідно до Законів України “Про охорону праці” та „ Про місцеве самоврядування”.

  1. Паспорт Програми.

1. Ініціатор розроблення Програми.
  Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради.
2. Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення Програми.
3. Розробник Програми.
 Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради.
4. Співрозробники Програми.
Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Бориспільському районі, виконавчий комітет міської ради, управління освіти та науки міської ради.
5. Відповідальний виконавець Програми.
Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради.
6. Учасники Програми.
Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради, відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Бориспільському районі, виконавчий комітет міської ради, управління освіти і науки, Бориспільська районна санепідемстанція, керівники підприємств, голови профспілок, управління містобудування та архітектури.
7. Термін реалізації Програми.
2012-2016 роки.
8. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, всього, у тому числі:
8.1. коштів місцевого бюджету.
8.2. коштів інших джерел.

  1. Обґрунтування необхідності Програми.
  2.          На сучасний стан охорони праці в місті в значній мірі впливають структурні зміни в економіці, збільшення кількості суб’єктів господарської діяльності різних форм власності, особливо у середньому та малому бізнесі. Це значно ускладнює управління охороною праці та контроль за станом охорони праці у суб’єктів господарювання. У зв’язку з тим, що виконання функцій з охорони праці передані безпосередньо суб’єктам господарювання, досягти головної мети у сфері охорони праці – забезпечення охорони життя, здоров'я, працівників у процесі трудової діяльності – можливо, в тому числі, за умов цілеспрямованої, скоординованої діяльності соціальних партнерів – роботодавця, працівника та влади.

Результати аналізу стану охорони праці, причин нещасних випадків на виробництві свідчать, що ряд керівників підприємств міста недостатньо приділяють увагу виконанню нормативно-правових актів з охорони праці. Тому рівень виробничого травматизму, в т.ч., зі смертельними наслідками, залишається високим. У 2011 році в місті було травмовано на виробництві 10 осіб, з них 2 - зі смертельними наслідками.  2010 рік характеризувався нижчими показниками: травмовано 6 осіб без смертельних наслідків. Проте, до прийняття даної Програми стан виробничого травматизму характеризувався вкрай високими показниками: в 2006 році травмовано 26 працівників, з яких 1 – смертельно, в 2007 році – 27 працівників, в т.ч., 2 – смертельно. Найвищій рівень ризику загибелі та травмування людей на виробництві - у будівельній та транспортній галузях.
В 2010 році фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань витрачено на відшкодування шкоди , заподіяної працівникові внаслідок ушкодження здоров’я або у разі його смерті,  1219,2 тис.грн., на медичну, професійну та соціальну реабілітацію потерпілих на виробництві відшкодовано 58,4 тис.грн. За 7 місяців 2011 року на відшкодування шкоди витрачено 659,3 тис.грн., на медичну, професійну та соціальну реабілітацію – 101,5 тис.грн.
Негативно позначаються на стані охорони праці такі фактори:
- недостатнє фінансування заходів з охорони праці;
- відсутність служб охорони праці на багатьох підприємствах міста;
- зношеність основних засобів виробництва;
- незадовільні умови праці;
-недостатнє забезпечення працюючих засобами індивідуального та колективного захисту;
- низька кваліфікація та некомпетентність персоналу з питань охорони праці;
- недостатня організація роботи з інформаційного забезпечення з охорони праці;
- відсутність належного контролю за станом охорони праці на підприємствах, в т.ч., і зі сторони органів державного нагляду, що призводить до безвідповідальності власників підприємств та уповноважених ними органів за стан охорони праці на виробництві.  

  1. Мета Програми
  2. 3.1.   Реалізація заходів щодо здійснення державної політики з охорони праці.
  3. 3.2. Поліпшення стану охорони праці, його контрольованості та прогнозованості, зменшення кількості аварій, нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань; зниження рівня виробничого травматизму та професійної захворюваності працівників.

3.3.  Усунення важких, шкідливих та небезпечних умов праці, підвищення соціальної захищеності працюючих в несприятливих умовах.
3.4. Забезпечення ефективного організаційно-методичного управління охороною праці; сприяння створенню дієвих систем управління охороною праці на підприємствах міста, запровадження ефективного багаторівневого контролю за станом охорони праці у суб’єктів господарювання.
3.5.  Широке впровадження у практичну діяльність позитивного досвіду у сфері охорони праці, максимальне використання досягнень вітчизняної та світової науки.
3.6.  Налагодження співробітництва між роботодавцями та профспілками (представниками трудових колективів) в прийнятті рішень з охорони праці.

  1. Завдання Програми
  2. Основними завданнями Програми є:
  3. 4.1. Забезпечення дотримання суб’єктами господарювання нормативно-правових актів з питань охорони праці.
  4. 4.2. Налагодження дієвого контролю за охороною праці на всіх організаційних рівнях.
  5. 4.3.   Забезпечення функціонування системи управління охороною праці на кожному підприємстві, установі та організації.
  6. 4.4   Забезпечення реалізації державної політики щодо питань соціального захисту працівників, зайнятих на роботах зі шкідливими та важкими умовами праці.
  7. 4.5. Приведення до нормативних (обмеження впливу) шкідливих і небезпечних факторів на робочих місцях шляхом впровадження новітніх безпечних технологій, нових видів засобів індивідуального та колективного захисту.
  8. 4.6.  Зниження рівня виробничих ризиків, безпека виробничих об’єктів, устаткування та запобігання аварій на об’єктах підвищеної небезпеки.
  9. 4.7.  Підвищення рівня знань з охорони праці, поширення передового досвіду.

  10. Фінансове забезпечення
  11.          Фінансування заходів Програми здійснюватиметься у передбаченому чинним законодавством порядку за рахунок коштів підприємств, установ та організацій, коштів Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, коштів місцевого бюджету, а також інших джерел, не заборонених чинним законодавством.
  12.          Програма включає заходи щодо реалізації завдань з поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2012-2016 роки. Виконання визначених заходів сприятиме комплексному розв’язанню проблем охорони праці, пріоритету життя і здоров’я працівників по відношенню до результатів виробничої діяльності підприємства, їх соціального захисту і включає в себе актуальність проблеми поліпшення стану охорони праці, усунення причин виробничого травматизму, професійних захворювань і аварій на виробництві.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заходи
щодо поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого
середовища в м. Борисполі на 2012 – 2016 роки

Найменування заходу

Відповідальні виконавці

Термін виконання
роки

Фінансове забезпечення

Очікуваний результат

1

2

3

4

5

І. Організаційні заходи

1.1.  Проведення комплексних перевірок стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на підприємствах, в установах, організаціях всіх форм власності, приділення особливої уваги підприємствам та об’єктам  з високим рівнем виробничого травматизму та професійної захворюваності

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради (далі – УПСЗН), територіальне управління Держпромгірнагляду в Київській області, відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Бориспільському районі (далі – ВД ФССНВВ), Бориспільська районна санітарно-епідеміологічна станція ( далі- СЕС)

2012-2016

Не потребує

Створення умов для безпечної організації роботи

1.2. Щорічно розробляти комплекс заходів з урахуванням виявлених шкідливих чинників та зниження їх дії на працюючих, поліпшення умов праці, скорочення кількості працюючих в шкідливих умовах праці шляхом впровадження нової техніки та технологій, вдосконалення існуючої техніки, впровадження колективних та індивідуальних засобів захисту для працюючих

Власники (керівники) підприємств, голови профспілок

2012-2016

Не потребує

Поліпшення умов праці, приведення робочих місць у відповідність
вимогам нормативно-правових актів про охорону праці

1.3. Активізувати діяльність  Ради з питань безпечної життєдіяльності населення у відповідності з положенням “Про раду виконавчого комітету Бориспільської міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення”

Голова ради з питань безпечної життєдіяльності населення

2012-2016

Не потребує

Опрацювання відповідних рішень та поліпшення профілактичної роботи

1.4. Забезпечити систематичний розгляд на засіданнях  Ради з питань безпечної життєдіяльності населення обставин та причин смертельних нещасних випадків на виробництві, проводити щоквартальний аналіз виробничого травматизму, розробляти заходи по усуненню причин та профілактики виробничого травматизму

Голова ради з питань безпечної життєдіяльнос
ті населення

2012-2016

Не потребує

Профілактика виробничого травматизму

1.5. Сприяти створенню служб  по охороні праці на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форм власності відповідно типового положення “Про службу охорони праці” та вимог ст.13,15 Закону України “Про охорону праці”

УПСЗН,
власники (керівники)
підприємств,
управління освіти і науки

2012-2016

Не потребує

Створення безпечних умов праці, підвищення профілактичної роботи по профілактиці травматизму

1.6. Надавати організаційну, методичну допомогу керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності та підпорядкованості у проведенні атестації робочих місць за умовами праці відповідно до постанови КМУ від 01.08.1992
№ 442 “Про порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці”

УПСЗН

2012-2016

Не потребує

Приведення робочих місць у відповідність з вимогами нормативно-правових актів про охорону праці

1.7. Забезпечити проведення міських нарад, семінарів з питань охорони праці за участю представників державних органів нагляду за охороною праці (держгірпромнагляду, СЕС, МЧС, ФССНВ)

УПСЗН,
виконавчий комітет

2012-2016

Місцевий бюджет

Поширення передового досвіду та підвищення рівня знань з питань охорони праці

1.8. Провести організаційно-методичну роботу по впровадженню наказу МОЗ від 21.05.2007 № 246 “Про затвердження порядку проведення медичного огляду працівників певних категорій” та забезпечити виконання наказу в повному обсязі

Власники (керівники) підприємств,  районна СЕС, УПСЗН

1-й кв-л
2012

Не потребує

Попередження професійних захворювань

1.9. В колективних договорах передбачити вирішення найважливіших питань запобігання аварійності, виробничого травматизму та професійній захворюваності, а також передбачити кошти  для обладнання кімнат гігієни жінок, кімнати психоемоційного розвантаження, кімнат просушування спецвзуття та спецодягу (будівельні організації)

Власники (керівники) підприємств

2012-2016

Не потребує

Створення безпечних умов праці для працюючих на підприємствах, в органіхаціях та установах незалежно від форм власності

1.10. Створити і впровадити в повсякденну практику заходи соціально-економічного стимулювання і підтримки здорового способу життя

Власники (керівники)
підприємств

2012-2016

Не потребує

Збільшення кількості працюючих, зорієнтованих на ведення здорового способу життя

1.11. Забезпечити постійне вдосконалення СУОП проведення оперативного контролю всіх ступеней за станом охорони праці на підприємстві, підвищення вимог по додержанню трудової та технологічної дисциплін, дотримання норм робочого часу, передбачених трудовим законодавством.

Власники (керівники) підприємств

2012-2016

Не потребує

Створення необхіднмх умов
для безпечної організації робіт згідно діючого законодавства

1.12. Обладнання кабінету з питань безпечної життєдіяльності згідно вимог типового положення про кабінет охорони праці для закладів освіти на базі ЗОЗ №6,
у т.ч. :

  1. ремонт приміщення;
  2. придбання меблів;
  3. придбання оргтехніки
  4. виготовлення наглядової агітації;
  5. придбання методичної літератури
  6. програмне забезпечення

Управління освіти і науки,
ВД ФССНВВ

2012-2016

Кошти ВД ФССНВВ

Створення передумов
в установах, закладах для підвищення знань
працівників, учнів з питань безпечної
життєдіяльності, охорони праці.

1.13. Провести паспортизацію санітарно-технічного стану підприємств, установ і організацій. Розробляти заходи, спрямовані на приведення цехів виробництв, машин і механізмів у відповідність вимогам нормативно-правових актів,
а також провести паспортизацію навчальних кабінетів з підвищеним рівнем вимог до охорони праці (кабінети інформатики, хімії, фізики, трудового навчання)

Власники (керівники) підприємств

Управління освіти і науки

 

2012-2016

Не потребує

Приведення санітарно-технічного стану підприємств, приміщень у відповідність з вимогами нормативних актів з охорони праці

1.14. Виявляти та виводити  з експлуатації виробничі будівлі та споруди, які за своїм станом не відповідають вимогам будівельних норм, і у випадку аварії можуть становити загрозу для життя і здоров”я працюючих і населення

Управління містобудування та архітектури,
Власники (керівники) підприємств

2012-2016

Не потребує

Приведення будівель і споруд у відповідність вимогам діючих будівельних норм

1.15.Здійснювати контроль щодо підвищення безпеки дорожнього руху, перш за все у місцях розташування  та на територіях промислових підприємств і закладів освіти, зменшення рівня травматизму серед водіїв, підприємств, установ і організацій, а саме:
-  сприяти вирішенню питання обладнання   засобами                                          регулювання дорожнього руху вулично-шляхових мереж в місцях розташування промислових підприємств, загальноосвітніх та дошкільних закладів;
-  підвищити контроль технічного стану транспортних засобів щодо його відповідності  вимогам Правил дорожнього руху;
-  підвищити роз”яснювальну роботу щодо обов”язкового виконання вимог ПДР всіма учасниками дорожнього руху, особливо серед учнів та вихованців загальноосвітніх закладів

 Власники (керівники) підприємств,
8-ме МРВ ДАІ УДАІ ГУ МВС в Київській області

2012-2016

Не потребує

Профілактика травматизму пов”я-
заного з використанням транспортних засобів

1.16. Надавати методичні рекомендації громадським організаціям щодо поліпшення контролю за дотриманням законодавства по охороні праці роботодавцями, захисту працівників від виробничого травматизму та професійних захворювань

 

УПСЗН

2012-2016

Не потребує

Сприяння вирішення питань охорони праці в місті

ІІ. Пріорітетні напрями аналітично-організаційних розробок

2.1. Аналізувати стан забезпечення засобами індивідуального і колективного захисту працюючих на предмет підготовки  рекомендацій роботодавцям  щодо поліпшення безпеки виробництва.

УПСЗН

2012-2016

Не потребує

Створення безпечних умов
праці працівників підприємств

2.2. На підставі даних підприємств, матеріалів перевірок  виявляти несприятливі умови праці, порівнювати їх з діючими обгрунтованими показниками, вживати заходів щодо ліквідації шкідливих та небезпечних факторів і умов, що призводять  до їх виникнення

УПСЗН

2012-2016

Не потребує

Здійснення заходів
щодо забезпечення
на підприємствах
нешкідливих та безпечних умов праці

ІІІ. Забезпечення працюючих засобами індивідуального та колективного захисту і контролю

3.1. Забезпечити працівників спецодягом, спецвзуттям та іншими засобами індивідуального захисту згідно Типових галузевих норм  (обов”язковий мінімум безплатного забезпечення спецодягом, спецвзуттям та ЗІЗ), а також поза нормами з урахуванням вимог технологічних процесів і нормативних актів про охорону праці.

Власники (керівники) підприємств,
ВД ФССНВВ

2012-2016

Кошти підприємств

Створення безпечних умов праці працівників підприємств.

3.2. Забезпечити контроль за правильністю та своєчасністю забезпечення працівників засобами індивідуального захисту власниками (керівниками) підприємств

УПСЗН

2012-2016

Не потребує

Здійснення заходів щодо забезпечення
на підприємствах нешкідливих та безпечних умов праці

ІV. Навчання та поширення досвіду з питань охорони  праці

4.1. Проводити дні спеціаліста, міські семінари з питань поширення передового досвіду у галузі охорони праці, зокрема, за результатами комплексних обстежень

 

УПСЗН, виконавчий комітет

2012-2016

Місцевий бюджет

Поширення передового досвіду в питаннях  охорони праці

4.2. Забезпечити дієву роботу постійно діючої комісії з перевірки знань з питань охорони праці згідно вимог Типового положення “Про навчання з питань охорони праці”

Голова комісії з перевірки знань з питань охорони праці

 

2012-2016

Не потребує

Підвищення рівня знань посадових осіб з питань охорони праці.

4.3. Надавати фінансову підтримку підприємствам для оснащення кабінетів охорони праці нормативно-законодавчими актами, методичною і довідковою літературою, навчальними програмами, програмним забезпеченням для персональних комп”ютерів, посібниками, приладдям (плакати, стенди, схеми, макети та ін.) для поліпшення проведення організаційно-методичної роботи щодо навчання працівників з питань охорони праці

ВД ФССНВВ

2012-2016

 

 

Кошти ВД ФССНВВ

Підвищення рівня
знань посадових осіб, працівників з питань охорони праці.

 

4.4.Забезпечити фінансування витрат, по”язанних з організацією навчання та перевіркою знань посадових осіб підприємств, організацій бюджетної сфери,
в тому числі, управління освіти і науки,  структурні підрозділи   виконавчого комітету

ВД ФССНВВ

2012-2016

 

 

 

Кошти ВД ФССНВВ

Підвищення рівня підготовки посадових
осіб з охорони праці

V. Інформаційне забезпечення охорони праці

5.1. Висвітлювати у друкованих засобах масової інформації питання охорони праці (газета “Трудова слава”, міське радіомовлення)

УПСЗН,
ВД ФССНВВ

2012-2016

Кошти ВД ФССНВВ

Сприяння профілактики травматизму, пропаганда передового досвіду

5.2. Забезпечувати методичною літературою з питань охорони праці відділ праці управління праці та соціального захисту населення

ВД ФССНВВ

2012-2016

Кошти ВД ФССНВВ

Сприяння профілактики травматизму

5.3.Рекомендувати керівникам підприємств забезпечити передплату на журнал “Охорона праці”

 

Власники (керівники) підприємств

2012-2016

Кошти підприємств

Пропаганда передового досвіду

VІ. Співробітництво в галузі охорони праці

6.1. Вивчати досвід створення безпечних  і нешкідливих умов праці,  контрольної діяльності органів виконавчої влади  міст України

УПСЗН

2012-2016

Не потребує

Підвищення ефективності управління охороною праці

6.2. Брати участь у проведенні семінарів, нарад, виставок, тощо з питань охорони праці на державному рівні

УПСЗН

2012-2016

Кошти місцевого бюджету

Підвищення ефективності управління охороною праці